Jump to content

Moto Zajednica

Sta kupiti...

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

E ovako uskoro planiram da kupim jaci motor, e sad se dosta dvoumim izmedju nakeda i R-a .. Uglavnom sam vozio skutere do sad od 50-150-250-500-600 cc i u par navrata vozio R po par km. U sustini ja motor vozim glavom i ne letim tako da mi nece biti problem ni da vozim r od 1000cc. Dajte neke predloge uglavnom gledam od R-ova ninju 636, gsxr 600-750 , r6( malo redje) a od nakeda uglavnom horneta, z 750, fz6n i fazera i gsr 600... e da i cagivu raptor 650.. Dajte neke predloge misljenja i slicno 1zvizduk.gif . I da nemojte da mi lupate gluposti i da se raspravljate medjusobno mene zanima samo koji motor da uzmem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1358 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

Ako imaš pare u džepu, pretraži oglase pa pogledaj one što udju u uži izbor, provozaj (neće ti praviti problem ni neki koji obično kažu "depozit u visini cene motora") pa će ti srce samo reći.

:zdravo:

Ili, ponesi metar da izmeriš širinu osmeha po silasku sa "kandidata", najveća mera - pobednik!

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • svrati kad mu je dosadno, 258 postova
  • Motocikl: GSXR 600k7 & kTm 690smc 2009 i Thundercat 600 2001

Kupi ono sto ti najvise odgovara za voznju i ono sto najvise odgovara tvojim potrebama. Moje iskreno misljenje je da ti motor od 1000ccm3 nije potreban, 600 je sasvim dovoljno. Gledaj da uzmes sto mladji motor, marka je nebitna, svi su oni isti(sto se tice amaterske voznje).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

zaboravio sam da kazem da sam 192+ visok i 95 kg.......... A motor vozim od kad sam prvi dobio pre jedno 8-9 godina cale me vozio na poligon tamo da ucim dok nisam polozio za dozvolu...preso sam motorm 30-40k km do sada...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: trenutno bez motora

Ja sam tvoje visine i tvoje tezine, vozim k7 600 i nemam nikakvih problema...Svaki noviji R od 600 kubika je malo mali ali sta je tu je...

 

Pare u dzep i pogledaj sto vise motora... Nema nista lepse od osecaja kada ides da kupis novu masinu, ufff. 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Ja sam tvoje visine i tvoje tezine, vozim k7 600 i nemam nikakvih problema...Svaki noviji R od 600 kubika je malo mali ali sta je tu je...

 

Pare u dzep i pogledaj sto vise motora... Nema nista lepse od osecaja kada ides da kupis novu masinu, ufff. 1zdravo.gif

 

vrlo dobro znam taj osecaj :), ja sam vise za Naked ali burazer voli vise R i oboica vozimo motore pa su tu muke :D .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 500 postova
  • Motocikl: R 1250 GS ADV

Ako si te visine mislim da je bolje uzeti naked, ali po mom misljenju treba da imas u vidu gde ces ga voziti vise-po gradu ili na otvorenom.

Ako volis kratke ture po gradu moze R,a ako vozis malo duze van naselja brzo se umori kicma i ruke.

To je moje misljenje jer sam vozio oba tipa motora i dimenzije su mi kao i tvoje. Trenutno vozim Yamahu XJ600 diversion, ali planiram da sakupim

jos malo para i da kupim fazera.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

ma lep je fazer :). Uglavnom se vozikam po gradu u par navrata po sat vreme tako 2-3 max 4 puta dnevno , leti, i ovako kada idem nesto do grada da zavrsim do faxa i slicno.. A isto i putujem van grada do 25 km nekad vise nekad manje u jednom pravcu... Svidja mi se npr z750 dosta i sad cagiva raptor 650 2007 god :)) samo nije problem kakav je motor, koliko da li cu smesno da izgledam na njemu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ENDURO, 1344 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Honda XR600R

Cagiva Raptor 650 je odličan motor, meni se mnogo sviđa, ali eto, mislim da bi ti smešno izgledao na njemu, mali je dosta... Što volim što sam 175 :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Cagiva Raptor 650 je odličan motor, meni se mnogo sviđa, ali eto, mislim da bi ti smešno izgledao na njemu, mali je dosta... Što volim što sam 175 :D

 

gledao sam neke specifikacije za horneta 600 i raptora.. Raptor je negde za 10mm duzi/visi/siri ali su uglavnom slicnih dimenzija :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Motocikl: Honda PCX 125 (model 2014)

Slične smo visine i težine

 

Ja sam gledao horneta 600 ali na njemu izgledam kao da sam sinu ukrao igračku :)

 

Fazer 8 je legao ispod mene taman !

 

Kupi nešto veće da sediš kao čovek na njemu i da lomiš leđa bez veze ...

 

Mene je Fazer 8 zadovoljio u potpunosti jer mali poluoklop ipak radi posao pa se može voziti i na duže relacije do nekih brzina od 140Km/h a da vetar ne ubija ...po gradu je elastičan i okretan .

 

 

Pozzzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja