Jump to content

Moto Zajednica

Potrebna pomoc kolege iz Slovenije

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Novi Bgd
  • Motocikl: Transalp 650

Potrebna mi je pomoc kolege koji zivi u Sloveniji ili neko ko cesto ide tamo. :)

Naime potrebne su mi dve navigacione karte ( OVA i OVA ) a nemam mogucnost (ne isplati mi se) da odem tamo i da ih kupim. Ovde kod nas otkidaju sa cenama. :lud:

Hvala puno. :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Novi Bgd
  • Motocikl: Transalp 650

Kolega imam i ja te, sto ove sto nisu za "use in real life" sto ove sto jesu za upotrebe u "real life". Meni trebaju bas ove dve koje sam naveo. Kod nas je cena jedne preko 30 evra, a tamo se dobije obe za slicne novce. ;)

Problem je sto meni trebaju bas za "real life". :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 2038 postova
  • Lokacija: Београд
  • Motocikl: Био некад јапанац сада понтадеранац,и поново јапанац

МОжда могу да помогнем,за кад ти требају? Ништа не обећавам1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 231 postova
  • Lokacija: Šabac/Beograd, Srbija
  • Motocikl: Nekad bilo: V-Strom 1000 2014, Fazer 600 S2 '09, V-Strom 650 '05, CBR 600RR '06; Suzuki GS 500F '04, Kymco Agility Sport 50

Da ne otvaram novu temu bezveze, i mene zanima da li ima na forumu neko od kolega iz SLO?

Potrebne su mi neke informacije za otvaranje firme tamo, koje uzaludno trazim na netu danima ali nisam nista uspeo da pronadjem.

Zamolio bih, ukoliko neko od clanova foruma zivi u Sloveniji, da se javi na pp. Spreman sam i da platim informacije ako je neophodno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: Beograd

Prijatelju, za takve stvari ti je najbolje da pozoveš nekog advokata tamo, ako proceniš da ti se pravila uklapaju u tvoj posao, angažuješ istog i on ti sve sredi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ajde da se i ja okacim o vagon...

I ja imam molbu - treba mi informacija koliko ima istine u tvrdnji da u Sloveniji nema sanse da se prodje tehnicki pregled sa skuterom na kome je prslo staklo fara (Aprilia Atlantic)?

Hvala unapred! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Da ne otvaram novu temu bezveze, i mene zanima da li ima na forumu neko od kolega iz SLO?

Potrebne su mi neke informacije za otvaranje firme tamo, koje uzaludno trazim na netu danima ali nisam nista uspeo da pronadjem.

Zamolio bih, ukoliko neko od clanova foruma zivi u Sloveniji, da se javi na pp. Spreman sam i da platim informacije ako je neophodno.

 

Druže, daj malo više informacija na PP.....mogu ti pomoči, samo mi je potrebno više info......otvaranje kao strani državljanin ili u partnerstvu sa nekim, kakva delatnost,itd......

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Ajde da se i ja okacim o vagon...

I ja imam molbu - treba mi informacija koliko ima istine u tvrdnji da u Sloveniji nema sanse da se prodje tehnicki pregled sa skuterom na kome je prslo staklo fara (Aprilia Atlantic)?

Hvala unapred! :zdravo:

 

Naravno da ne može....ali ako poznaješ prave ljude......:)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1689 postova
  • Lokacija: Ljubljana
  • Motocikl: BMW R1200C , BMW R1200GS, Yamaha TDM900,Kove 500X, KYMCO S200 People, Suzuki Burgman 650 executive, Tomos Automatic

Ako kojim slucajem neko nije video a moze da mi pomogne. :zvizduk::Mina::zdravo:

 

 

još ti trebaju te karte? pošalji na PP....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja