Jump to content

Moto Zajednica

krpa za vizir

Recommended Posts

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

Jako dobra stvar.Slucajno sam vidio na satelitu reklamu i ako tako radi posao,onda je odlicno.

Stvar je u tome da se vizir obrise sa ovom krpom i u voznji po kisi kapljice se sljevaju  a da ne ostaju nikakvi tragovi.U principu,vizir je uvijek suh.

Na reklami se tocno sve vidi,ali ovdje je samo ponuda

 

http://www.teletip.at/teletip/servlet/~tvm5/teletip/subsites/articleDetail.html?command=display&btUid=bt_Article&iDf_id=d583e45:66e0c758:107046b5184:-2d1d&2ndKeywordOID=c0a8733:dada24:1027cacf987:-5d6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Jako dobra stvar.Slucajno sam vidio na satelitu reklamu i ako tako radi posao,onda je odlicno.

Stvar je u tome da se vizir obrise sa ovom krpom i u voznji po kisi kapljice se sljevaju  a da ne ostaju nikakvi tragovi.U principu,vizir je uvijek suh.

Na reklami se tocno sve vidi,ali ovdje je samo ponuda

 

Sie erhalten: 5x Mikrofasertücher

To ti se prijatelju zove "porez na budale", da se ne uvredis, ja sam ga platio XY puta ;D

Najobicnije mikrofiber krpe samo je reklama odradjena malo bolje  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3646 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Ima jedno sredstvo koje je strasno dobro za te stvari tj. za odbijanje kise.Zove se rain off.Ja ga koristim i na kolima i na motoru posto imam veliki vetrobran. Rain off sam dobio iz Svedske,a kod nas sam nasao ABRO koji je potpuno isti. Kosta nesto oko 5e. Namaze se jednom,saceka dok se osusi,jos jednom tako i na kraju ispolira nekom mekanom krpom. Jedno nanosenje traje oko 2 meseca,mesec dana bas dobro,a ostalo slabi pa ga valja naneti opet. Govorim o gomili kisnih dana. Preporucujem svakom ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Zemo, ti za svaki problem imas resenje.  :)

Nije mi jasno na kom principu radi ova krpa?Jedino da je natopljena nekom tečnosću poput ove koju pominje muljaz, u protivnom mislim da je to prodavanje magle.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 642 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Honda CBR 954

Zemo, ti za svaki problem imas resenje.  :)

Nije mi jasno na kom principu radi ova krpa?Jedino da je natopljena nekom tečnosću poput ove koju pominje muljaz, u protivnom mislim da je to prodavanje magle.

 

Postoje i krpe protiv maglenja, obrises staklo i posle vise ne magli...

Verovatno na sl. nacin i radi ova za kisu....

 

P.S.: Protiv maglenja su proverene!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3646 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Zemo, ti za svaki problem imas resenje.  :)

Nije mi jasno na kom principu radi ova krpa?Jedino da je natopljena nekom tečnosću poput ove koju pominje muljaz, u protivnom mislim da je to prodavanje magle.

P.S.: Protiv maglenja su proverene!

Pa zemljak to je iz moje branse. Visegodisnje iskustvo.

Kratkotrajna resenja su ta sa krpama. Blago su natopljene sa nekim od ovih sredstava.Abro ima i protiv magljenja neki djavo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 699 postova
  • Lokacija: Srce Srbije pod jakim infarktom-Kosovska Mitrovica
  • Motocikl: Tomos APN6-82,BMW R 1150 RT-03,Kawasaki EN 500-94

Ako se dobro sjećam, priručno sredstvo može biti i kriška jabuke ili krumpira...

Krompir (mozda i jabika) se koriste protiv magljenja stakla. Krompir sam koristio da premazem masku za ronjenje da mi se ne bi iznutra maglila prilikom ronjenja.

Dakle krompira moze da se (provereno) koristi da se vizir ne bi maglio iznutra, ali kao zastita od kise  ??? Ne verujem.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Harley Davidson

Malo je off ali sta raditi sa vizirom koji se matirao? Naime, cistio sam vizir nekom tecnoscu od koje mi se plastika matirala, sad vidim kao kroz maglu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1893 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

Malo je off ali sta raditi sa vizirom koji se matirao? Naime, cistio sam vizir nekom tecnoscu od koje mi se plastika matirala, sad vidim kao kroz maglu...

Skini ga izlomi i baci u kontejner ;D ;D Prethodno kupi novi ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Malo je off ali sta raditi sa vizirom koji se matirao? Naime, cistio sam vizir nekom tecnoscu od koje mi se plastika matirala, sad vidim kao kroz maglu...

probaj da ga ispoliras,ima u luisu stvarcica za poliranje,,a ako neuspes,baci ga ,pa naruci nov vizir ima i toga u luisu,naravno po broju kacige itd....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja