Jump to content

Moto Zajednica

prodajem MZ 'R' verzija ili menjam za kin skuter,hitno

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

Kao jedan ljubitelj MZ i bivši vlasnik jednog MZ, mislim da ovo neće niko da ti kupi.

Taj ko voli MZ traži da je MZ=MZ.

kao što neko već napisa: Fuzasteri sranje, ručice propast, farbanje - kao autolakom, rep od R1 - tapacir urađen kao da je neko pakovao burek.

 

Vrati ti njega u prvobitno stanje, far neka ostane i prodaćeš ga za 400 eura sigurno.

 

mnogo ti to lose mislis...imam sigurnog kupca za kes..dvojicu koji nisu..i dve zamene... iam dosta ljudi kojima se svidja ovo.... i postedite me komentara vi 'sto nemate mz a volite ga' ..a ovi sto ga voze,svaka im cast..bar su rekli 'srecno' i izrazili zalost....a nisu ispali "kao sto neko malopre rece SRANJE kao pojedini i pricali lose ti ovo lose ti ono..gledaj svoja posla niko te nije zvao ovde..jeste ovo otvorena tema al za ljude,ne za....bolje da ne nastavljam....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Шта сте се наврзли на човека к'о смрт на бабу!? :zbunjen: :zbunjen: :zbunjen:

 

Продаје или мења човек то што има а ако вам се не свиђа има и других тема на форуму...

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

zanimljivo siguran kupac za kes a oglas jos uvek otvoren :moto3: stavljaj onda kes u dzep i zakljucavaj temu nemoj vise da se brukas :zdravo:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

bravo Srecko...konacno neko razuman.....treba lik da dodje za dan dva pa dok ne bude motor otisao ne menjam nista ovde,niti brisem oglas...ne brukam se ja motorom,dosta ljudi kazu da je super,nego se ti brukas svojom prostotom sine.....pises nesto cisto da skupljas postove ili sta vec...poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

bravo Srecko...konacno neko razuman.....treba lik da dodje za dan dva pa dok ne bude motor otisao ne menjam nista ovde,niti brisem oglas...ne brukam se ja motorom,dosta ljudi kazu da je super,nego se ti brukas svojom prostotom sine.....pises nesto cisto da skupljas postove ili sta vec...poz

postovi se ne sakupljaju nego postavljaju,a tvoja rec "prostota" dovoljno govori o kakvoj se licnosti radi :moto3: a kad kazem brukas se mislim na tvoj oglas zna se sta je r moze biti gsx r , yzf r ,cbr , zx r ,i da ne nabrajam jos svi znamo sta su r ovi,a puste zelje su nesto sasvim drugo,mz nikada nije bio r niti moze biti e zato ti kazem da se brukas "sine" :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stara Garda, 269 postova
  • Motocikl: VARADERO 1000 PGM-FI

Kao jedan ljubitelj MZ i bivši vlasnik jednog MZ, mislim da ovo neće niko da ti kupi.

Taj ko voli MZ traži da je MZ=MZ.

kao što neko već napisa: Fuzasteri sranje, ručice propast, farbanje - kao autolakom, rep od R1 - tapacir urađen kao da je neko pakovao burek.

 

Vrati ti njega u prvobitno stanje, far neka ostane i prodaćeš ga za 400 eura sigurno.

 

Ovako izgleda MZ-R,a ne taj Frankestajn...

post-21769-0-12879100-1361214447_thumb.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

frankenstajn ti ..... ! :zvizduk: (kad vec moze da pise ko sta hoce..mogu i ja malo da se zaje*avam) :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

inace broj mojih ukupnih "postova" :) verovatno govori da sam ovde da bi skupljao "postove" :) oglase jako retko komentarisem maltene nikad ali brate ovo tvoje je tuga :moto3: prosto te mami da ga komentarises :moto3:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

bravo Srecko...konacno neko razuman.....treba lik da dodje za dan dva pa dok ne bude motor otisao ne menjam nista ovde,niti brisem oglas...ne brukam se ja motorom,dosta ljudi kazu da je super,nego se ti brukas svojom prostotom sine.....pises nesto cisto da skupljas postove ili sta vec...poz

postovi se ne sakupljaju nego postavljaju,a tvoja rec "prostota" dovoljno govori o kakvoj se licnosti radi :moto3: a kad kazem brukas se mislim na tvoj oglas zna se sta je r moze biti gsx r , yzf r ,cbr , zx r ,i da ne nabrajam jos svi znamo sta su r ovi,a puste zelje su nesto sasvim drugo,mz nikada nije bio r niti moze biti e zato ti kazem da se brukas "sine" :moto3:

 

ja mislim da je svako shvatio da se radi o motoru koji je preradjen da izgleda ko je*eni 'R' ...svako vozi sta ima,nema svako cbr-a.....samo glupo je to ,treba biti covek... nikad se ne bih podsmevao coveku koji vozi losiji motor od mene...tih 100 kg metala i plastike ne cini coveka...ova tema ode u predavanje o normalnom ponasanju ali ako tako mora jbg.......

 

dodao bih samo delic jedne pesme..poucno je..moze se odnositi i na motore (u ovom slucaju) ..ide ovako:

 

E to je ono sto me iskreno kida i boli

Sto najbolje pi*ke uvek je*u mentoli

 

znam neke ljude koji voze ludila od motora pa se ne dizu u nebesa i ne pljuju po nama iz nize rase,tj nama koji nekako skrpimo za ta dva tocka....

 

ne treba meni ovo prepiranje oko gluposti..ali nedam da mi sole pamet...imam pameti dovoljno za svoje potrebe ....kao sto rece covek malopre,ima i drugih tema na forumu..iskulirajte malo.....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

1Mina.gifpratim...1lol.gif

 

brate ja u poslednje vreme ulazim na forum cisto da vidim da li je neko nesto ke*ao o mom motoru...ne iznenadjuje me vise kakvih ljudi ima..utrpavaju se gde im nije mesto...i ja sam malo ispao drzak ali prema odredjenoj vrsti ljudi moras njihovim jezikom,da bi te razumeli.... ne ocekujem da ce da iskuliraju malo i da prestanu...bar je zanimljivo za citanje ako nista drugo....."Welcome to Serbia!" :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

hehehhe gle' sta sam nasao :)

 

3.Zabranjen je odlazak u off i suvisni komentari koji blate oglas.

Neprimerene komentare ostavite za sebe ili kontaktirajte oglasivaca na tel.ili PP.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Kao jedan ljubitelj MZ i bivši vlasnik jednog MZ, mislim da ovo neće niko da ti kupi.

Taj ko voli MZ traži da je MZ=MZ.

kao što neko već napisa: Fuzasteri sranje, ručice propast, farbanje - kao autolakom, rep od R1 - tapacir urađen kao da je neko pakovao burek.

 

Vrati ti njega u prvobitno stanje, far neka ostane i prodaćeš ga za 400 eura sigurno.

 

Ovako izgleda MZ-R,a ne taj Frankestajn...

sto nisi napisao i cenu za taj MZ ciju si sliku okacio?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1364 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VF 750 SABRE

I negativna reklama je nekad dobra reklama.:takoje:

 

Bole te uvo, oglas ti stalno u vrhu.:zvizduk:

 

:Mina:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

tvoj recnik dovoljno govori o tvojoj rasi :) tebe niko ovde nije uvredio vec ljudi ismevaju tvoj motor iz razloga sto si ti stavio naslov da prodajes mz r ljudi bi pomislili po naslovu da je to neka ful masina kad ono frankestajn,opet ponavljam niko te nije uvredio pa nemoj ni ti nikoga..ruzno je..a sto se tice konkretno mog cbr-a koji toliko spominjes on jeste lep ali ne vredi ni on ne znam koliko para vec mozda nekih 1500 evra tako da i to spada u 'nizu rasu ' :) ponavljam ti stavljaj pare u dzep i ne brukaj se..

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3151 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

i postedite me komentara vi 'sto nemate mz a volite ga' ..

 

Zašto?

 

Pa ja sam MZ-om obišao toliko skupova i pola Srbije. Znam ga u šraf. A ovo tvoje je "svetogrđe".

Dao sam ti samo savet, a taj ko ga kupi nije u vinkli. Iskoristi ga, prodaj i što pre zaključaj oglas.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

pazi kad mi obrisani komentari..... a vazno da su pljuvanja ostala a ono sto sam pisao da se branim je obrisano.....bravo bre!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 834 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

Ne razumem se u ovaj stil prerade ali mi nikako ne ide rep od r1 u kombinaciji sa gumenom zavesicom na prednjem blatobranu. A i rep ti je ``pojeo ceo motor`` , kao da je motor okacen na njega a ne on na motor.

 

gumena zavesica je morala preko zime...jer vozim non stop..skida se kad otopli...a za rep,radilo se kako se moglo i cime se imalo...ukusi su razliciti,i meni se ne svidja ponesto na tudjim motorima pa cutim,ako se svidja vlasniku to je bitno jer ga radi za sebe a ne da bi mu drugi pricali da mu je lep motor....i mislim da su teme koje sluze za oglase tu da bi se doslo do informacija o motoru koji se prodaje...misljenja se iznose u drugim temama....nmj da me shvatis pogresno...ustvari briga me kako ces da shvatis ukoliko to i uspes....kazes: "ne razumes se u ovaj stil prerade" .....i ja se ne razumem u raketnu fiziku pa ne pricam ljudima zasto nisu stavili tockove na raketi....kakav je to zivot ako samo radis ono sto drugi hoce i sto se drugima svidja?....pozdrav!

 

covek ti je napisao svoje misljenje, nije nikog vredjao... ti si to pogresno protumacio i izazvao sve ovo, nepotrebno prozivanje sa obe strane...

napisi u kakvom su stanju gume, lanac i lancanici, kocnice i ostali potrosni materijal, navedi sta si menjao od delova kad je potroseno vise od 500eura za "sredjivanje"... to ce vise znaciti i pomoci u prodaji nego to sto odgovaras na svaki post sa drcnim stavom.

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 951 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

nesto meni nije jasno u celoj prici, ti si probao da napravis parodiju na R motore pa ti se ne svidja kako je ispalo i hoces da menjas za kineski skuter?

 

MZ nije bio motor ni kada je bio nov ali smo ga slatko vozikali, nema sanse da je cak i u ovoj tvojoj izvedbi (svaka cast na izboru delova, ugradnjom repa od R1 si mu duplirao vrednost, jos da je pun rezervoar ihaaaa ) losiji od kineskog skutera.

 

ispada da ti samoinicijativno prelazis sa, ne bas konja na magarca, ali sa kljusine na metlu, moj ti je dobronamerni savet da izbegavas kineske motore pogotovo skutere jer su (fali onaj smajli kao govno) veoma losi :takoje:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 370 postova
  • Lokacija: Beograd//Novi Beograd
  • Motocikl: Honda cbr 600 f2

pazi kad mi obrisani komentari..... a vazno da su pljuvanja ostala a ono sto sam pisao da se branim je obrisano.....bravo bre!

pa ja ti lepo rekao da probas :) a sad ti smeta :) nego sine stavljaj ti danas te pare u dzep posto je sreda,pa da kupis nekog kineza i uzdravlje da ga vozis :) a ako ne nadjes javi se pa da nadjemo bar neku kineskinju ima ih ovde kod mene u 70-om bloku koliko hoces :) pa bar nju da jases ako vec ne nadjes kineza :)

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4351 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Jako me je zainteresovao naslov, to R naročito.

Međutim kad sam video da je R koliko i kineska kopija CBR-a..ne propuštam dan da ne posetim ovu temu, inače sve pohvale za konstruktora kangrbe i autora teme - vidi se da je čovek Bečka škola. :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

pazi kad mi obrisani komentari..... a vazno da su pljuvanja ostala a ono sto sam pisao da se branim je obrisano.....bravo bre!

pa ja ti lepo rekao da probas :) a sad ti smeta :) nego sine stavljaj ti danas te pare u dzep posto je sreda,pa da kupis nekog kineza i uzdravlje da ga vozis :) a ako ne nadjes javi se pa da nadjemo bar neku kineskinju ima ih ovde kod mene u 70-om bloku koliko hoces :) pa bar nju da jases ako vec ne nadjes kineza :)

 

a ovamo kazu da cu ja da tuzim nekoga kod uciteljice....ha ha ha... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

Ne razumem se u ovaj stil prerade ali mi nikako ne ide rep od r1 u kombinaciji sa gumenom zavesicom na prednjem blatobranu. A i rep ti je ``pojeo ceo motor`` , kao da je motor okacen na njega a ne on na motor.

 

gumena zavesica je morala preko zime...jer vozim non stop..skida se kad otopli...a za rep,radilo se kako se moglo i cime se imalo...ukusi su razliciti,i meni se ne svidja ponesto na tudjim motorima pa cutim,ako se svidja vlasniku to je bitno jer ga radi za sebe a ne da bi mu drugi pricali da mu je lep motor....i mislim da su teme koje sluze za oglase tu da bi se doslo do informacija o motoru koji se prodaje...misljenja se iznose u drugim temama....nmj da me shvatis pogresno...ustvari briga me kako ces da shvatis ukoliko to i uspes....kazes: "ne razumes se u ovaj stil prerade" .....i ja se ne razumem u raketnu fiziku pa ne pricam ljudima zasto nisu stavili tockove na raketi....kakav je to zivot ako samo radis ono sto drugi hoce i sto se drugima svidja?....pozdrav!

 

covek ti je napisao svoje misljenje, nije nikog vredjao... ti si to pogresno protumacio i izazvao sve ovo, nepotrebno prozivanje sa obe strane...

napisi u kakvom su stanju gume, lanac i lancanici, kocnice i ostali potrosni materijal, navedi sta si menjao od delova kad je potroseno vise od 500eura za "sredjivanje"... to ce vise znaciti i pomoci u prodaji nego to sto odgovaras na svaki post sa drcnim stavom.

 

vec sam jednom pisao...al ajd...izaslo je izmedju 600-650e sredjivanje sa kupovinom...znaci uzeo sam ga u ne tako tobrom stanju i poceo da sredjujem da bi na kraju cifra izasla toliko..... i jos samo nesto morao sam tako da reagujem jer ove teme nisu predvidjene za tudja misljenja vec za samo informacije o motoru...admini izgleda tolerisu krsenje pravila koja su oni napisali..... lanac i nacanici su super kao i gume..napred deestone,pozadi pirelli...eto! ne bih ja tako odgovarao kad bi me oni postedeli svojih misljenja,kao sto sam rekao ima tema o ovom motoru pa mislite tamo koliko hocete,mislim na ove mislioce tebi svaka cast...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja