Jump to content

Moto Zajednica

MZ ETZ 251-treba mi pomoc oko nekih sitnica...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

narucio sam delove,samo mi fale semerinzi i 1 osigurac....jeste javio se covek ima delove..hvala svima na savetima,uzeo sam motor pre neki dan i nista nisam znao o njemu pa malo internet,youtube i to.. malo vasi saveti i resavam problem po problem,vise volim da sam popravim nego da teram kod majstora uvek,nemam posao pa imam vremena :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

kod paracinca subotom na pijaci u svilajncu,, :)kao bivsi svilajncanin znam gde ima delova ...

nabavio sam semeringe,videcu za taj osigurac jedino,a ostali delovi stizu aks-om...hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

pa..i osiguraci kod perice kusiljevca.sto prodaje lagere preko puta lipovog lada u sv,u

nema osigurace,mada nisam ni poneo da pokazem kakav mi treba al reko je da nema...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

Nađe li delove i majstore?

jos samo taj osigurac,ako ga nadjem danas pakujem masinu..... sta ce mi majstor kad je jednostavan motor,nije to gsx-r ... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

spakovao sam danas levu stranu,kvacilo i ostalo,i stublinu,ostala je desna strana kod paljenja ali cekam taj osigurac,moram da narucim iz kataloga nema gde da se nadje... ko zna kad ce to da mi stigne,a jos malo pa zima 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

Treba mu ovo post-8495-0-56261300-1348957958_thumb.jpg

to breeee! ako neko ima to neka mi javi preko poruka,jer tek mogu u toku sl ned da narucim,tj jedan lik da naruci pa ko zna kad da mi stigne...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

stigao osigurac,poslao mi 'stampar' iz Banje Koviljace besplatno,spakovana masina,radi ko sat,jesam bre majstor..hahahhaha,sledeci zahvat ce da bude zamena semeringa i ulja u prednjoj viljusci,posto mng spiluje....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

E, to je vamilija! :takoje: I moja iskustva sa Štamparom su veoooma pozitivna. Pozdrav za Štampara! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 360 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: TDM 900

stigao osigurac,poslao mi 'stampar' iz Banje Koviljace besplatno,spakovana masina,radi ko sat,jesam bre majstor..hahahhaha,sledeci zahvat ce da bude zamena semeringa i ulja u prednjoj viljusci,posto mng spiluje....

 

Mogao si bar jedno HVALA da kazes coveku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

stigao osigurac,poslao mi 'stampar' iz Banje Koviljace besplatno,spakovana masina,radi ko sat,jesam bre majstor..hahahhaha,sledeci zahvat ce da bude zamena semeringa i ulja u prednjoj viljusci,posto mng spiluje....

 

Mogao si bar jedno HVALA da kazes coveku.

 

naravno da jesam! svaka cast coveku,retki su ljudi koji hoce da ucine drugom a da ne traze nista za uzvrat,ko zna koliko bih jos cekao na taj deo...ovo pokazuje kakvi su bajkeri ... malopre sam dosao sa probne voznje 20 i nesto kilometra,radi lepo,k'o da sam ga ja pakovao :) ,hvala i svima vama na savetima! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

na red dosli amortizeri,napred menjam ulje i semeringe..e sad,koje ulje preporucujete? viljuska mi je ko da nema ulja,ja po prednjoj kocnici ono ukopa se da poljubim asfalt ...stavio bih neko gusce ulje,da uklonim ovo a i tek ponekad bih vozio van asfalta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Kusiljevo/Svilajnac
  • Motocikl: Suzuki GS 500 E

ljudi sve sam skoro uradio,ide ko munja samo me jedna stvar nervira: jel to normalno da prima gas ko lud a kad pustim sporo vrati na ler,bas ono njegovo brm brm brm...trebalo bi da brze vraca na ler jbm mu,bas nervira...ko zna pomagajte,i da razmisljam da mu promenim auspuh,da stavim od neke druge 250-ice,da prestane to brm brm u potpunosti... pomagajte

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: MZ 175/1 ES , MZ 250 ETS ,ETZ 250 , 2 komada trkacka MZ-a (u pripremi), KTM LC4 , MZ 660 Mastif

Tu zadrsku u vracanju gasa sam predlozio i u fabrici (dok je bila u Turskoj) resiti ugradnjom usisne lamele .

Odgovor je bio da im Nemci ne dozvoljavaju . Jer dali su im licencu ali ne i pravo za izmene .

To po meni samo debelo potvrdjuje opravdanost te ugradnje , ali .... , vec smo to elaborirali i ranije .

ALI , brzi povrat , na manje obrtaje , mozes postici i ugradnjom kvalitetnijeg karburatora . Npr. BING-ov , koji se originalno ugradjivao u model 300 ccm

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja