Jump to content

Moto Zajednica

Honda CR za 250 e !

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 104 postova

MIslim da je cena i vise nego realna.Inace sto se tice motora ,u ok stanju je,pali radi ide,ne koci *treba sajle da se srede* ..Onda od ulaganja ima da se kupi dihtung wodne pumpe posto mi tu pusta wodu,naravno da bi bio perfektan ima jos dosta ulaganja,ali jednostavno ovo je kros za rekreaciju za veoma male pare... Sto se tice agregata,klip i karike su novi,radilica dobra.Masina je od kadjive mito,ram cr,da se zna... post-20566-0-82562000-1368021979_thumb.jpg post-20566-0-02631300-1368022007_thumb.jpgpost-20566-0-32867800-1368022034_thumb.jpgpost-20566-0-94520500-1368022026_thumb.jpg post-20566-0-94520500-1368022026_thumb.jpg post-20566-0-32867800-1368022034_thumb.jpg CENA 250 e fiksno ni e ispod...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Jos nije prodat a jeftin je,ja sam mislio da ce za 1 do 2 dana da ode,kad ono nista..Motor ce ovde na oglasima da bude jos 5 dana ,nakon toga ga stavljam na svim drugim... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Nemagde da upise broj agregata jer verovatno nema ni papire od rama :)....zato je i cena takva..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova
:stabre: Ne znam kako je u ovih dana u Srbistanu, ali u normalnom svijetu CR ne moze da se registruje ni kad je nova novcata iz prodavnice, sa svojim ramom i brojem, jer nema izmedju ostalog npr. svjetla.
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Nemam papire,tako sam je i uzeo,inace ni jedan cr ne moze da se registruje dok se ne odrade adekvatne prepravke i prodje atest... Ljudi ovo je pun kros nemojmo o papirima,kad svi znamo gde se on vozi... A cena ,bolje da ne komentarisemmm,u rangu sa tomosom iz tog doba i to automatikom... :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Sve je to ok...ali sta stavim motor na prikolicu i zasustavi me pandur i zatrazi dokumenta za motor,ja kazem nemam,on posumnja da sam motor negde cornuo ili jos gore preko broja rama se dokaze da je motor stranac ili stvarno nekada cornut,popi onako opusteno prijavu za carinski prekrsaj ili za kradju...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Isto tako moze da posumnja u mjesalicu za beton,

a opet nikom ne pada na pamet da trazi papire za istu,

Kakav konkretno papir ti ocekujes? Racun iz prodavnice ili sta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Kakav konkretno papir ti ocekujes? Racun iz prodavnice ili sta?

 

Доказ о власништву очекујем кад идем да купим било шта па и мотор.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Nemam papire,tako sam je i uzeo,inace ni jedan cr ne moze da se registruje dok se ne odrade adekvatne prepravke i prodje atest... Ljudi ovo je pun kros nemojmo o papirima,kad svi znamo gde se on vozi... A cena ,bolje da ne komentarisemmm,u rangu sa tomosom iz tog doba i to automatikom... :D :D

 

Нема везе где се он вози, мораш имати доказ о власништву, да је на твоје има па га продајеш мени. Између мене и тебе је купопродајни уговор. То бих ја очекивао кад бих куповао.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

A sta je za tebe dokaz o vlasnistvu?

Mislim, ako je bilo sta, mogu ja da nacrtam nesto... Drugim rijecima, kako utvrditi validnost "bilo cega"?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 104 postova

Srecko nije ovo motor 2 500 e nego sitnih 250 e, u ostalom motor nije ukradjen to garantujem, drugo bilo koji moto klub moze da ti izda racun da je to takmicarski motor,ali to se svakako ne isplati.. Inace ja sam ga vozio na prikolicu i niko mi nikad nije zatrazio papire kolko da se zna... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

A sta je za tebe dokaz o vlasnistvu?

Mislim, ako je bilo sta, mogu ja da nacrtam nesto... Drugim rijecima, kako utvrditi validnost "bilo cega"?

 

Bilo sta(ako vec nema saobracajne,posto se motor ne moze registrovati) racun kad je kupljen motor,neki papir sa carine ako je motor uvezen....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

A sta je za tebe dokaz o vlasnistvu?

Mislim, ako je bilo sta, mogu ja da nacrtam nesto... Drugim rijecima, kako utvrditi validnost "bilo cega"?

 

Bilo sta(ako vec nema saobracajne,posto se motor ne moze registrovati) racun kad je kupljen motor,neki papir sa carine ako je motor uvezen....

 

Купопродајни уговор између пеђе и бившег власника је доказ о власништву. Иначе, још је актуелна тема о царинском прекршају, ем одузет мотор оде на лицитацију ем кошта дебело...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Evo busilica 100 eura skuplja od ovog motora http://www.oglasi.rs/oglas/628292/busilice+beograd+profesionalni+alati

I za nju bi trazio "neki papir sa carine" ili ne? I ako ne, zasto ne?

Jel ti trazio kad pandur papire od guma na autu? Vrijede duplo vise od ovog motora, pa bi logicno bilo da mozes dokazati porijeklo.

Ili nedaj boze neku zlatnu lancugu od par hiljada. I za nju ima saobracajna ili ne?

 

Mislim da se od ove price samo plase potencijalni kupci, a prav(n)og osnova nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

A sta je za tebe dokaz o vlasnistvu?

Mislim, ako je bilo sta, mogu ja da nacrtam nesto... Drugim rijecima, kako utvrditi validnost "bilo cega"?

 

Bilo sta(ako vec nema saobracajne,posto se motor ne moze registrovati) racun kad je kupljen motor,neki papir sa carine ako je motor uvezen....

 

Купопродајни уговор између пеђе и бившег власника је доказ о власништву. Иначе, још је актуелна тема о царинском прекршају, ем одузет мотор оде на лицитацију ем кошта дебело...

 

Kolega, u toj temi se radi o motornom vozilu. U ovoj temi se prodaje testera. Kontas?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Kolega, u toj temi se radi o motornom vozilu. U ovoj temi se prodaje testera. Kontas?

 

motorna_testera.gif

 

009.jpg

 

Значи, овај МОТОР само дођеш и продавницу и отераш га?! Не добијеш никакав папир за њега!?

Не разумем, не баш, ваљда не гледамо исте слике ал' није ни важно да не трујемо човеку тему...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja