Jump to content

Moto Zajednica

Masine za peskarenje

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Smed Palanka
  • Motocikl: Gilera Runner

Kompresor je danski,marke stenhoy,i ima kapacitet od 1300l u minutu na 8 bara vazduha,jako dobar i bez greske,benzinski motor ga pokrece od 13 konja,trosi 3l benzina na sat pod punim opterecenjem.Bas odlicna skalamerija . Peskara je domace izrade,ja sam je kupio novu,od firme iz trstenika koja se bavi samo proizvodnjom opreme za peskarenje,firma se zove trolex

kapacitet peskare,tj bureta je 120 kg peska,uz moju genijalnu ( moram to da kazem ),inovaciju koja smanjuje troskove rada na beznacajno ( trose se standardne dizne,tj to je potrosni materijal a kostaju od 30 do 80e po komadu ),sada te jedna dizna kosta oko 100 kinti i imas ih na svakom cosku, to je jako bitna stavka u tome

Uz to dajem i masku za peskarenje sa posebnim dovodom vazduha, profesionalnu sa koznom keceljom

Znaci sve sto je potrebno za 1300 evropskih. Slike kacim cim budem mogao da ga slikam jer je u kuci na selu.

Od zamene mi igra ulogu samo neka cross 125-ica,tipa cr 1zvizduk.gif,yz,kx... moze i stranac i nista vise

062424816 Goran

Promenio član cormoran
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Smed Palanka
  • Motocikl: Gilera Runner

Bosna super je zakon! 1lol.gif First prize goes to cedo11! Samo da napomenem da je masina nadpritisna,tj da se pritisak stvara u buretu peskare i da pesak tako izlazi-sto je mnogo bolje nego resenje sa usisavanjem peska kao kod pistolja za farbanje.Masine su u radu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 159 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo
  • Motocikl: Varadero(Krmaca) 1000

Nije sija no vrat :lol: No svaka cast za domisljatost posto su dizne zaista paprene! Mada sa Chromemolibden diznom ima da peskirash....sati i sati rada! Stroj kao tvoj je idealan za sitne radove tipa felne,ramovi,delovi automobila i slicno ali kada ti zatreba da opeskaris recimo Zmaj prikolicu od 8 tona :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Lokacija: Smed Palanka
  • Motocikl: Gilera Runner

Borkarbidna je isto odlicna ali i 120 jevrova su mi drazi 1lol.gif ovako nakrljam komplet bosni i ima da brijam ohoho.Peskario i prikolice i cisterne i svasta nesto jos,malo cesce se puni bure ali nikakve vece muke tu nema,dobar prostor i cepaj samo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja