Jump to content

Moto Zajednica

gde ovo mogu da kupim ili bolije, jel moze to da se napravi??

Recommended Posts

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Malo se kasno ukljucujem u raspravu, ali bolje gledaj kad bude na popustu u Louisu (a bude cesto), ja sam moj platio 18e+2e dostava, za te pare mislim da se ne isplati da pravis...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: TT600R

Malo se kasno ukljucujem u raspravu, ali bolje gledaj kad bude na popustu u Louisu (a bude cesto), ja sam moj platio 18e+2e dostava, za te pare mislim da se ne isplati da pravis...

 

Ako je tako daj meni 20evra napravicu ti 3 komaba sa farbanjem i stelovanjem sirine :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Malo se kasno ukljucujem u raspravu, ali bolje gledaj kad bude na popustu u Louisu (a bude cesto), ja sam moj platio 18e+2e dostava, za te pare mislim da se ne isplati da pravis...

 

Ako je tako daj meni 20evra napravicu ti 3 komaba sa farbanjem i stelovanjem sirine :)

 

Imacu te u vidu, ako mi bude zatrebalo!  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12096 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ja sam kupio ovaj nosac i vrlo sam zadovoljan njime, zadnji deo Afrike podignem sa dva prsta:

http://www.louis.de/_3049130d7434e6ede17855bda7d119d20d/?media=katpdf&topic=artnr&artnr=10003368

 

Ima podesavanje sirine, a za njega se moze kupiti dodatak za dizanje prednjeg tocka:

http://www.louis.de/?media=katpdf&topic=artnr&artnr=10003369

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: ...

Malo se kasno ukljucujem u raspravu, ali bolje gledaj kad bude na popustu u Louisu (a bude cesto), ja sam moj platio 18e+2e dostava, za te pare mislim da se ne isplati da pravis...

 

Ako je tako daj meni 20evra napravicu ti 3 komaba sa farbanjem i stelovanjem sirine :)

ne treba mi tri 1!!!imacu te u vidu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: TT600R

U bravariju se razumem dosta posto mi je cale bravar tako da mi to uopste nije problem da namestim a i pogledajte cene 6metara kutijaste cevi 20x20mm je ispod hiljadu dinara a od 6m kutije mogu da se nameste 3 komada ali da imam veliki otpad materijala a verujem da moze i 4 da se izvuce pa kad izracunam za ruke da uzmem po komadu jedno 500dindzi izadje komad negde oko 10 jevreja:) cista racunica. Dobro meni dobro vama. ako se odlucite slobodno kazite pravicu i univerzalne (Bivan sa foruma je pravio moj komsija) steluje se i visina. Naravno bice i ofarban za te novce

 

Jedina dimenzija od vas sto mi treba jeste visina zadnje viljuske od zemlje i to visina da se meri odma ispod osovine zadnjeg tocka i to je sve sto mi treba. Da bas ne bi preterao u visini

 

Ovako bi izgledali naj jednostavnije

 

post-167-1287899228827_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Nemoj da mislis da sad cepidlacim ali da li mozes ovakav da napravis

 

p3NLV_10003368910anwfr03bh0.th.jpg

 

sa tockicima i ovim poprecnim delom kao na slici da mogu lanac da provucem jer mi je motor u zajednickoj garazi pa da ne dobije noge. Ne mora da se farba jer mi je lepo i kao na toj tvojoj slici jer se i var ne vidi nista posebno. I naravno koliko bi kostalo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: TT600R

Nemoj da mislis da sad cepidlacim ali da li mozes ovakav da napravis

 

RS5MJ_10003368910anwfr03bh0.th.jpg

 

sa tockicima i ovim poprecnim delom kao na slici da mogu lanac da provucem jer mi je motor u zajednickoj garazi pa da ne dobije noge. Ne mora da se farba jer mi je lepo i kao na toj tvojoj slici jer se i var ne vidi nista posebno. I naravno koliko bi kostalo?

 

Sve moze samo se dogovorite da nebih pravio jedan po jedan nego vise komada odjednom lakse je meni dok radim zbog stelovanja masina

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Stomatolog na motoru, 1522 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: Transalp XL600V-X

Ajde ljudi malo ozbiljnosti da se dogovorimo ko sve oce pa da covek moze da napravi racunicu.

 

Koliko sam shvatio za sada LUC1FER i ja. Predpostavljam da je i mitoboy zainteresovan pa neka kaze jel oce, i naravno svi ostali koji su zainteresovani neka se jave.

 

Reci nam samo ApeX_DivisioN okvirno oko cene za ovaj model sto sam ja predlozio da znaju ljudi +10%

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja