Jump to content

Moto Zajednica

koji uzeti cb1000-z1000-fz1 pomoc

Recommended Posts

  • U prolazu, 9 postova

Cao drugari, skupljam misljenja i informacije o motoru koji zelim da kupim uskoro, pa bi voleo da cujem vasa misljenja o modelima.....Radi se o Kawasakiju Z1000, Yamaha FZ1 i Honda CB1000r., radi se o 2010 godistu pa navise.

 

Interesuje me koji je motor lepsi, bolji, kvalitetniji, bolji za voznju.....sta biste vi odabrali

 

 

 

 

pozz

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 125 postova

Мени је најлепша хонда, што се тиче квалитета мислим да је то скоро све исто. Купи оно што се теби свиђа јер ћеш ти возити тај мотор!

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: ....

Najlepsi kawaski definitivno, jachi od honde a za 10ks slabiji od yamahe. Sto se tice kvaliteta mislim da ni sa jednim neces pogresiti, ali moj favorit je devinitivno kawa jer izgleda mnooogo mocnije od konkurencije0takoje.gif.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Koja je korist slušati savete od nas koji nismo vozili ništa od toga? :neznam:

 

Z1000 čista brutalnost od izgleda. Ja bih uzeo CB1000 jer ne bih izlazio iz Honda sekte a i imao sam kontakte sa tim motorom i odusevljen sam. Fz mi i nije nešto iz tog fazona, ova dva su mi nekako namunjena više.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 58 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: trenutno bez motora

Z1000 definitivno! Po meni jedan od najbrutalnijih motora. Da se obucem kao Batman i sednem na taj motor ne bih se osecao glupo. :) Bila je to ljubav na prvi pogled...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Kv-Bg
  • Motocikl: Kawasaki er6-n

Nije korist, ali izmedju ova tri modela se sve svodi na izgled i eventualnu privrzenost nekoj fabrici....tako da svaki laik vidi da bilo koji ne moze da omane...nove masine,pouzdane..ako ti znaci dajem glas hondi(opet na osnovu izgleda) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Bečej
  • Motocikl: Hayabusa

Cao drugari, skupljam misljenja i informacije o motoru koji zelim da kupim uskoro, pa bi voleo da cujem vasa misljenja o modelima.....Radi se o Kawasakiju Z1000, Yamaha FZ1 i Honda CB1000r., radi se o 2010 godistu pa navise.

 

Interesuje me koji je motor lepsi, bolji, kvalitetniji, bolji za voznju.....sta biste vi odabrali

 

 

 

 

pozz

 

 

 

Honda definitivno 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

od navedenih ti mogu reci samo za Fazera jer sam ih imao nekoliko. daleko jaci od konkurencije samo nije za ispod 6000 okretaja. izrazito sportski nastrojen i sa dobrim podešavanjima ovjesa SPORT klasa. troši kao Volga kada ga se vozi kako on voli. dobar izbor je i za dalja putovanja pa cak i u dvoje, normalno sa mekšom postavom i pri oko 5000 okretaja troši oko 6,5 l/100km. nije zahtjevan za održavanje. jednom rjecju motor za sve prilike sa velikim strpljenjem za svakog vozaca. jedini minus mu je potrošnja ali ako ti je za od kafica do kafica onda ti svi navedeni igraju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja