Jump to content

Moto Zajednica

Na prodaju BMW F650 ST

Recommended Posts

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Jbg, Ti i moj poznanik bi morali mnoooogo da se dogovarate... :lol:

Danas ide da gleda par motora sa mnom, izmedju ostalih takav BMW `2000-to, istina klot. Kazi mi molim te koferi koje si pominjao - koji su model i u kakvom su stanju? Drugo, koja mu je sad cena?

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e
1368613149[/url]' post='1493539']

Jbg, Ti i moj poznanik bi morali mnoooogo da se dogovarate... :lol:

Danas ide da gleda par motora sa mnom, izmedju ostalih takav BMW `2000-to, istina klot. Kazi mi molim te koferi koje si pominjao - koji su model i u kakvom su stanju? Drugo, koja mu je sad cena?

 

Najbolje da didjete da pogledate motor, pa da onda dogovaramo cenu, za kofer, Givi, stanje je bez odlicno, model ne znam iskreno, postavicu sliku, rekao bih da su generacija sa motorom...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Razmisljao sam o nekom BMW-u u buducnosti, ali, kada vvidim kako im cene vrtoglavo padaju... :stabre::neznam:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e

Padaju kada narod nema para, ja sam namerno obarao cenu, ovo je trenutno dno cena i kao sto vidis jos uvek je u oglasima. Dosta je njih doslo da gleda, motor je extra, ali ljudi zaista daju neozbiljne ponude...1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svaki Totalitarizam Ubija U Ime Optimizma!, 319 postova
  • Lokacija: Neoplanta
  • Motocikl: BMW R 1150 GS ADV Los

Razmisljao sam o nekom BMW-u u buducnosti, ali, kada vvidim kako im cene vrtoglavo padaju... :stabre::neznam:

 

Jedini problem je ako bi kupio bmw ,samo da bi ga posle prodavao.0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Da sam slucajno napisao na pocetku posle tvog posta kao sto jesam na nekim drugim oglasima da si omasio cenu skoro za 1000e, vecima bi me napala kao i inace i napusili kako rusim oglas. A ja samo pokusavam da objasnim ljudima da realna cena nije ona koliko ti mislis da vredi vec ona za koliko nesto moze da se proda. Kad si stavio cenu 2600, pomislio sam u sebi kako ce ovaj oglas biti na forumu sve dok cena ne dodje na nakih 1700 ,sad sam siguran u to.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • дипл.инж.саобраћаја, 157 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: R 1150 GS

Da sam slucajno napisao na pocetku posle tvog posta kao sto jesam na nekim drugim oglasima da si omasio cenu skoro za 1000e, vecima bi me napala kao i inace i napusili kako rusim oglas. A ja samo pokusavam da objasnim ljudima da realna cena nije ona koliko ti mislis da vredi vec ona za koliko nesto moze da se proda. Kad si stavio cenu 2600, pomislio sam u sebi kako ce ovaj oglas biti na forumu sve dok cena ne dodje na nakih 1700 ,sad sam siguran u to.

 

mislim da jako preterujes, prodaju se za 2 i kusur kojekakve kangrbe po oglasima ... mozda narod nema novaca, to je ok, ali sad ici u krajnost mislim da nije fer, i ovako je coveku muka od prodaje, jos mu samo nedostaje brdo nas zaludnih da mu offuju temu i pametuju, ne ide ...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Nisam pametan sa tim BMW-eim a, ali znam da je drugar Lukaču za ovog njegovog ( http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/85354-lukac-servis-i-prodaja-polovnih-motocikala/page__st__100 ) davao 1500 i on nije pristao a on je tražio 1700. Valjda je za toliko i prodat :neznam: , a bio je u mnogo dobrom stanju kao i ovaj.

Verovatno Gavrolini na osnovu tog izvlači logičan zaključak da je i ovom belom cena tu negde.

Sad ovaj Lukačev je bio bez kofera a ovaj ima pa bi tu možda trebala biti nešto veća cena.

Onda Lukačov je bio crn a meni je ova bela baš šmekerica.

A cene su nam takve da je došlo vreme da će uskoro nemci početi dolaziti kod nas da kupuju motore jer smo mi znatno jeftiniji.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Flying wolf, 404 postova
  • Lokacija: Shenzhen / Hong Kong
  • Motocikl: R1200GS ; vespa px200e
1379156594[/url]' post='1546008']

Da sam slucajno napisao na pocetku posle tvog posta kao sto jesam na nekim drugim oglasima da si omasio cenu skoro za 1000e, vecima bi me napala kao i inace i napusili kako rusim oglas. A ja samo pokusavam da objasnim ljudima da realna cena nije ona koliko ti mislis da vredi vec ona za koliko nesto moze da se proda. Kad si stavio cenu 2600, pomislio sam u sebi kako ce ovaj oglas biti na forumu sve dok cena ne dodje na nakih 1700 ,sad sam siguran u to.

 

Stvari od mog prvog posta su se u drzavi prilicno promenile, otuda i promena cene odnosno smanjenje. Cenim misljenje svih kolega ovde pa mi nije problem i kada neko malo pretera kao ti, jer sam siguran da nema zle namere.

Svakako ono sto se nece desiti jeste da se ovaj fensi beli beemveac pokloni, nema sanse 1moto3.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja