Jump to content

Moto Zajednica

Moto Sport vijesti za 2013 godinu

Recommended Posts

  • Ne silazi, 5355 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Nije se dobro odrazio, od nule kreces ili sledece godine ili ako ispucas tih 10 (mada ja to ne bi uradio tako, vec bi roknuo da svaki sledeci bod bude marak start iz boxa jer se po svemu sudeci genije nije opasuljio).

 

Kao što rekoh, ničemu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5355 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ma sve je ovo sviranje kur... ops... gnjurcu. Običan incident. Malog je trebalo ranije da disciplinuju zbog nekih drugih vratolomija, ovo je bio splet okolnosti u kom je on samo jedan od učesnika, približio se da bi napao, Pedrosi malo pobegao zadnji kraj, pipnuli se (a svi znamo da je Pedrosi toliko dovoljno da nešto pukne pa makar i žica...) i ćao đaci. Kakvi kazneni bodovi kakvi bakrači. Pedrosin hronični maler 51% odgovaoran za pad.

 

@Mixa: Puig nije nikakv faktor u MotoGP-u samo je besramni laktaroš/grebator.

 

Slažem se, ovo je malte ne, "najbezazleniji" duel, samo što mi je dognjurčilo ovo njegovo divljanje.

 

Laktaroš, ne laktaroš, On i njegov pulen su tu gdje jesu duuugi niz godina, kako stvari stoje i ostaće.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4903 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

WOW! Điđi u Dukatiju!

 

Here is the full statement from Ducati on senior management changes Engineer Luigi Dall’Igna to become new Ducati Corse General Manager Bernhard Gobmeier to assume a new important role within Volkswagen Group Motorsport Luigi Dall’Igna to be appointed Ducati Corse General Manager The new positions will become effective from 11 November, 2013 Borgo Panigale (Bologna, Italy), 10 October, 2013 – Ducati announces the appointment of Mr. Luigi Dall’Igna as the new General Manager of Ducati Corse. Having played key roles for many years in both MotoGP and World Superbike championships, 47-year-old Mr. Dall’Igna has acquired significant experience in the world of motor sport. His expertise will enable the Bologna-based manufacturer to increase its focus on the technical aspects of its racing activity, continuing to lay the foundations for a new phase of development and improving its competitive results. Mr. Dall’Igna will report directly to Ducati Motor Holding CEO, Claudio Domenicali Bernhard Gobmeier, who has been the General Manager of Ducati Corse for the past ten months, will return to Germany to pursue the opportunity of a prestigious and strategic position within the Motorsport organisation of the Volkswagen Group. In his new position, the 54-year-old Engineer from Bavaria will continue his upward professional curve within the VW Group Paolo Ciabatti, who has been the MotoGP Project Manager since January, is confirmed in his role and will report directly to the new Ducati Corse General Manager, as will 39-year-old Engineer Ernesto Marinelli, Ducati Superbike Project Manager for the past two seasons. The new appointments become effective from 11 November, 2013, immediately after the end of the 2013 racing season. Ducati Motor Holding CEO, Claudio Domenicali commented: “Thanks to this appointment, we can look forward to the next racing season with renewed motivation. We are confident that the new Ducati Corse organisation, and a strategy even more focussed on technical development, will help us achieve our targets, ensuring that Ducati once again becomes a key player both in MotoGP and Superbike. I would like to personally thank Bernhard for his work during these past ten months, and wish Gigi a warm welcome. I am certain that his solid experience combined with our technology and R&D and the technical support supplied by the Audi/VW Group, will help us restore Ducati to the level of racing excellence it had in the very recent past.”

http://motomatters.c..._igna_to_r.html

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5355 postova
  • Lokacija: Trebinje
  • Motocikl: Honda Varadero 1000 ABS

Ko zna, možda nešto i skarabudže.

 

A evo Biaggi će biti prisutan u Sepangu, kao tehnički konsultant sa Guido Medom će prenositi trku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ducatista, 2892 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: beše Ducati 998

Uslovno mi se svidja to sto menjaju celu ekipu. Da li za godinu dana moze za sigurno da se utvrdi da put kojim se krenulo u razvoju motora nije ispravan ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova

Ovo sa MM je totalna gluposT.Da se razumemo,ne gotivim nikog od spanske trojke ali sve ovo mi pomalo ide na q...Ako ga nisu kaznili na pocetku sezone kad je "parkirao" motor u sred poslednje krivine u Jerezu (sto mu je specijalnost,setite se koliko je to puta uradio Espargaru u moto2)i navukao Lorenza da klepi u njega i odbije se kao kuglica u fliperu,onda ga nisu trebali kazniti ni sada!

Takvih kontakata ima i u GP-u i u WSBK-u koliko hoces,a to sto se jedna zica nasla tu i uzhebala TC to je vec stvar zbog koje Honda treba da kazni svoje inzenjere sto nisu predvideli mogucnost da se ona osteti i napravili zastitu unapred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Jorge se slaze:

Lorenzo 'Marquez should have been rewarded'

“For the show it is the best option for the future, give more championship points as an incentive to ride like [Marquez]” - Jorge Lorenzo.

http://www.crash.net...n_rewarded.html

 

A mozda je i sarkastican?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Naravno da je sarkastican jer je publici samo bitan good show 0takoje.gif Pa jok,dolaze da gledaju trke sto su im majstori u kuci.

 

 

Dokacio ga a to sto je cviknuo zicu nije problem MM-a. Tako bitan hardware staviti kako su oni JE ugrozavanje sigurnosti, trla baba lan da joj prodje dan. Setim se intervjua Edwardsa iz Fastest "anti wheele,TC,anti rectum control .... to much"

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 12773 postova
  • Lokacija: Buda/Szigliget
  • Motocikl: CB 360 / . SV 650 / GSXR600(ukraden) / GSX-R 750

Valjda da razbije plamen od nesagorenog goriva. Hmmm,izgleda da sam upravo izmislio rec "nesagorenog" il' treba odvojeno 0takoje.gif

 

Glagoli se pišu odvojeno od "ne" a imenice, pridevi, itd sastavljeno - "ne sagorevaj mi gorivo" i "nesagorivi pališa"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1190 postova
  • Lokacija: Beograd - Cherry Spa

Valjda da razbije plamen od nesagorenog goriva. Hmmm,izgleda da sam upravo izmislio rec "nesagorenog" il' treba odvojeno 0takoje.gif

 

Glagoli se pišu odvojeno od "ne" a imenice, pridevi, itd sastavljeno - "ne sagorevaj mi gorivo" i "nesagorivi pališa"

 

Haha. Ovde ako pocnes da ispravljas... Pritom, ovaj deo foruma spada u gramaticki jace.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4903 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Triumph Daytona 1000

Kapa dole, majstore! 1care.gif

 

:care: :care: :care:

 

MOTOM je pravi CYBER!

 

Ajde ljudi, pa nije bilo toliko teško... mrežica, meni je nekako bilo logično.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2082 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Valjda da razbije plamen od nesagorenog goriva. Hmmm,izgleda da sam upravo izmislio rec "nesagorenog" il' treba odvojeno 0takoje.gif

 

Glagoli se pišu odvojeno od "ne" a imenice, pridevi, itd sastavljeno - "ne sagorevaj mi gorivo" i "nesagorivi pališa"

 

Haha. Ovde ako pocnes da ispravljas... Pritom, ovaj deo foruma spada u gramaticki jace.

 

Ja se prvi javljam na popravni :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja