Jump to content

Moto Zajednica

Peda Gatto - macka :)

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova

Kupio sam prosle godine nov Peda skuter, dvotaktni. Na raznim forumima sam gledao i jos uvek ne kapiram poreklo ovog skuter, neki kazu kinez, neki kazu ima minareli masinu, neki da je motor od jamahe, da je plastika od italijana, ali ja u to nista neverujem. Kazite mi poreklo ovog skutera ali dajte makar neki dokaz ili slicno da bih bio siguran, a ne da pricamo u prazno. Sto se tice kvaliteta ja nisam dosad vozio skutere i neznam bas da uporedim kvalitet aprilie ili yamahe sa ovim, znam samo da za ovih 1700km samo kurbla nije bila podmazana sto sam resio podmazivanjem tovatnom mascu i to je to. Skuter lepo vuce ide i do 70 sa mojih 100kg, samo neznam dokle ce jos. :) Pozdrav, a slike stavljam kasnije!

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Kinez 1/1,samo sipaj dobro ulje i nemoj da ga teras dok je hladan,pusti ga da se zagreje i onda teraj.Navozaces se ti sa njim ne brini...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

А пази, изгледа да је СВЕ што су ти рекли тачно - мотор јесте клон мотора Минарели-Јамаха (радиле фирме заједно), као и готово свих кинеских скутера двотакташа, "Педа" је италијански бренд, можда и дизајн, а производи се у Кини. Тако, да шта год људи рекоше, сви су у праву. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

Колико чујем од скутераша, кинески двотакташи на скутерима, најчешће су клонови Минарели-Јамаха мотора.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Sprint Max 80cc

PA u kvalitetu ...i finalnoj obradi...dok su 4T kopije Hondine GY6 masine i 50ccm,125ccm i 150ccm ...al moze i kinez lepo da se sredi..mozes da mu stavis kit koji odgovara minareli masini..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja