Jump to content

Moto Zajednica

Gde da kupim gume za quad?

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Prijatelj me je zamolio da probam da mu pronađem neke gume za quad. Znam da je u pitanju neki mali quad (njegov klinac ga vozi, i po meni ono jedva ide, tako da ne treba neke specijalne). Što jeftinije to bolje!

 

Ima li neko ideju?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2414 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Markone, hvala na nepotrebnoj informaciji, i mislim da stvarno nema smisla da to pišeš ovde u ovoj temi!!!

 

Nema na čemu :takoje:

 

Tema je

 

Gde da kupim gume za quad?

 

Nigde se ne spominje da mora da bude u Beogradu.

 

Nije Beograd centar sveta. Ima nešto i van njega. Žive i rade ljudi i u Novom Sadu, Nišu, Kragujevcu i ostalim mestima. Isto tako, posećuju forum, čitaju teme pa možda neko ko je bliži Novom Sadu ili mu je usput uštedi neku paru. Ako ti to smeta onda ispadne da si prilično sebičan. Ubeđen sam da nije tako i da se jednostavno nisi setio da još neko osim tebe i Beograđana posećuje forum. :neznam:

 

Isto tako ako neko zna gde u ostalim gradovima mogu da se kupe gume za quad treba to da napiše. Možda tebi ne znači ništa, ali nekom može mnogo da znači.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Kako si ti to meni lepo objasnio, onako profesorski. Hvala ti!

 

Dragi Markone, većina jako dobro zna kako ti umeš da SMARAŠ sa reklamiranjem svojih proizvoda. Da, baš da smaraš i to neverovatno! Jedan period si se primirio i sada si ponovo krenuo u ofanzivu! Ja tebi stvarni iskreno želim da uspeš u poslu, i kupovao sam u tvojoj bivšoj radnji, ali brate oladi malo!!!

 

U ovoj temi JA tražim neki proizvod, a ne moj komšija Rajko! Nemoj da izigravaš nekog dušebrižnika, pa da govoriš da ovo čitaju i ljudi iz svih krajeva, pa eto sticajem okolnosti, ti bi da im pomogneš. Imaš svoju temu pa tamo oglašavaj šta želiš. Ljudi su pismeni pa će naći. Ganuo si me tvojom dobrotom.

 

Da li je Beograd centar sveta ili nije, uopšte nije za raspravu, ali izgleda da to pitanje tebe muči i stvara ti frustracije čim si uopšte to napisao! I onda provlačiš onako lagano i Niš i Kragujevac, da bi ti ispao onako kul, dobar itd itd. Pa nisu ljudi blesavi.

 

Sve u svemu, ti svojim prvim komentarom bezobrazno mi nudiš nešto što sam već našao, praviš sebi reklamu i posle imaš obraza i da mi držiš predavanje! Neverovatno!

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2414 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Kako si ti to meni lepo objasnio, onako profesorski. Hvala ti!

 

Dragi Markone, većina jako dobro zna kako ti umeš da SMARAŠ sa reklamiranjem svojih proizvoda. Da, baš da smaraš i to neverovatno! Jedan period si se primirio i sada si ponovo krenuo u ofanzivu! Ja tebi stvarni iskreno želim da uspeš u poslu, i kupovao sam u tvojoj bivšoj radnji, ali brate oladi malo!!!

 

U ovoj temi JA tražim neki proizvod, a ne moj komšija Rajko! Nemoj da izigravaš nekog dušebrižnika, pa da govoriš da ovo čitaju i ljudi iz svih krajeva, pa eto sticajem okolnosti, ti bi da im pomogneš. Imaš svoju temu pa tamo oglašavaj šta želiš. Ljudi su pismeni pa će naći. Ganuo si me tvojom dobrotom.

 

Da li je Beograd centar sveta ili nije, uopšte nije za raspravu, ali izgleda da to pitanje tebe muči i stvara ti frustracije čim si uopšte to napisao! I onda provlačiš onako lagano i Niš i Kragujevac, da bi ti ispao onako kul, dobar itd itd. Pa nisu ljudi blesavi.

 

Sve u svemu, ti svojim prvim komentarom bezobrazno mi nudiš nešto što sam već našao, praviš sebi reklamu i posle imaš obraza i da mi držiš predavanje! Neverovatno!

 

Sve si lepo rekao. Nemam ništa da dodam. Neka drugi procene šta sam ja hteo, a šta tebi tu smeta. Živ mi bio! :takoje:

 

E da... da ti profesor da savet: manje se nerviraj oko nebitnih stvari. :neznam:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

vidi oglase,prodavao je neki iz sente,mislim da imam ja neke od onog kosacica traktorce ,trba da su 6

 

Javi se, ili daj broj ja tebe da zovem.

065 664 56 52

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja