Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha Fzr 1000 90.god & Yamaha Thunderace 2000.god?

Recommended Posts

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Meni jako dragi motori,fzrovi su dosta matori pa skoro i da nema dobar,tandzara moze da se nadje,agregati gotovo isti,od mana potrosnja ulja,i samo 5 brzina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1121 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Na potrosnju ulja naviknes jer znas da je takav motor a ne kvar a sesta ti ne treba,veruj mi.Vise mi je smetao na Tandzari zadnji amortizer koji je mozda i zbog kilometara bio oslabljen ali sam ja to na mojoj resio zamenom.Vozim Thunderace od 2008.,pre nje sam imao CBR600RR 06.,glupo ih je porediti ali sam veoma zadovoljan sa Yamahom.Ako te bas nesto konkretno interesuje slobodno pitaj.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 20 postova

Meni je lepse kad sa GSXRa sedem na Thunderace nego obrnuto.

Pa dobro...jeste lepsa Thuderace od gsxr-a...novija je al...ipak je to rec o ukusuma-i o tome ne treba raspravljati :takoje: !

Bilo me strah da zamenim tek tako motor...znam sta imam....da ne uzmem nesto o cemu nemam pojma,nisam imao kontakt s tim motorom i...! Ne znam ni kako ide,kako ubrzava posto mi taj motor nije ni R,a nije ni F...nemam pojma kako,sta?! Kakav je menjac na T.race i fzr1000-da li je los kao na fzr600? I da li su zaista toliko losi,ili crkavaju zbog ne odrzavanja,jakog cimanja prilikom promene brzine...zasto?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1121 postova
  • Lokacija: Mladenovo
  • Motocikl: KTM 660 SMC & KTM 1190 Adventure

Ja na mom samo menjam ulje,filter,gume i nista vise.Pogledaj temu o BJB Track day :aha: na Navaku 30.09.,rame o rame sam se vozao sa novijim i najnovijim R-ovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja