Jump to content

Moto Zajednica

Problem Piaggio NRG !! Hitno pomagajte..

Recommended Posts

• U prolazu, 0 postova

e ovako ljudi, kupio sam piaggio NRG 2003 god, e sad lik mi ga je prodao bez klipa. kupio sam novi klip i karike i posle 7-8 dana slomio mi je i klip i karike i narezao glavu, ponovo sam kupio sve to novo + glavu i posle 10tak dana ponovo mi se to desilo, ne znam sta da radim ? sta da menjam stalno mi lomi klip i karike, ako mozete pomagajte !!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

• U prolazu, 51 postova
  • Motocikl: KAWASAKI Z1000 GTR

e ovako ljudi, kupio sam piaggio NRG 2003 god, e sad lik mi ga je prodao bez klipa. kupio sam novi klip i karike i posle 7-8 dana slomio mi je i klip i karike i narezao glavu, ponovo sam kupio sve to novo + glavu i posle 10tak dana ponovo mi se to desilo, ne znam sta da radim ? sta da menjam stalno mi lomi klip i karike, ako mozete pomagajte !!

ako si u bgd moj prijatelj je vrhunski majstor za motore to mu je zanimanje pa ako hoces vozimo motor kod njega u ponedeljak da on uradi to javi se 0602040944

• U prolazu, 44 postova
  • Motocikl: Honda Varadero 1000,honda Transalp 600

Jesi ti gledo lezajeve na radilici kakvi su oni.I jos nesto da nije zaglavio mesac od ulja pa radi samo na cist benzin?

• U prolazu, 0 postova

Jesi ti gledo lezajeve na radilici kakvi su oni.I jos nesto da nije zaglavio mesac od ulja pa radi samo na cist benzin?

Gledao sam lagere na radilicu zategao sam ih, al ipak je klip slomilo po 2gi put, nzm dal da menjam radilicu komplet, 2003 god je sport neka serija ima tablu carbonsku do 120kmh a ubrizgavanje je preko karburatora..

• U prolazu, 0 postova

On je 2t, kako ti puca klip? Meni lici na pregrevanje...jel to model sa karburatorom il ubrizgavanje?

nzm jel 2t klip ima dve carike kolko sam video, ne razumijem se nesto u motore pa sam zato dosao na ovaj forum da saznam hladjenje je vazdusno, karburator je.. puknu i karike i klip, plip nagrdi glavu brt, nareze je da ni 5 para ne valja.. puca na dno, al tajlandski je klip.. nmg nac org, inache sam iz crne gore

• U prolazu, 0 postova

ako si u bgd moj prijatelj je vrhunski majstor za motore to mu je zanimanje pa ako hoces vozimo motor kod njega u ponedeljak da on uradi to javi se 0602040944

IZ crne gore sam, ae molim te raspitaj se sta moze da bude zasto karike i klip pucaju tek tako, dal treba kad se ubaci novi klip lagao da se vozi ? posto ga ja nisam zalio :/

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Aktivni korisnici   0 članova

• Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.

• Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja