Jump to content

Moto Zajednica

yamaha r1

Recommended Posts

  • U prolazu, 67 postova

definitivno!! preko se isplati kupiti ili onaj koji je presao sto hiljada ili razbijen,a normalan motor je cena kao i kod nas.pre je bilo povoljno kupiti malo ostecen,ali toga vise ni preko nema,izgleda da oni to sada sami srede pa prodaju.

ako i nadjes neki po ceni za koji mislis da ti je povoljan na to dodaj 200 do 350eura da ga neko doveze kamionom ovde,plus minimum 1000 eura carine i poreza,plus registraciju.

 

primer: pre par dana jedan lik ovde u Cacku,inace uvozi automobile godinama,kupio preko hondu cbr1000rr 2004 godiste,motor perverzija,10 hiljada na satu,na njemu fabricke gume jos uvek. stvarno dobar,ali carina i porez 1100 eura i platio ga tamo 3500. pa ti vidi,a takav se ovde kupuje ispod 4000eura. on trazi 4800,ja mu rekoh-sada ces da vidis rodjeni kako se gube pare na motoru...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 290 postova
  • Lokacija: reci dje si i eto me tu sam
  • Motocikl: s1000xr

primer: pre par dana jedan lik ovde u Cacku,inace uvozi automobile godinama,kupio preko hondu cbr1000rr 2004 godiste,motor perverzija,10 hiljada na satu,na njemu fabricke gume jos uvek. stvarno dobar,ali carina i porez 1100 eura i platio ga tamo 3500. pa ti vidi,a takav se ovde kupuje ispod 4000eura. on trazi 4800,ja mu rekoh-sada ces da vidis rodjeni kako se gube pare na motoru...

voleo bi da vidim cbr1000rr 2004 za ispod 4000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova

ispod 4000 se kupuje,sta vredi da ti trazis i 10 hiljada kada te niko neokrene na mob.

prodavao je momak hrc ovde na forumu za 4000 celu zimu,motor skroz korektan i nije prodao,a bilo je jos par komada za te pare +- 200 eura i niko nije prodao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja