Jump to content

Moto Zajednica

Hyosung GT 250 r

Recommended Posts

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

Pozdrav drugari, prodajem svoj motor, Hyosung ( Koreanac je bre! :D ) GT 250 r sa predjenih nesto vise od 2500 km. Kupio sam ga prosle sezone od uvoznika, ima jos godinu dana garancije. Na njemu je uradjen prvi servis, stavljen BMC filter i Dragon Ada top. Cena nije fixna, ali takodje imajte na umu da je nov 3300 na velikom popustu :)

 

Cena: 2700 e

 

 

 

Evo nekoliko slika...

post-16970-0-42052000-1362988563_thumb.jpg

 

post-16970-0-87198000-1362988512_thumb.jpg

 

post-16970-0-79399300-1362988819_thumb.jpg

 

post-16970-0-24482700-1362988810_thumb.jpg

 

post-16970-0-20244700-1362988787_thumb.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Odlicna marka, ja imam njihovo skuterce, preslo 25000, samo redovan servis, a drugar ima 250cc, samo naked, 5,6 godina staro, presao je sa njim bas dosta, i nikakvih problema nema. Svake godine su sve bolji, tako da sam siguran da ko kupi ovo, nece pogresiti! Srecna prodaja! :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

Odlicna marka, ja imam njihovo skuterce, preslo 25000, samo redovan servis, a drugar ima 250cc, samo naked, 5,6 godina staro, presao je sa njim bas dosta, i nikakvih problema nema. Svake godine su sve bolji, tako da sam siguran da ko kupi ovo, nece pogresiti! Srecna prodaja! :)

 

Hvala na komentaru :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

@ sashac: Da, za "te pare idu mnogo ozbiljni motori", ali ne 2012. godiste i sa 2500 km na satu. A i ne za one sa "malom" A kategorijom ;). Inace, Hyosung je veoma lep i pouzdan motor, GT 250 R je pravi mali sportista, pritom odlican i za grad, a i za put. A i potrosnja mu je super. Kome treba tako nesto, nece se pokajati.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

@ sashac: Da, za "te pare idu mnogo ozbiljni motori", ali ne 2012. godiste i sa 2500 km na satu. A i ne za one sa "malom" A kategorijom ;). Inace, Hyosung je veoma lep i pouzdan motor, GT 250 R je pravi mali sportista, pritom odlican i za grad, a i za put. A i potrosnja mu je super. Kome treba tako nesto, nece se pokajati.

 

Ma slazem se ja sa tobom,ali mi je to suluda kupovina.Ali za 20 godina bajkerskog staza jos ne cuh za pojam mala Akategorija.Jes ti to mene pokusao da uvredis...0staa2.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

rekao bih da je kolega mislio na nov zakon, mala Akategorija = do 35Kw (A1 ili kako vec po novom) :takoje: tako da verujem da nema uvrede :zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

@ sashac: Da, za "te pare idu mnogo ozbiljni motori", ali ne 2012. godiste i sa 2500 km na satu. A i ne za one sa "malom" A kategorijom ;). Inace, Hyosung je veoma lep i pouzdan motor, GT 250 R je pravi mali sportista, pritom odlican i za grad, a i za put. A i potrosnja mu je super. Kome treba tako nesto, nece se pokajati.

 

Ma slazem se ja sa tobom,ali mi je to suluda kupovina.Ali za 20 godina bajkerskog staza jos ne cuh za pojam mala Akategorija.Jes ti to mene pokusao da uvredis...0staa2.gif

 

A kako bi ja tebe mogao da uvredim kad te ni ne znam? ;) Izvini ako si se pronasao bilo gde u mom postu, svaka slicnost sa tobom je slucajna. Inace, upravo sam na A2 mislio, dakle do 35 Kw, a nju od miloste zovu "mala A kategorija". Zato sam i proslog puta i sad to stavio pod navodnike.

 

Inace, ne smatram da je to "suluda kupovina", jer ako ovaj motor uzme neko ko ima 18-19 godina i vozi ga do 24., dok ne stekne "punu A kategoriju", onda je to po meni skroz OK. Uzima prakticno nov motor koji ce ga sigurno lepo sluziti tih 5-6 godina...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Cena je sasvim na mestu, u ostalom tako je trziste i odredjuje. Pogledaj cenu novih motora, 250ica, oko 3500e je potpuno nov, a ovaj godinu dana star, jos godinu dana garancije, u vise nego dobrom stanju koliko mogu da vidim, za 1000e manje. Mislim da je ponuda sasvim dobra. :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Evo i ja da se ubacim u pricu....Slazem se da je cena korektna...to godiste i marka odgovaraju ceni...Inace hvale ovaj motor da je pouzdan i kvalitetnije izrade...Sigurno ce odgovarati pocetnicima koji ulaze u svet motociklizma,a takvih ima dosta.....Iep motorcic :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

@adler @nemanja88 @Maximus1a @nash

 

Hvala vam puno na lepim komentarima, ljudi ce pomisliti da smo neka rodbina 1nanana.gif Imate pice od mene kad se budemo videli 1moto3.gif

 

 

@sashac

 

Motor je skoro pa nov, klupio sam ga u 15. juna prosle godine kao prvi motor i jako sam zadovoljan, ali bi voleo da uzmem 650 cc iste marke koji drugar prodaje. Inace, po meni, jedina mana mu je sto je Koreanac jer ima 32 konja ( na autoputu sam ga vozio i do 165), duple disk kocnice i formfactor neke standardne suzane od 650 kubika :) Takodje, stavio sam mu Dragon Ada auspuh od oko 200 eura i bmc filter vazduha koji je jos 80, pa sada fino prede 1lol.gif

 

Hvala jos jednom na komentarima, ako ga ne prodam imace te prilike da ga isprobate na Navac-u, ko bude dolazio na BJ Bikers track day :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Bas mi je drago kad razradim temu,i vidis da ti je stalno u vrhu...Ja sam i dalje pobornik da kupim nesto mnogo jeftinije,i pametnije sinu sto sam i uradio.Ali to je moje misljenje.Ovakvi bajkici su mi uvek nekako bacanje para.1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

ma cepao bi ja ovo da moram da gulim 3,4 godine do A kategorije :D

 

Lep motor, samo ga značka malo hebe :) a i sami uvoznici koji rade kod piramide su i više nego neljubazni, tako da bi verovatno bilo rasprave oko garancije ukoliko (nedaj Bože) zafali nešto.

 

:zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN

@Marko011

 

Mozda si ugvatio momke u losem trenutku :-) Sto se garancije tice, tu nema nikakvih problema posto sam ja igrom slucaja poceo da pomazem u toj firmi, pa mogu garantovati za servis i Marka servisera :-)

 

@rboban

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BadBoy, 139 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hyosung GT250 RN
1372858756[/url]' post='1518804']

Motor je Moj moze Lock :D

starom Vlasniku zelim da sto pre uzme motor :moto3:

 

Hehe , srecno i polako 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja