Jump to content

Moto Zajednica

Povoljna oprema

Recommended Posts

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Nadjoh na kupujemprodajem ovog nekog lika. Madjar, pa je i garancija madjarska (bar za ovo sto sam ja pitao). Zanima me da li je neko mozda trgovao sa ovim likom, ima li kakvih iskustava. Ono sto mene zanima dobijam novo po ceni polovnog ovde kod nas

 

http://www.kupujemprodajem.com/Nov-Nikon-18-55-G-DX-VR-sa-garancijom-2731610-oglas.htm?filter_id=5773300

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 211 postova
  • Lokacija: Beograd - Zemun
  • Motocikl: SUZUKI GSXR 750 K4

Nisam kupovao od ovoga decka ali ako ce ti pomoci ja sam svoj aparat kupio po istom principu od Andora isto ga mozes naci na kupujem prodajem iz okoline je Novog Sada....Kad sam kupovao cena aparata je kod Kristijana bila 1090 a kod Andora 1060 tako da je to razlog sto sam kod njega kupio mada mozda su neke stvari jeftinije kod Kristijana u svakom slucaju meni je bilo i blize do Novog Sada otici posto sam licno preuzimao, to nisam hteo da mi salju bas raznoraznim sluzbama. E sad sto se tice garancije jos uvek mi hvala bogu nije zatrebala pa ne znam ali mi je decko rekao da nema problema i mogu ako bude bila potreba za garancijom preko njega sve da zavrsim....

Probaj naci nesto o njemu i na dizajnzoni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 573 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: SKUTERAŠ :)

Još jedna preporuka za Andija (andor.bujdoso@gmail.com), pazario već nekoliko stvari od njega, i uvek na obostrano zadovoljstvo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: TDM 900, Tomos T12

Да није тај Андор из Темерина?!

 

Bas taj.

 

Sva iskustva koja sam do sad cuo o njemu su pozitivna

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Видиш, то је син моје разредне из основне школе 1hej.gif

ако вам треба још попуста 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3631 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Da ne prodaje taj Andor i bicikle? Cuo sam da je taj neki sa biciklama iz Temerina :D

 

 

Stranu na salu, ali skroz je korektno i fer sto hoce da nosi stvari za ostvarivanje garancije. Ne vidim onda razlog da idem kod onih nespomenika ovde kod nas tj. u Beogradu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Да није тај Андор из Темерина?!

 

Bas taj.

 

Sva iskustva koja sam do sad cuo o njemu su pozitivna

 

Aman bre jel' ima neko da nije iz Temerina... bio sam tamo, nije to baš Moskva po pitanju veličine, a malo-malo pa je neko odande :D

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 561 postova
  • Lokacija: Kostolac,Srbija
  • Motocikl: Gilera Typhoon X

Ja sam kupila od nekog lika sa jednog foto foruma objektiv nikon 55-200vr sa svim pratećom opremom i garancijom 2god za nekih 70-80e manje nego u refot-u.Čovek je iz Bg-a.

Otišla do njega probala objektiv i kupila.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova

Nadjoh na kupujemprodajem ovog nekog lika. Madjar, pa je i garancija madjarska (bar za ovo sto sam ja pitao). Zanima me da li je neko mozda trgovao sa ovim likom, ima li kakvih iskustava. Ono sto mene zanima dobijam novo po ceni polovnog ovde kod nas

 

http://www.kupujempr...lter_id=5773300

 

mislim da znam ovog lika... zove se Vladan, od njega sam kupio nolan kacigu i daineze kornjacu za ledja !

Lik je drzao neko vreme "tezgu" na pijaci bubanj potok. Mislim da je malcice jaci sa cenama, bar po mom misljenju... 1zvizduk.gif

poslednji put kad sam se cuo sa njim rekao mi je da posetim radnju koju otvara... Rekao je da se nalazi negde kod Gracke bolnice ! 1oda.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: Valjevo
  • Motocikl: TDM 900, Tomos T12

Ima li neko broj od Andora? Kuckali smo se preko gmail-a i sad kad sam mu poslao porudžbinu on ne odgovara.

 

Dogadja mu se da ima zastoj od 10-20 dana, verovatno njegovi carinici na odmoru. Svi koji su do sada nabavljali preko njega kazu da je maksimalno korektan.

 

Njegov broj bi trebalo da ti izbunari neko iz Temerina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Maxime, taj koga si upoznao na Bubnju sam ja, a koliko se secam, bio si sa drugom i pokusao si i da dobijes telefon moje cerke :nanana: Trenutno je malo hladno za Bubanj... :(

Mislim da mi cene ni slucajno nisu jake, a inace si i ovde malo promasio, ja nikad nisam prodavao foto-opremu, a nisam ni Madjar... Iznenadio bi se da sada vidis ponudu :zvizduk::jee1:

Pozdrav Vladan :zdravo: :zdravo: :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Maxime, taj koga si upoznao na Bubnju sam ja, a koliko se secam, bio si sa drugom i pokusao si i da dobijes telefon moje cerke :nanana:

Mislim da mi cene ni slucajno nisu jake, a nisam ni Madjar...

 

srigole.gif Аууууу Владо, па зар тако да скрешеш зету!? rire-20060614.gif

 

Извини друже, али нисам могао да се уздржим... :neznam:

Promenio član Sr3ck0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 43 postova

Maxime, taj koga si upoznao na Bubnju sam ja, a koliko se secam, bio si sa drugom i pokusao si i da dobijes telefon moje cerke :nanana: Trenutno je malo hladno za Bubanj... :(

Mislim da mi cene ni slucajno nisu jake, a inace si i ovde malo promasio, ja nikad nisam prodavao foto-opremu, a nisam ni Madjar... Iznenadio bi se da sada vidis ponudu :zvizduk::jee1:

Pozdrav Vladan :zdravo: :zdravo: :zdravo:

 

predpostavio sam da si ti ! a to za telefon cerke... to je ortak trazio, rekao mi je za to tek kad smo otisli sa pijace 1zvizduk.gif

znam da je hladno ni ja ne idem, tek za leto, vidimo se tamo 0takoje.gif

a sto se tice jakih cena, nisam ja mislio da su bas previsoke, ali mislim da su malcice vislje, sto je naravno opravdano zato sto imas stvarno kvalitetnu opremu !!! 1oda.gif i jedva cekam da vidim sta od opreme sad imas, mozda i svratim ovih dana da te potrazim ! 0takoje.gif1aha.gif

P.S.

sto se tice foto-opreme, ja nisam ni rekao da si prodavao foto-opremu... ne znam odakle ti to ? 0zbunjen.gif0zbunjen.gif0zbunjen.gif

takodje nisam ni rekao da si Madjar !!! 0stabre.gif mozda si me pomesao sa nekim 0zbunjen.gif

 

pozdrav 1moto3.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Nadjoh na kupujemprodajem ovog nekog lika. Madjar, pa je i garancija madjarska (bar za ovo sto sam ja pitao). Zanima me da li je neko mozda trgovao sa ovim likom, ima li kakvih iskustava. Ono sto mene zanima dobijam novo po ceni polovnog ovde kod nas

 

http://www.kupujempr...lter_id=5773300

 

mislim da znam ovog lika... zove se Vladan, od njega sam kupio nolan kacigu i daineze kornjacu za ledja !

Lik je drzao neko vreme "tezgu" na pijaci bubanj potok. Mislim da je malcice jaci sa cenama, bar po mom misljenju... 1zvizduk.gif

poslednji put kad sam se cuo sa njim rekao mi je da posetim radnju koju otvara... Rekao je da se nalazi negde kod Gracke bolnice ! 1oda.gif

Sad se tek setih ove teme...

Citirao si Muljaza, koji je pricao o nekom madjaru, a ti si na to rekao "znam ovog lika..." ispalo je kao da sam ja madjar. Nemam nista protiv njih, nego jednostavno nisam. Ajde dodji, kazem ti iznenadices se koliko robe imam, a sad imam i jeftinije kornjace od 12 eu :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja