Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Zverinjak je SJAJNO predstavio svoj motor, kratko i jasno sa izuzetnim fotografijama. Tako bi svi trebali da uradimo, kada anam prijatelji iz inostranstva vide Forum da znaju ko je ko i ko šta vozi.

 

Čim uzmem Crnca od Bokilica odmah se bacam na slikanje.

 

Nego, našao je Bokilic da su se žice prednjeg točka razlabavile i da i zbog toga trese. Da li neko zna ko bi u beogradu mogao da našpanuje žice? bio sam na Adi, na 25. maju ... ali oni rade bicikle, kažu da im je to veliki točak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 371 postova
  • Lokacija: Loznica,Srbija
  • Motocikl: MZ ETZ 251

Vujo, pokušavah da ti pošaljem PP al ne uspeva - izgleda puno sanduče (kažu da je to generalni problem nakon migracije na novi sajt)...

Reci mi šta bi sa mojom temom u ''Vožnjama i putovanjima'' - Mačkov kamen? Greškom sam postavio dve, pa sam tražio da se jedna obriše...sad nema nijedne

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Izgleda da je tocak pored struje jos jedan od razloga da dodjes u Temerin. ;)

 

Javljam se čim uzmem Crnca od Bokilica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Zverinjak je SJAJNO predstavio svoj motor, kratko i jasno sa izuzetnim fotografijama. Tako bi svi trebali da uradimo, kada anam prijatelji iz inostranstva vide Forum da znaju ko je ko i ko šta vozi.

 

Čim uzmem Crnca od Bokilica odmah se bacam na slikanje.

 

Nego, našao je Bokilic da su se žice prednjeg točka razlabavile i da i zbog toga trese. Da li neko zna ko bi u beogradu mogao da našpanuje žice? bio sam na Adi, na 25. maju ... ali oni rade bicikle, kažu da im je to veliki točak.

 

 

Pregledavajuci novu formu foruma ukapirao sam da da nismo predstavili vozila. To je direktni problem nastao zbog forme starog foruma. Mislim da bi mozda, tu trebala da se nadje i tema, nesto kao predstavljanje clanova.Znam da tema postoji na maticnom forumu ali je tamo skoro ne moguce pregledati preko 5000 clanova.Mozda bi proslo kao MZ vlasmici ili prosto, MI , posto prvo ide tema, Nasi ljubimci i logicno je mozda da iza nje ide predlozena MI ????

 

Vujo,imam nekoliko fotki tvog crnca sa MZ okupljanja, ako ti zafali za serijal.

Sto se tice spanovanja,prosledicu ti tel. pa se dogovori.Koliko sam shvatio , radi se samo o balansiranju, tj. imas sve zice na tocku?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4136 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

au bre....koliko je ''po kili''? :)

gde ti je ovaj vojni otpad?

200din po kili, 8kg obe 1600din :lol:

vojni otpad je u uzicu (sevojno)

... originalne dimenzije(20x34x46visina) a sadasnje(20x34x36) :rolleyes:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Hvala za kontakt, zvaću ga sutra prepodne. Sve su žice na mestu jedino su se razlabavile, nemaju zvuk, mrdaju se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4136 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

sumi, dali to koristite kao kufere za motor

da ali to rucno pravljeni.. ;) nemam ja para za nove, jedan bi me kostao kao ova dva sa sve nosacima.. 23oo din sve ce da me kosta :lol: + 4oo din benzina ... :rolleyes:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4136 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

Aliminijum, super.

sadasnja tezina 7,2kg.. :lol:

Ovako hocu sa moji izgledaju samo sto sam dodao na moje sarke, da nebi trazio poklopce kad ih otvorim... :rolleyes:

Ovde sam nasao to za ove kofere: http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/52113-alu-koferi-manjerke-i-nosaci-za-ta/

post-7918-041849600 1288201424_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Šumi, obrisao sam ti post u podforumu Naši Motori a u Zverinjakovoj temi. U tom podforumu nema OFF-a, nema dijaloga, samo predstavljanje aktuelnog stanja motora koje imamo.

 

U temi o tvom motoru izbaci sliku motora koji si prodao, više nije tvoj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4136 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

Šumi, obrisao sam ti post u podforumu Naši Motori a u Zverinjakovoj temi. U tom podforumu nema OFF-a, nema dijaloga, samo predstavljanje aktuelnog stanja motora koje imamo.

 

U temi o tvom motoru izbaci sliku motora koji si prodao, više nije tvoj.

Dali je sad uredu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Ma nema žurbe, strane iznad linije su "izlog". Ko ima motor po fotografijama zreo za izložbu može da kači.

 

Hmm, Zverinjak ima mašinu koja je daleko bolja od fotografija. Lep je to motor i kada stoji mada i ide ubedljivo, video sam dok sam terao prasad. :lol:

 

Picasoo bi trebao da ima dve teme. Jednu sam odmah prebacio tamo a želeo bih i onu drugu samo nemogu da je nađem.

 

Mihac je skoro otvorio temu o njegovom motoru, nema mnogo postova i lako ih je obrisati samo nisam ništa hteo da čačkam bez njega. Uvek mogu da ušminkam tu staru temu ako bi stavljao iste fotografije i da je prebvacim gore ili ako ima bolje fotke TRENUTNOG STANJA MOTORA onda može njih da stavi u novu temu.

 

Deki je specifičan jer i on ima više motora. Cilj podforuma "Naši Ljubimci " je da prijateljima iz inostranstva pokažemo kako smo lepi ko upisani, i mi i naši motori. Zbog toga imamo svu slobodu, Deki može da otvori jednu temu sa naj fotkama za naj motor a može i da ih ima i više u zavisnosti kako koji doživljava.

 

Isto je i sa Liscem. Ima "svoj motor" (al sam bistar ::) ), ima Stelu... Ima čovek dva motora pa što ne bi i dve teme za njegove motore. I treba bre da se vidi, šta da krijemo motore.

 

Ovo je "zimska priprema" za izložbu koju ćemo napraviti sledeće sezone. Podforum "naši ljubimci" je naša lična karta, naš odraz u očima MZ prijatelja koje možemo da nađemo na Internetu.

 

U toj temi su motori koje voze MZ ljudi iz Srbije. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Jedno dva pitanjceta za Vuju.

Poste je evidentno da imamo ovde posetioce iz instranstva, van naseg govornog podrucja ( Madjare, Rumune, Bugare, Slovence) ne bi bilo lose da se napravi odeljak za njih gde bi se oni predstavili. Ono prvo udju u njihov odeljak a onda svrljaju po temama, uz nasu pomoc.

Drugo pitanjce je ujedno i za sve nas.

-Sinoc sam dugo nesto cetkovao sa jednim Rumunom i on je izrazio zelju da dodje dogodine na susret, ali posto nezanm lokaciju neznam sta da mu kazem.

Elem, posto ima i Bugara zainteresovanih za dogadjaj bilo bi lepo ovoga puta napraviti susret negde na istoku Srbije. Primer : i Bugarima i Rumunima je blizu Vrsac, Bela Crkva, Kladovo, Golubac itd. Dakle tamo negde.

Ete toliko.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4136 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

Sumi ima li na otpadu onih kofera kao kod mene,umorise me ljudi pitanjima gde da nabave.

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/22487-aluminijumski-koferi-izrada-i-sistemi-kacenja/page__st__400

Nema Duki nista slicno.. imaju neke od poliestera... ali su ogromne... samo sam ove nasao aluminiumske (25l jedna).. :rolleyes: Skratio sam ih za 10 cm po visini da bi mogao daih uklopim kod mene(sad su 23l) .. 8) samo jos da napravim nosace i da ih prefarbam bice to odlicno... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja