Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Srećan rođendan! :) :) :)

 

Prva dupla rakija je za tvoje zdravlje i dug život. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1702 postova
  • Lokacija: Novi Sad

MZ srecan rodjendan  :)

 

 

Ljudi dobio sam danas neki potpuno nov klip 3 karike,69.43mm precnik, bolcna 18mm i na njemu je iglicasti lezaj sa dva reda iglica,ukupna duzina klipa 82mm,od cela do pocetka bolcne 32mm. Jel to za mz-a?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

 

RADNIČKI SAVLADAO ORK BEOGRAD 

RADNIČKI - ORK BEOGRAD 24:23 (16:12)    :)  :)  :)

 

TABELA ŽENE:

1. Radnički Obrenovac

2. Resavac (Svilajnac)

3. Zemun

4. VGSK (Veliko Gradiste)

5. ORK Beograd 

6. Sloga (Petrovac na Mlavi) 

7. Lepenica (Kragujevac)

8. Sloga (Beograd) 

9. Slodes (Beograd)

10. Metalac (Valjevo)

11. Crvena Zvezda 2 

12. Loznica Grad 

13. Železnik 1963 

 

Kao sto vidite dobili smo derbi 1 razlike i ostali prvi na tabeli. Pored ORK Beograda glavni konkurent je Resavac-Svilajnac(i mi i oni do sad imamo sve pobede pa ce verovatno medjusobni duel odluciti). Ima jos da se igra a i u sportu je sve moguce. Izvestavacu vas i dalje!

Nadam se da ce bajkeri iz Svilajnca navijati za bolju ekipu  :)!

Nema ni jedne ekipe iz Novog Sada u nasoj ligi tako da tamo necu biti gost.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

 

 

 

...(i mi i oni do sad imamo sve pobede pa ce verovatno medjusobni duel odluciti). ...

 

 

 

Pa valjda i MI i ONE  :) :)

 

Javi kada dolazite, jer ja bas i ne pratim sportska desavanja, ali kada vi dolazite docicu da "propratim" tu utakmicu!!

Bice to zestoka borba!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Danas mi je stigla knjiga od Buce (MC. Gedeon Alpha) "Krusero Alto" ili ti dnevnik putovanja iz Juzne Amerike. On je uspeo da ostvari san koji verovatno cuci u svima nama. Ostvatvario je putovanje i to po drugom kontinentu i to sa Hondom CB 400 N koja je odavno punoletna.Kada me je nazvao telefonom i saopstio mi za svoj podvig, prvo sam bio iznenadjen a odmah zatim, odusevljen i po zavrsenom razgovoru po glavi su mi se vrzmale slike nekih predela koje sam gledao u raznim putopisnim emisijama i pokusavao da zamislim kako je to i kako bi se ja snasao ...

 

th_54341_IMG_6162_122_434lo.JPGth_54343_IMG_6165_122_348lo.JPGth_54345_IMG_6166_122_494lo.jpg

 

Ovo je mala ilustracija:

 

Sada idem da procitam knjigu koja je naravno, sa posvetom....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 129 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 600F2

Gde se mogu najbolje informisati na vreme za naredne skupove, defilee...?

 

Podforum ''Akcije motociklista'': http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&board=15.0

 

Teme su mahom stare, označi ih kao pročitane da bi mogao da se uključiš u nova dešavanja...

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Zverinjak, javi osnovne detalje puta i ono što ti se učini interesantnim iz knjige.

 

Inače troškovi nisu mali ali nisu nedostižni. Ako se sve dobro isplanira obično tura motorom može da izađe kao i turistička, agencijska. Imam nekoliko tih predkalkulacija za baš atraktivna putovanja i neverovatno je šta sve može da se vidi i obiđe za par hiljada evra.

 

Nažalost, ''par hiljada evra'' je ovde velika para. Uvek je sve preče od takvih stvari: kuća, porodica, deca, neplanirani troškovi u životu...

 

Svako od nas zna kada bi mu palo par hiljada s neba kako bi ga u životu pokrilo za neke daleko važnije stvari.

 

Ipak, postoje oni istrajni, oni koji život ulažu u put pa godinama odvajaju ''od usta'' da bi sebi ispunili snove.

 

U priče za sponzore ne verujem, i da ih ima prikazuju se na takav način, to su druge relacije, prijatelji se pomažu i sl., daleko od toga da sponzor ima neku materijalnu korist pomažući jedno takvo putovanje.

 

Ja se od tih snova nisam oprostio. Mator možda jesam ali mi život nije gotov i sada je vreme da realizujem neke svoje snove. Hondu sam zato kupio, za više hiljada km. pa zbog toga i stoji, ne vozi se jer ne treba u normalnim prilikama. Videla je put do Svilajnca, dovoljno da zaključim da na takve puteve može.

 

Nažalost, tih par hiljada evra nikako da me stigne jer nevolje samo dolaze jedna za drugom. Pri povratku iz Peđinog kafića Vule i ja smo imali udes kolima. Nisam hteo o tome da pišem jer me cela situacija baca u gadnu depresiju. Nov auto koji je plaćen 11.000 evra potpuno je uništen, šraf na njemu nema čitav.

 

Na svu sreću mi smo živi i zdravi, izudarani ali čitavi.

 

Sada nemam auto, kao taksista uz auto sam izgubio i posao pa mi od prihoda ostaje naučnička plata koja da je dovoljna za život ne bih ni taksirao. Za drugi auto nemam para i iz trenutne situacije nemam izlaz. Stvarno neznam šta ću.

 

Ne bih o tome ni sada ni nekom drugom prilikom, zdravstveno sam dobro, psihički sam otišao u ku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

U bre Vujo...ono kad' ide uz ku**c onda ide!

Bas steta jer od tog auta zivis...Jel' postoji mogucnost da nesto naplatis od osiguranja?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 688 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Bedak, jbg...  :( Nemoj da padas u ocajanje, sve se da resiti, samo polako i jedno po jedno... Kad se covek trudi resenja mu se vremenom sama otvaraju...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja