Jump to content

Moto Zajednica

Nisam clan ni jedne ogranizacije-kluba zbog.....

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 575 postova
  • Lokacija: New York
  • Motocikl: 2018 BMW C650 Sport

Zasto ne? Nepobitna je cinjenica da sam stekao dobre drugove sirom Srbije, a i van njenih granica, bas preko BJB-a. Vise od toga mi ne treba.

 

pa zato što je naziv teme: "Nisam clan ni jedne ogranizacije-kluba zbog.....", a bjb nije organizacija-klub, a ti kao urednik prvi treba da se boriš protiv off-ovanja u nekoj temi, i da je držiš na pravom kursu..

i ja sam, kao i ti, a kao i mnogi drugi, na ovom forumu stekao dobre drugove preko bjb-a, ali to nema nikakve veze sa Jovanovom idejom koju je pokrenuo ovom temom..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

pa zato što je naziv teme: "Nisam clan ni jedne ogranizacije-kluba zbog.....", a bjb nije organizacija-klub, a ti kao urednik prvi treba da se boriš protiv off-ovanja u nekoj temi, i da je držiš na pravom kursu..

i ja sam, kao i ti, a kao i mnogi drugi, na ovom forumu stekao dobre drugove preko bjb-a, ali to nema nikakve veze sa Jovanovom idejom koju je pokrenuo ovom temom..

 

Bas nikakvog off-a nema. Hteo sam da kazem da mi sto se tice drustva u voznji ili destinacije nije potreban moto klub, drustva preko BJB nalazim sasvim dovoljno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Prebrojte postove u ovoj temi pa ce se lepo videti koliko je ljudi za clanstvo u moto-klubiovima, a koliko je nezainteresovano.

 

Mozda Yoman da postavi i glasanje ?

 

;)

 

Ne bih rado,jer uglavnom razlozi koji su navedeni su pretpostavke,bez lichnog iskustva, i predrasude...sa jasnom idejom da su chlanovi klubova neki "vanzemljaci".

 

Potpuno se slazzem sa BojanP-ovom izjavom...siguran sam da je i on,pre nekog vremena,uostalom kao i ja..imao neko drugachije mishljenje. Sada drugachije.

Mislite o tome!

 

Stvari su kod mene ishle ovako:

 

pod 1. Sam se dosta vozio,dugo i daleko, i upoznavao moto svet po Srbiji i okolini. Godinama.

pod 2. Posecivao masu moto-skupova gde sam se druzzio sa ljudima(bilo klupskim il' ne klupskim)

pod 3. Samim druzzenjem postao sam blizak sa "neki" ljudima

pod 4. to druzzenje se razvilo u prijateljstvo, a ponudu da udjem u njihov klub sam prihvatio kao chast.

 

E sad, da bi ste videli i shiru sliku...bio sam takodje pozvan da budem u josh jednom klubu,pre par godina i to sam odbio sa obrazlozzenjem da nisam ja za to. Taj razlog je drzz da ga nabijemo..i plashio sam se da me neko ne pita shta mi to znachi...jer ne bi znao da mu objasnim. Tada.

A sada znam. Jednostavno, nije mi bila ekipa...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Nemam potrebe da se uclanjujem u neki klub, jer se svakodnevno druzim sa motorasima, vozamo se zajedno i onda mi je to kao da sam vec u nekom klubu. Moji prijatelji motorasi su moj klub i taj klub mi najvise prija.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Nemam potrebe da se uclanjujem u neki klub, jer se svakodnevno druzim sa motorasima, vozamo se zajedno i onda mi je to kao da sam vec u nekom klubu. Moji prijatelji motorasi su moj klub i taj klub mi najvise prija.

 

Bravo, Kawa! Ovaj odgovor mi se najvishe svidja!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 134 postova
  • Lokacija: BG
  • Motocikl: TDM 4tx

Ne znam kako funkcionishu moto-klubovi jer nikad nisam bio clan nijednog, iskreno niko mi nikad nije ni ponudio clanstvo niti sam se ja takoreci nudio.

Da li cu biti, ne znam mozda nekad, trenutno su mi mnogo intresantnije ove deda mraz akcije a i sve vas ovde kapiram kao neko malo udruzenje ( mozda se nisam pravilno izrazio  :)) s kojima mogu da pricham i diskutujem o onome shto volim i to mi je trenutno sasvim dovoljno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Mislim da je "MOTO KLUB" suvise siroka formulacija jer klubova ima raznih !

Svi uglavnom nastanu na osnovu nekih pozitivnihideja i  ciljeva ali posto "kretena" nikada ne manjka to udruzenje se cesto pretvori u grupu gdje se formiraju dvije ili vise struja!

Cist primjer su gradovi gdje su se klubovi pocijepali pa u istom gradu imate dva susreta a organizatori istih su do juce pravili jedan skup. E sada ako si bio u tom klubu automatski si prinudjen da se priklonis jednoj strani sto znaci da j....majku onim "drugima"! E sad to vec nije ideja bajkerskih druzenja.

Ti kao clan jednostavno se nadjes u neobranom grozdju.

 

Postoje naravno i klubovi koji nastaju na zdravim temeljima a tu su ljudi koji se godinama znaju,druze,voze i idu zajedno na odmore. Clanstvo se nesiri u beskonacno i povremene nesuglasice se lako peglaju. Njih postujem.Znam nekoliko takvih klubova!

 

Nazalost poznajem mnogo vise klubova gdje su ljudi sujetni i svako bi da bude gazda.Rezultat su dva susreta razlicitog datuma u istom gradu.

Ovo je prica o klubovima ovde kod nas a vjerujem da je slicno i na drugim mjestima.

 

Mislim da vecina ljudi ne zeli u Moto Klub jer ne zeli da se svadja, djeli i na kraju identifikuje sa negativcima kojih uvijek ima na pretek.

Ovdje je daleko vise motorista koji nisu u Klubu i voze se slobodno.solo ili u grupi a "udruzivanje" im nije trenutna opcija....

 

Meni takodjer smeta i cinjenica(prica iz licnog iskustva) da pojedini  "Klupski bajkeri" smatraju da su samo oni pravi bajkeri a ostali su samo"ostali"....

 

Filozofija moje voznje je SLOBODA a mislim da mi klub nije potreban da bih se vise osjecao slobodnim!

Nemam nista protiv ljudi koji su u pravim klubovima  i imaju casne namjere a druge bajkere ne gledaju kao "nizu klasu"(ovdje su vec usli neki "zapadni klubovi" koji odredjuju ko moze uci a ko ne , na njihov skup,odnodno ko je vrijedan druzenja sa njima a ko ne)!

 

Ono sto mene iritira su i imena pojedinih klubova gdje se u nazivu kluba spominju "stanisticka" imena a logo je mrtvacka glava,kosti,zmajevi,krv(namjerno necu da pravim spisak imena)kao da su nalozeni klinci koji su upravo izasli iz bioskopa poslije gledanja filma "U zmajevom gnijezdu"!

Naravno da  ima i suprotnih primjera gdje su imena "miroljubiva" tipa "Knez""Stari rokeri" "Prnjavor 07" "Istok"....(njih cu pomenuti jer su ovde spomenuti u pozitivnom kontekstu).....

 

Znaci nisu ni svi klubovi isti i stvari se ne mogu generalizovati...ja do daljnjeg ostajem "Solo rider" koji vozi u grupi svojih "Solo ridersa" :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

čitajući prthodne postove čovek bi od velikih poznavaoca moto klubova mogao da sazna da tamo postoje samo intrige, otimaju se pare, nameću se vođe, uvek su neke podele, ograničavaju se slobode i prava, gledaju se samo sopstveni interesi.. potencijalni članovi moraju da prođu inicijacije sa tematikom iz jack ass-a, i pod konstantnim su šikaniranjem i reketiranjem.. sastanci, ili "okuplljanja" klubova su onda, pretpostavljam, uvek oko velike vatre-lomače, u krug, dok članovi umesto prsluka nose mantije, preko glave i lica kukuljice, i umesto da ćaskaju, piju i zezaju se, pevuše molitve na latinskom..

 

ja nisam član ni jednog kluba zbog toga što me lično ne privlači da postanem član nekog. jednostavno se ne pronalazim u toj priči dovoljno da bi pristupio nekom.

 

sa većinom prethodno navedenih razloga se ne bih složio, jer smatram da nemaju mnogo veze sa realnošću..

 

bjb nije moto klub, tako da nema razloga da se u ovoj temi pominje kao alternativa, razlog ili izgovor za ne pripadanje nekom.

Lijepo i korektno napisano.Nemam šta dodati,osim da pitam one koji se busaju u grudi time "što nisu i neće postati članovi tamo nekog kluba",da li su bili u prilici da to budu,da li im je neko to nudio...vjerujem da je odgovor većine ne.A to da su neobavješteni... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Prebrojte postove u ovoj temi pa ce se lepo videti koliko je ljudi za clanstvo u moto-klubiovima, a koliko je nezainteresovano.

 

Mozda Yoman da postavi i glasanje ?

 

;)

 

Šta da glasaš,pa ovo je tema za on KOJI NISU I NEĆE  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 436 postova
  • Lokacija: BGD

Prebrojte postove u ovoj temi pa ce se lepo videti koliko je ljudi za clanstvo u moto-klubiovima, a koliko je nezainteresovano.

 

Mozda Yoman da postavi i glasanje ?

 

;)

 

Šta da glasaš,pa ovo je tema za on KOJI NISU I NEĆE  ;D

 

Pa mi stvarno moramo da se nadjemo letos u Rogacici da te castim kolenicu :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Prebrojte postove u ovoj temi pa ce se lepo videti koliko je ljudi za clanstvo u moto-klubiovima, a koliko je nezainteresovano.

 

Mozda Yoman da postavi i glasanje ?

 

;)

 

Ne bih rado,jer uglavnom razlozi koji su navedeni su pretpostavke,bez lichnog iskustva, i predrasude...sa jasnom idejom da su chlanovi klubova neki "vanzemljaci".

 

Potpuno se slazzem sa BojanP-ovom izjavom...siguran sam da je i on,pre nekog vremena,uostalom kao i ja..imao neko drugachije mishljenje. Sada drugachije.

Mislite o tome!

 

Stvari su kod mene ishle ovako:

 

pod 1. Sam se dosta vozio,dugo i daleko, i upoznavao moto svet po Srbiji i okolini. Godinama.

pod 2. Posecivao masu moto-skupova gde sam se druzzio sa ljudima(bilo klupskim il' ne klupskim)

pod 3. Samim druzzenjem postao sam blizak sa "neki" ljudima

pod 4. to druzzenje se razvilo u prijateljstvo, a ponudu da udjem u njihov klub sam prihvatio kao chast.

 

E sad, da bi ste videli i shiru sliku...bio sam takodje pozvan da budem u josh jednom klubu,pre par godina i to sam odbio sa obrazlozzenjem da nisam ja za to. Taj razlog je drzz da ga nabijemo..i plashio sam se da me neko ne pita shta mi to znachi...jer ne bi znao da mu objasnim. Tada.

A sada znam. Jednostavno, nije mi bila ekipa...

 

Yomane pa sta trazis na ovoj temi kad si drug clan!!!

Miniras temu!!!

Oma brisi tvoj post. ;) nemoj da se offiras.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Ljeljenča

čitajući prthodne postove čovek bi od velikih poznavaoca moto klubova mogao da sazna da tamo postoje samo intrige, otimaju se pare, nameću se vođe, uvek su neke podele, ograničavaju se slobode i prava, gledaju se samo sopstveni interesi.. potencijalni članovi moraju da prođu inicijacije sa tematikom iz jack ass-a, i pod konstantnim su šikaniranjem i reketiranjem..

Jedan od razloga...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 147 postova
  • Lokacija: Pancevo - Bliski Istok
  • Motocikl: Yamaha XVS 650 classic

Motor i voznja motorom mi omogucava da budem ono sto zaista jesam, ono sto volim i zelim. Duge ili krtke voznje bez plana i pravila, sloboda u odlicivanju na koju stranu da oborim motor na bilo kojoj raskrsnici, da stanem gde mi se cefne da budem gladan i zedan ako i kad hocu, da se pridruzim nekome u voznji ako mi se to hoce, da mi se pridruzi neko kome odgovara po malo prilagodjavanja mojim "bubama". da se zadrzim negde dva dana ako mi se svidja ili vozim jos 300km ako mi se vozi... uradim sve sto zelim ako mogu i nikome ne polazem racune..nikoga ne izneverim...nemam obavezu ni prema kome kao i niko prema meni izuzev naravno bajkerske solidarnosti i druzenja sa ljudim sa kojima "mogu"...i da ne nabrajam vise...

Clanstvo u bilo kom klubu podrazumeva neke obaveze i pravila, obzire, planiranje vremena...previse stvari koje se sukobljavaju sa svim onim slobodama koje gore napricah...Pokusavam da devizu "Zivi da vozis i vozi da zivis" imam u svakom trenutku u realizaciji naravno na bezbroj nacina...

U mojim razmisljanjima i stavu prema voznji motora i svemu sto uz nju ide nema mesta za moto klubove. BJB je nekako prava mera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ja sam pripadnik MC-a Crne Svinje koji se nije i nikada se neće registrovati.

 

Pravno, MC ne postoji.

 

Do sada nismo videli nijedan razlog zbog koga bi se trebalo registrovati  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12108 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Motor i voznja motorom mi omogucava da budem ono sto zaista jesam, ono sto volim i zelim. Duge ili krtke voznje bez plana i pravila, sloboda u odlicivanju na koju stranu da oborim motor na bilo kojoj raskrsnici, da stanem gde mi se cefne da budem gladan i zedan ako i kad hocu, da se pridruzim nekome u voznji ako mi se to hoce, da mi se pridruzi neko kome odgovara po malo prilagodjavanja mojim "bubama". da se zadrzim negde dva dana ako mi se svidja ili vozim jos 300km ako mi se vozi... uradim sve sto zelim ako mogu i nikome ne polazem racune..nikoga ne izneverim...nemam obavezu ni prema kome kao i niko prema meni izuzev naravno bajkerske solidarnosti i druzenja sa ljudim sa kojima "mogu"...i da ne nabrajam vise...

Clanstvo u bilo kom klubu podrazumeva neke obaveze i pravila, obzire, planiranje vremena...previse stvari koje se sukobljavaju sa svim onim slobodama koje gore napricah...Pokusavam da devizu "Zivi da vozis i vozi da zivis" imam u svakom trenutku u realizaciji naravno na bezbroj nacina...

U mojim razmisljanjima i stavu prema voznji motora i svemu sto uz nju ide nema mesta za moto klubove. BJB je nekako prava mera

 

B R A V O !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Prebrojte postove u ovoj temi pa ce se lepo videti koliko je ljudi za clanstvo u moto-klubiovima, a koliko je nezainteresovano.

 

Mozda Yoman da postavi i glasanje ?

 

;)

 

Ne bih rado,jer uglavnom razlozi koji su navedeni su pretpostavke,bez lichnog iskustva, i predrasude...sa jasnom idejom da su chlanovi klubova neki "vanzemljaci".

 

Potpuno se slazzem sa BojanP-ovom izjavom...siguran sam da je i on,pre nekog vremena,uostalom kao i ja..imao neko drugachije mishljenje. Sada drugachije.

Mislite o tome!

 

Stvari su kod mene ishle ovako:

 

pod 1. Sam se dosta vozio,dugo i daleko, i upoznavao moto svet po Srbiji i okolini. Godinama.

pod 2. Posecivao masu moto-skupova gde sam se druzzio sa ljudima(bilo klupskim il' ne klupskim)

pod 3. Samim druzzenjem postao sam blizak sa "neki" ljudima

pod 4. to druzzenje se razvilo u prijateljstvo, a ponudu da udjem u njihov klub sam prihvatio kao chast.

 

E sad, da bi ste videli i shiru sliku...bio sam takodje pozvan da budem u josh jednom klubu,pre par godina i to sam odbio sa obrazlozzenjem da nisam ja za to. Taj razlog je drzz da ga nabijemo..i plashio sam se da me neko ne pita shta mi to znachi...jer ne bi znao da mu objasnim. Tada.

A sada znam. Jednostavno, nije mi bila ekipa...

 

Yomane pa sta trazis na ovoj temi kad si drug clan!!!

Miniras temu!!!

Oma brisi tvoj post. ;) nemoj da se offiras.

 

 

Gordane,ne offujem...nego hocu da kazzem da sam se pre nekog vremena mogao naci i u ovoj Temi...a i da pokazzem koliko je shpekulacija mogucih napisano od ljudi,koji moguce nisu ni iz lichnog primera okusili klupski zzivot,ali "znaju kako je". Za tebe sam siguran da znash da nije sve i nije svuda crno ili belo,jel tako?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Motor i voznja motorom mi omogucava da budem ono sto zaista jesam, ono sto volim i zelim. Duge ili krtke voznje bez plana i pravila, sloboda u odlicivanju na koju stranu da oborim motor na bilo kojoj raskrsnici, da stanem gde mi se cefne da budem gladan i zedan ako i kad hocu, da se pridruzim nekome u voznji ako mi se to hoce, da mi se pridruzi neko kome odgovara po malo prilagodjavanja mojim "bubama". da se zadrzim negde dva dana ako mi se svidja ili vozim jos 300km ako mi se vozi... uradim sve sto zelim ako mogu i nikome ne polazem racune..nikoga ne izneverim...nemam obavezu ni prema kome kao i niko prema meni izuzev naravno bajkerske solidarnosti i druzenja sa ljudim sa kojima "mogu"...i da ne nabrajam vise...

Clanstvo u bilo kom klubu podrazumeva neke obaveze i pravila, obzire, planiranje vremena...previse stvari koje se sukobljavaju sa svim onim slobodama koje gore napricah...Pokusavam da devizu "Zivi da vozis i vozi da zivis" imam u svakom trenutku u realizaciji naravno na bezbroj nacina...

U mojim razmisljanjima i stavu prema voznji motora i svemu sto uz nju ide nema mesta za moto klubove. BJB je nekako prava mera

Ovo je sve tacno i lepo zvuci ali samo ako se vozis sam ili imas eventualno jednog identicnog istomisljenika koji ce se u svemu slagati sa tvojim zeljama .Medjutim cim bi se nasao u grupi motorista nebitno dali je moto klub ili grupa BJB -forumasa ili bilo kakva neformalna grupa tvojih drugara morao bi da pravis neke kompromise sa njima u cilju ocuvanja zajednicke voznje u protivnom (nemoj pogresno da me shvatis) mislim da te sledeci put niko ne bi zvao na voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Prebrojte postove u ovoj temi pa ce se lepo videti koliko je ljudi za clanstvo u moto-klubiovima, a koliko je nezainteresovano.

 

Mozda Yoman da postavi i glasanje ?

 

;)

 

Ne bih rado,jer uglavnom razlozi koji su navedeni su pretpostavke,bez lichnog iskustva, i predrasude...sa jasnom idejom da su chlanovi klubova neki "vanzemljaci".

 

Potpuno se slazzem sa BojanP-ovom izjavom...siguran sam da je i on,pre nekog vremena,uostalom kao i ja..imao neko drugachije mishljenje. Sada drugachije.

Mislite o tome!

 

Stvari su kod mene ishle ovako:

 

pod 1. Sam se dosta vozio,dugo i daleko, i upoznavao moto svet po Srbiji i okolini. Godinama.

pod 2. Posecivao masu moto-skupova gde sam se druzzio sa ljudima(bilo klupskim il' ne klupskim)

pod 3. Samim druzzenjem postao sam blizak sa "neki" ljudima

pod 4. to druzzenje se razvilo u prijateljstvo, a ponudu da udjem u njihov klub sam prihvatio kao chast.

 

E sad, da bi ste videli i shiru sliku...bio sam takodje pozvan da budem u josh jednom klubu,pre par godina i to sam odbio sa obrazlozzenjem da nisam ja za to. Taj razlog je drzz da ga nabijemo..i plashio sam se da me neko ne pita shta mi to znachi...jer ne bi znao da mu objasnim. Tada.

A sada znam. Jednostavno, nije mi bila ekipa...

 

Yomane pa sta trazis na ovoj temi kad si drug clan!!!

Miniras temu!!!

Oma brisi tvoj post. ;) nemoj da se offiras.

 

 

Gordane,ne offujem...nego hocu da kazzem da sam se pre nekog vremena mogao naci i u ovoj Temi...a i da pokazzem koliko je shpekulacija mogucih napisano od ljudi,koji moguce nisu ni iz lichnog primera okusili klupski zzivot,ali "znaju kako je". Za tebe sam siguran da znash da nije sve i nije svuda crno ili belo,jel tako?

 

U zivotu postoji i sivo, nije zivot crno-beli. Cekam da Misirac iznese svoje misljenje posto je kako je naveo  u otkaznom roku.

Najveca razlika je kao i u zivotu generacijska i to je najveci problem.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Nisam jos uvek drug član,mada imam ponudu.Razmišljam još .Sviđa mi se i ovako i onako.Jedino ne bih voleo da se jurcam po auto-putu kao da negde zurim. U principu uvek na skup krenem ranije i laganica, stanem kad hocu i gde hocu i koliko hocu. i na kraju vozim se sa kim JA hocu.Nemam obavezu ni prema kome a i niko nema obavezu prema meni. ako se nedaj Boze negde ukvarim svaki biker pomaze. iako nemam boje. Takav slucaj imao sam u Cacku .ljudi odmah priskocili u pomoc,mada nije bilo ptrebe u svakom slucaju hvala. Sto znaci ako si dobar covek  clan si svakog kluba svako te pomogne ako zatreba.a po skupovima sto sa motorom idem od 1999, a kao suvozac,pesak od 1995.

nadam se da nisam izleteo iz teme??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Postojanje kluba podrazumjeva i postojanje i odredjene vrste organizacije(u glagolskom smislu)...nekih pravila , ustrojstva....

 

E sada, posto je meni svaki dan precizno organizovan(zbog prirode posla) a tu je i zena koja je u organizacionom odboru za organizaciju "nenastavnih aktivnosti" ! Ja naprosto vapim  za odredjenim stepenom  NEORGANIZOVANOSTI tj. neuredjenosti.

Cini mi se da to pronalazim u voznji motorom!

Rijetko planiram kuda cu da vozim....samo upalim pa gdje zavrsim! Necu da se prilagodjavam nikome...

Dakle, ja motorom BUKVALNO bjezim od posla,telefona,porodicnih obaveza,racuna,politike....

 

Dodatni angazman u nekom klubu bi mi vjerovatno u manjoj ili vecoj mjeri nacheo moju  "OAZU SLOBODNOG VREMENA" i dusevnog mira a to je ono sto najmanje zelim...

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Polako sa tim izjavama,revolution... Meni pre lichi da nisi upoznat sa stanjem u klubovima,chak pre da od silne zzelje nisu hteli da te prime u "drushto", pa si neshto pist off na rest of company...

 

Pazi,ako prochitash celu temu,shto sumnjam da si uradio,videcesh da postoje "shareni" razlozi zashto NE,ali niko nije nikog zvao kretenom i psihijatriskim sluchajem...

 

Odrzzi nivo pristojnosti i adrenalina u razumnim granicama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

...

 

E nek' si nam rekao.

52 ( pedeset i dvije ) su mi godine ,a čitavih 30 ( trideset ) sam pripadnik jednog kluba...

Većinu od svojih ,još malo pa pola miloina kilometara na dva točka,sam nabrao u društvu sa pripadnicima tog kluba...

Sreća pa si se TI pojavio da mi otvoriš oči,ko zna koliko dugo bih bio u zabludi misleći da je to druženje valjano...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja