Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia SR 50 2005

Recommended Posts

  • Skuteras, 3643 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Malo doradi svoj auspuh,ima ovde postova kako,stavi K&N,odnesi diznu od karburatora kod nekog zlatara-sajdzije

da ti je otvori na 0.8 i samo teraj.Tako ces nesto malo da deobijes,a nece mnogo ni da te kosta.Kad ti to ne bude dosta

onda ces menjati i variomat itd...sve kako tebi bude odgovaralo i koliko budes u mogucnosti.Ako volis to da radis pocinji odmah.

Pristedece se preko zime za sve.I ovde ce svi da ti pricaju kako ne treba zato sto se ne isplati,zato sto ovo,zato sto ono...

Sta se to na motoru isplati?Sama kupovina se ne isplati,nije to kamion da donosi pare.Donosi ti malo uzivanja dok vozis,

a to mora da se plati i do vidjenja

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: CBR 954RR

sa k&n filterom nece nishta da dobije ali bash nishta.. sem onog buuu na startu i samo vecu potrosnju i vece verovatnoce da ce pre da zariba zato sto uvlaci vise prasine i smeca nego obicni airbox.. airbox se koristi i na midrace setup skuterima od 12-13 ks .. tako da je k&n tek za neku race klasu..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3643 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Za to sto ce K&N da uvuce prasine vise nago obican filter postoji ulje u motoru i inace ta razlika je neznatna.

Dobija se malo zvuka i malo lepseg povlacenja 100000000%.Proverio na svom motoru bez drugog izduva i dizni.

Sto se potrosnje tice,dobro jutro.Nije cipovanje da moze posle manje da trosi,a bolje da ide

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

@muljaz 2t i 4t nie isto...

za ditech-a postoji polini valve koi se stavlja na indzektor... al on se dobija sa pollini kitom...

ako je tvoja aprilia ditech.... onda nishta neccesh dobiti sa auspuhom osim zvuka...

a zbog chega... pa zato shto auspuh ne mozze da dobije rezonancu jer nema karburatora...

i ditech se uglavnom vozi na zadnjem sa punim rezervoarom... opet zbog chega..

zato shto se stvara vakum... tj indzektor pokupi vazduh i samo pochne da brunda... i onda se ugasi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: ...

ditech se uglavnom vozi na zadnjem sa punim rezervoarom... opet zbog chega..

zato shto se stvara vakum... tj indzektor pokupi vazduh i samo pochne da brunda... i onda se ugasi...

i to je upravu, ja ga digo na zadnji i ide jedno 5m i pocne da brunda i spusti se..nismo znali sta je,ali sad znam!! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

stani znachi ta sr-ka je ditech???

jeste proverili???

mozzeda brunda i sa karburatorom...

a reshenje je da se nakrivi karburator ulevo....

tako da kad ga dignesh u vagu cilindar i dalje nesmetano dobija gorivo....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 88 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: ...

stani znachi ta sr-ka je ditech???

jeste proverili???

mozzeda brunda i sa karburatorom...

a reshenje je da se nakrivi karburator ulevo....

tako da kad ga dignesh u vagu cilindar i dalje nesmetano dobija gorivo....

ovu ja sto sam digao (grasticeva) je sto posto di-tech!a za trletovu ne znam,nisam je video jos!! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

yasuni je jako teshko nacci kod nas...

ima ga steva iz motobox-a...

tj naruchish i stigne ti...

uglavnom... ja nikako ne gotivim leovince proizvode za skutere...

ako imash para mosh nacci koi osh auspuh bitno je samo shta zzelish...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

k&n i te pechurke i to,na serijskom skuteru zajebi... Nemoj da ti neko kazhe mozhe da se nasteluje,veca dizna bla bla mjau mjau... na svojoj sam kozhi osetio,jer mi je skuter bio zaribao zbog pechurke...  I sa tim variomatom bez auspuha cesh kurcinu da dobijesh... Tako da,skupi 130-140 e uzmi auspuh,rolnice,oprugice male i velike,sredi prenos,par brojeva veca dizna ko shto su ti rekli ljudi i bicesh zadovoljan... Naravno ako je karb... ako nije... cuti i teraj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Very Funny Rider, 1123 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: ホンダ Tamić Varadero XL Litra '07

Joj ala zbunjujete dechka sa tim silnim oprugama i spuhovima. Trle Ross 46 kupi rolnice 4gr, zutu centralnu i male zute opugice i sve te to izadje 50 evra sa rukama, i ima da ide na zadnji kao lud.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

A ti ga josh vishe zbunjujesh i dajesh mu neproverene informacije... To shto je na tebi na tvom skuteru odgovarala ta kombinacija rolnica i oprugica,to tako apsolutno ne mora da znachi da ce njemu odgovarati... Mozhe i da se desi da mu se skuter vrti u prazno i da nece da krene... Koji ce mu kurac tolko lake rolnice na serijski auspuh? 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: Beograd

tacno tako,kupis auspuh,multivar,kvacilo i onda lagano sa rolnicama trazis sta ti je najbolje....zato je najbolje da kupis set rolnica koji mozes da menjas gramaze sam da ne kupujes sve gramaze...to ti pravi polini i malossi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 633 postova
  • Lokacija: New Now City
  • Motocikl: Suzuki SV 650 s k1

Upravo tako,samo ne mora kvachilo... Auspuh,ako ima para multivar mada ne mora ni on... I onda pogadjanje sa tezhinama rolnica,tvrdocama opruga i tako to... To je veoma zaeban poso za koji treba vremena... Nie to ko shto ljudi misle prochitao sam 4 gr rolnice,plava centralna i zhute oprugice i letece mi skuter... Treba puno vremena i njakanja da bi dobio ono shto zelish... Al bozhe moj,sve se mozhe kad se hoce...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja