Jump to content

Moto Zajednica

BMW 1200 GS (A) za 2008.

Recommended Posts

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

evo jos materijala za svadju oko toga ciji je veci. Novi GS i GS Adventure. U 2008. sa jacim motorom za 5% (sada 105KS) i sa opcionim ESA (Electronic Suspension Adjustment).

 

Ko je bio dobar ove godine, Deda Mraz mu donese ovo:

 

"obican" GS

 

WWqSQ_2007111719bmwr1200gs2sm5.jpg

 

404.jpg

 

ZWiYA_2007111751bmwr1200gs8gf7.jpg

 

eKZS5_2007111803bmwr1200gs1ud6.jpg

 

PN2xk_2007111708bmwr1200gs4wh2.jpg

 

Adventure:

 

cu9Pv_2007111817bmwgsadventuron3.jpg

 

404.jpg

 

bajlE_2007111835bmwgsadventurpg5.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 18 postova
  • Lokacija: beograd

pozdrav drugari

a jel ne bi bio problem da oni koji imaju iskustva sa voznjom ove lepotice napisu malo vise svoje inpresije,rado bih posedovao jedan adventure pa bih voleo da saznam sto vise o njemu pre nego se i odlucim da investiram novac...

zanima me kako se ponasa u gradu, ima li nekih skrivenih mana, da li je jednostavan i koliko je skup za odrzavanje...

ja sam ubedjen da onaj ko kupi taj motor nema potrebe da ga menja dugi niz godina, to mi je jedan od glavnih razloga zasto bih se odlucio za ovaj model, ali mozda se ja i varam pa bih zato voleo bih da cujem vasa iskustva

pozzz i hvala unapred

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

pozdrav drugari

a jel ne bi bio problem da oni koji imaju iskustva sa voznjom ove lepotice napisu malo vise svoje inpresije,rado bih posedovao jedan adventure pa bih voleo da saznam sto vise o njemu pre nego se i odlucim da investiram novac...

zanima me kako se ponasa u gradu, ima li nekih skrivenih mana, da li je jednostavan i koliko je skup za odrzavanje...

ja sam ubedjen da onaj ko kupi taj motor nema potrebe da ga menja dugi niz godina, to mi je jedan od glavnih razloga zasto bih se odlucio za ovaj model, ali mozda se ja i varam pa bih zato voleo bih da cujem vasa iskustva

pozzz i hvala unapred

potrazi po forumu,ima nekoliko tema o ovom motoru

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Meni nije jasno kako uspiju na ovim promotivnim slikama da ga voze ovako kroz blato i pijesak a da ostanu ovako cisti :)

 

Verovatno im Lukas (Star wars) radi reklame :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 334 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: power of dreams

Jbt ovi iz BMW nisu normalni... Izgleda odlicno!! Mogu li se negde kod nas kupiti ovi kombinezoni kao sto nosi ovaj baja na slikama??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Jbt ovi iz BMW nisu normalni... Izgleda odlicno!! Mogu li se negde kod nas kupiti ovi kombinezoni kao sto nosi ovaj baja na slikama??

 

Nije kombinezon, jakna i lone, moze da se poruci kod radulovica, ne znam koja je cena kod njega ! jakna je $689.00 a lone $475.00 u USA

 

gk1Q9_suitralley2re3.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3635 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Izgledom i nije neka velika razlika u odnosu na predhodni.Laik bi rekao isti.Verovatno facelift i malo poboljsanja oko

onih par stvari zbog kojih su toliko bili kritikovani.Sad Japanci mora ponovo da se trude :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Jes' da je estetika nezgodna tema jer su ukusi razliciti, al mi je stari GS1200 lepsi oko rezervoara, ovde su to nekako poruznili...

 

R1200GS.jpg

 

bmw_gs_1200_1.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

Jes' da je estetika nezgodna tema jer su ukusi razliciti, al mi je stari GS1200 lepsi oko rezervoara, ovde su to nekako poruznili...

 

R1200GS.jpg

 

bmw_gs_1200_1.jpg

 

Ukrao si mi post iz tastature, isti komentar sam hteo da napisem samo bez slika ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Meni bi svakako odgovarao bilo koji od ova dva GS-a bez da ulazim u izgled , koji je manje -vise OK , ali sam se pitao da li i kod BMW-a sa novim modelima opada kvalitet materijala (izuzmimo elektroniku) kao kod vecine novoplasirane tehnologije , a iz razloga "propali bi da to traje vecno" !?

Svakako da mi je Africa prva ljubav koja zaborava nema , ali svakako postujem BMW seriju GS i ako Bog da jednog dana sednem na jednog od njih.

Upravo zato i moje pitanje , jer Africa se vise ne proizvodi ...i sta dalje ...GS  !?

Pozz !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Meni bi svakako odgovarao bilo koji od ova dva GS-a bez da ulazim u izgled , koji je manje -vise OK , ali sam se pitao da li i kod BMW-a sa novim modelima opada kvalitet materijala (izuzmimo elektroniku) kao kod vecine novoplasirane tehnologije , a iz razloga "propali bi da to traje vecno" !?

Svakako da mi je Africa prva ljubav koja zaborava nema , ali svakako postujem BMW seriju GS i ako Bog da jednog dana sednem na jednog od njih.

Upravo zato i moje pitanje , jer Africa se vise ne proizvodi ...i sta dalje ...GS  !?

Pozz !

 

Naravno da nikome od proizvodjaca ne ide u korist da naprave spravu koja ce da idrzi 100g.naravno da bi propali, to se vec desavalo, teraju nas da stalno kupujemo nove igracke, a moj GS, je jos u test fazi ;D tako da nisam primetio bilo kakav zamor i propadanje, jos je beba ! ;D vidjao sam likove sa matorim GS-ovima R 100 G/S koji su matori skoro ko' biblija, pa se jos uvek kotrljaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja