Jump to content

Moto Zajednica

Novi, iz Afrike, hard enduro

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Johannesburg Afrika

Izgleda da hard enduro nije jako popularan u ex-YU. Afrika  razvaljuje, mozda zbog obilja raznog terena. Uglavnom pescane dine ili kamencine. Dobar sport, a dobro i pivo posle toga.

 

post-2220-12878992000338_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Johannesburg Afrika

Samo da vidim kako. Urednik kaze da ne valja predstavljanje, a ja se iznenadio da sam uopste uspeo da postavim temu i profil. Slabo mi ide internet. Ali evo. 40 godina, 15 u Johannesburgu, inace iz NS. Do pre dve godine vozio po dosadnim autoputevima oko Johannesburga, bez mnogo drustva. Svi voze off road. Kupio KTM 625SXC kao kompromis, zavoleo u presao na CRF450X za hard core. Dva sina 13 i 6. Jos dva motora 85 i 50. Vozimo svaki Cetvrtak lako a Nedeljom ozbiljno. Ako je neko za enduro cross ili hard enduro Juzna Afrika, Swaziland i Lesoto su raj. Nesto slicno Erzbergu u Austriji. Jel Bolje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Pa kako je u tim Afrikama? :) Kako je dole sada sto se tice rasne netrpeljivosti...cuo sam da se obrnulo u korist crnaca sada...Imas li takvih problema? A kako kriminal dole? Jel' bezbedno vozikati se po bespucu?

 

Pozdrav :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Johannesburg Afrika

Trpimo se, vise ih je. Iz nekog razloga se ne loze na motore, pa je bezbednije voziti motor po bespucu nego auto po gradu. Sem toga obicno nas ide bar cetvorica posto puno padamo i kvarimo motore. Uswaziland-u su dobrcudni a u Lesoto-u se ide sa vecim drustvom pa se iznajmi vodic. Vise zbog poznavanja lokalnog terena nego bezbednosti. Oni organizuju i stanice sa benzinom i hranom. Ovde je to vrlo razvijeno i pristupacno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Dobrodosao, drugar! Cini mi se da si prvi clan foruma sa africkog kontinenta :) Jos nam samo fali neko iz Antarktika i Juzne Amerike :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Hej, konacno neko iz Joburga, ha! Pozdravljam te i moram ti reci da ti zavidim, bio sam 94-te u Johanesburgu, jovil (po srpski). Dole mi je i odlican drug, posao sa mnom, pa ostao, a ja se vrnuh`. Jovanovic Sasa iz Kraljeva, ako ga znas, pozdravi ga puno od Radenkovica :D

Siguran sam da cemo se fino druziti na forumu, a posto sanjam da ponovo doletim dole, al` ne avionom, ako Bog da napravicete mi dobrodoslicu, zar ne ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja