Jump to content

Moto Zajednica

KUPUJEM HARD ENDURO MOTOR

Recommended Posts

  • Drug član, 1029 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Vec sam postavio slican oglas pa se nadam da administratori nece da obrisu ni jedan jer se u sustini razllikuju .

 

Znaci ovako , kupujem hard enduro motor tj.cross motor koji moze da se registruje . Kubikaza i nije vazna ali je vazno da motor bude lagan sto i dolici za hard enduro motor . A pozeljno je da ima i anlaser .

Godista od 2000-o pa na gore . Budzet je oko 3000 evra pa eto nudite sta imate . Naravno samo u dobrom stanju . Posto je motor za prijatelja stavljajte i slike da bi mogo da u pokazem o cemu se radi .

Dolaze u obzir 4t i 2t .

 

tel: 062 410 258

 

Pozdrav !!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1450 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Husqvarna TE 510??? Far, zadnja pozicija/stopaljka, anlaser... Msm da je 2000. ili 2002.god... :neznam:post-9080-0-49283100-1363300697_thumb.jpg Cena je tu negde, oko tvog budzeta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1450 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Koliko je to oko ??????

 

Samo da naglasim da sam naso jednu 2006-o u Novom sadu za 2500

 

 

Hajde naglasi, a ja ti se izvinjavam zbog pogresno navedenog godista. Ova koju sam ja naveo je isto 2006.god, i TO JE TAJ motor, koji se trenutno nalazi u Kladovu, kod mog prijatelja. Naravno, neke plastike su promenjene, neke guma su nove, neki full servis je odradjen, lanac i lancanici stavljeni potpuno novi pre nedelju dana, lezajevi u glavi upravljaca, i jos svasta nesto... Samo da naglasim. :D

PS. Setio sam se i da je namontiran KTM-ov guvernal (cini mi se da je KTM ili Renthal), i da su remontovane (ne samo servisirane) kocnice, koje su bile poluispravne (cilindri, gumice)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1029 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Pod to naglasi nisam mislio nista lose . Sto se bre odma vredjate takvim sitnicama da covek ne sme nista ni da napise .

 

Ako je to taj motor jer neznam od kada je kod tvog prijatelja posto sam se ja odavno cuo sa tim nekim likom iz Novog Sada .

Kazi mi onda cenu ili daj neki telefon na koji da ga kontaktiram mogli bi da napravimo poso . Meni je bilo cundno sto si napisao 99-o jer to godiste ne postoji bar za ovakav model ali reko nista cu da cutim .

 

Javi sta znas i cenu da ne cimam bezveze coveka ako trazi nesto dosta vise nego ovaj sto je trazio tada .

 

I iskuliraj malo nemoj odma da se grizemo ovde preko foruma . Tu smo da se druzimo i pomazemo jedni drugima . Opet kazem pod NAGLASIM nisam nista lose mislio .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1450 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Pod to naglasi nisam mislio nista lose . Sto se bre odma vredjate takvim sitnicama da covek ne sme nista ni da napise .

 

Ako je to taj motor jer neznam od kada je kod tvog prijatelja posto sam se ja odavno cuo sa tim nekim likom iz Novog Sada .

Kazi mi onda cenu ili daj neki telefon na koji da ga kontaktiram mogli bi da napravimo poso . Meni je bilo cundno sto si napisao 99-o jer to godiste ne postoji bar za ovakav model ali reko nista cu da cutim .

 

Javi sta znas i cenu da ne cimam bezveze coveka ako trazi nesto dosta vise nego ovaj sto je trazio tada .

 

I iskuliraj malo nemoj odma da se grizemo ovde preko foruma . Tu smo da se druzimo i pomazemo jedni drugima . Opet kazem pod NAGLASIM nisam nista lose mislio .

 

Da, to je taj motor. On ga je dovezao do Bgd-a, i ostavio tamo na servis, a ja sam ga servisiranog doterao u Kladovo. Motor je stvarno servisiran tip-top, samo se ja ne mogu setiti svega. Najbolje je da se cujes sa vlasnikom. Broj ti saljem na pp.

PS. Nema ljutnje komsija, kasni su sati, malko mi je prag tolerancije spusten!!! Zovem pice pri susretu... :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1029 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Ok hvala ti . Ako se nesto dogovorimo ja vicem pice kad se budemo videli . Do tada pozdrav i sve najlepse .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1450 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Evo, izbunario sam jos koju fotku drugarove Husqvarne, mozda pomogne da vidis jos nesto sto bi te zanimalo, a ja sam tebe najavio kao potencijalnog kupca, pa se vas dvojica cujte, i oko svega izdogovarajte. :zdravo: :zdravo: :zdravo:

post-9080-0-92306800-1363339642_thumb.jpgpost-9080-0-66110800-1363339697_thumb.jpgpost-9080-0-30122200-1363339733_thumb.jpg

I jedna iz vremena kada je Kuska doterivana 'vamo: post-9080-0-88676200-1363340045_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1450 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ako te zanima drz 400 javi se na pp. pozz

 

Zanimalo bi me, samo ne bi bilo lose da negde postavis osnovne podatke o motociklu, ili nas uputi na neki link gde se to moze videti... Godiste, izgled, stanje, kilometraza, cena...??? :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: BEOGRAD
  • Motocikl: trenutno kombi :)

Ako te zanima drz 400 javi se na pp. pozz

 

Zanimalo bi me, samo ne bi bilo lose da negde postavis osnovne podatke o motociklu, ili nas uputi na neki link gde se to moze videti... Godiste, izgled, stanje, kilometraza, cena...??? :neznam:

druze motor nije na oglasu i ne bih kolegi da spamujem temu. za sve info slobodno na pp. pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja