Jump to content

Moto Zajednica

sta li mu je sad

Recommended Posts

  • U prolazu, 22 postova

pored probijenog semeringa prednje vile i diska iskrvljenog na prednjem tocku i lupanje spanera koji se vec popravlja naleteo sam na jos jedan problem koji se pojavio na mom motoru koji sam kupio na pocetku ove godine (radi se o suzuki srad 750 ,97 god ) :( posto predhodno rikla mi jedna svecica odlucio da uradim kompletno servis i stavi sam naravno i nove svecice kako sam prosao nepunih 150 km motor mi stajao nekih 2 nedelje u garazi do pre neki dan ,odluco sam da ga provozam kad ono motor radi na 3 cilindra sve dok se ne ugreje na 50c posle radi normalno dali je moguce da je do neke svecice ili karburatori su zreli za stelovanje ili nesto sasvim trece :lud: ili samo sam ja neki baksuz :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Nameless Riders, 106 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750s '06

Lule druže to je zato što si baksuz! 1nanana.gif

Nisi trebao onu Fku da menjaš baš si je lepo sredio. Čuo sam neki redni 3 da je prolazio ispred TVOK pa pomislio da je neko uzeo Trijumfa 0namigivanje.gif.

Da li su ti kablovi i struja ispravni? Zvuči kao problem sa kontaktom - ono jednom radi a jednom ne, probaj da povežeš neispravnu svećicu drugim kablom pa vidi kako će da se ponaša.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

Lule druže to je zato što si baksuz! 1nanana.gif

Nisi trebao onu Fku da menjaš baš si je lepo sredio. Čuo sam neki redni 3 da je prolazio ispred TVOK pa pomislio da je neko uzeo Trijumfa 0namigivanje.gif.

Da li su ti kablovi i struja ispravni? Zvuči kao problem sa kontaktom - ono jednom radi a jednom ne, probaj da povežeš neispravnu svećicu drugim kablom pa vidi kako će da se ponaša.

 

a da nije mozda Dexter prosao pored TVOk i on isto vozi suzuki i ima malo vece probleme po pitanju svecica i karbuatora itd :D inace kablovi su ispravni i radi normalno kad se ugreje problem radi dok ne dodje do svojih 50c i pali tesko mozda tek iz trece kad nije ugrejana

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Nameless Riders, 106 postova
  • Motocikl: Kawasaki Z750s '06

Hoćeš da kažeš da je Dexter uopšte uspeo da upali to njegovo čudo :lol:

 

Ako si siguran da je struja OK onda ti ostaju samo karbovi ili ventili. Ako pali teško hladan mogu da budu raštelovani ventili, odnosno pretegnuti. Probaj prvo da počačkaš karbove, onaj koji te zeza.

 

ALI najpre proveri da li imaš dovoljno goriva ;) ako znaš na šta mislim.

 

P.S. Javi da li će biti nešto u nedelju ako uspeš da isteraš ovog gremlina kažu da će biti toplo bez kiše :moto3:

 

Ljudi dajte neke savete ja u suštini samo zezam drugara nisam neki majstor

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 22 postova

Hoćeš da kažeš da je Dexter uopšte uspeo da upali to njegovo čudo :lol:

 

Ako si siguran da je struja OK onda ti ostaju samo karbovi ili ventili. Ako pali teško hladan mogu da budu raštelovani ventili, odnosno pretegnuti. Probaj prvo da počačkaš karbove, onaj koji te zeza.

 

ALI najpre proveri da li imaš dovoljno goriva ;) ako znaš na šta mislim.

 

P.S. Javi da li će biti nešto u nedelju ako uspeš da isteraš ovog gremlina kažu da će biti toplo bez kiše :moto3:

 

Ljudi dajte neke savete ja u suštini samo zezam drugara nisam neki majstor

 

bice voznje za vikend 99% makar vozio na 2 cilindra a dexter na 1 :D btw bice ti javljeno

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja