Jump to content

Moto Zajednica

Kinroad xt250-15 vs Qingqi 125 2D

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 614 postova
  • Lokacija: Beograd/Užice
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Black Widow

E pa ovako izbor je pao na ova 2 motora, e sad nisam imao prilike da vozim ni jedan od njih nekad pre mozda 3 godine sam probao princa 125 deluje mi upravljivo i udobno, sad vozim apriliu rs 125 tako da sledece sto kupim gledam da ne bude bas preterano bez snage, tj u odnosu na nju verovatno hoce al' obzirom da je 3 puta ekonomicnije od nje nekako cu da prezalim 1moto3.gif

 

elem, nisam ja neki zahtevan vozac ne volim da srafim preko stotke, potrebno mi je da je motor pouzdan naravno uz redovno odrzavanje, da nece da umire na nekom konstantnom usponu itd

 

po meni qingqi deluje jako lepo i verujem jako upravljivo, e sad kinroad mi ne deluje jako upravljivo zbog duzine tj bar mi se cini da je veci od qingqia1neznam.gif nisam bas imao priliku da vidim jedan uz drugi

 

koliko sam skontao razlika u potrosnji i registraciji je maltene zanemarljiva, e sad interesuje me koliko kod kineza znace te razlike u kubikazi i snazi, kinroad je cruiser ima 250 cc i 19 ks, ovaj ima 125cc i 9ks ako se ne varam, sto se dimenzija tice kinroad je duzi nekih 20ak cm tezina im je tu negde. Razlika u ceni koju bih platio je 50ak eura vise za kinroad.

 

da ne tupim dalje interesuju me vasa misljenja

 

Hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja