Jump to content

Moto Zajednica

crkavanje svecica!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova

Imam problema sa crkavanjem svecica.Za dva meseca teci put menjem svecice, normalno ga voyim, nema nikakvog gusenja i odjednom iduceg dana nema paljenja.Dali neko zna da mi kaze sta to moze da bude?Neki mi kazu karburatori, neki lose svecice i dali stvarno one crkavaju za najmanju sitnicu? Znaci: nema gusenja, ne trokira, lepo vuce ali crkavaju svecice. Sta da radim? molim vas za savet?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Da li kupujes svecice na istom mestu? Da li su ok svecice, te nove sto kupis? Da li si bio kod nekog majstora? Koji motor je u pitanju ili vozilo? Odakle pises?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ili stalno kupujes fals svecice,ili sto je verovatnije nemas dobru smesu tj. mnogo benzin....sto dalje znaci da ti karburatori nisu u redu,ili ti je mator i prljav filter vazduha pa slabo propusta isti.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Samo karburatori i ništa više. Imao isto iskustvo...namenjao se milion svećica,još uvek ih nalazim po džepovima raznih jakni jer sam ih menjao 3 puta nedeljno... Preliva karburator,zalije svećicu i ona rikne. Dakle,servisiraj karbove i Bog da te vidi!!!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Znaci ako ne upali iz cuga malo duze verglas odose svecice? Kupio sam po katalogu u Mass Company svecice 1000din komad i na 30km kraj ali nema loseg rada da trokira i sl.

samo pocne kao na tri klipa i pucanje i kraj, nema paljenja.ne u voznji nego sutradan prvo paljenje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja