Jump to content

Moto Zajednica

Kinroad XT 250-16

Recommended Posts

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Dobio sam ovo u zameni pa razmisljam o prodaji, neznam sve o njemu ali napisacu sta znam a ako ima zainteresovanih mogu da posaljem jos slika ili neka dodju pa da mu zajedno trazimo vrline i mane posto je tek nekoliko dana kod mene...

 

Godiste 2007, presao 6600 km, registrovan do 21. juna valjda (to mu je prva registracija), vlasnik iz okoline Panceva.

 

Ja promenio ulje (Bardahl 15w50), svecice (Denso) i dodao filter goriva. Treba zameniti dihtum aupuha na grani (poruceno) ja sam ga zeznuo kad sam menjao ulje, kapice scecica, automat za zmigavce (poruceno). Ove trakice sa felni i ostalo ce biti poskidane...

 

Lepo radi, nije losa voznja pa se i priviknem mozda na njega ali za sada ne uspevam bas, fali mu ipak koje konjce za moj ukus i to je jedini razlog prodaje.

 

Cena 750 evra, tel 065 89 28 652

post-2147-0-11449400-1368703925_thumb.jpg

post-2147-0-97524700-1368703952_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

E da, kad kocim prednjom osecaju se kao neki trzaji, ne primecujem neki luft u vilama pa treba proveriti plocice itd. Mislim da nije disk jer ne trese levo desno. Vidim da negde njemu pominju neki tzv ABS pa ne znam da nije to nesto da zeza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Ahahaha, samo dok resim. Upravo sam kupio u radnji automat za migavce za 190 dinara, ej! Dal je moguce da postoji deo za motor za te pare? Mozda ovo ipak treba zadrzati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Zamenjen dihtum na auspuhu i automat za migavce. Kupljeni kablovi ostale jos kapice da se kupe i to bi trebalo da je sve od ulaganja. Trake sa felni skinute. Cena 700 evra

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Malo se vozim ovih dana i sve lepo funkcionise, kapice svecica sam samo za probu zalepio izolir trakom i dobro radi tako da je do njih, znaci samo to treba zameniti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja