Jump to content

Moto Zajednica

Oboren motor sa ćopave

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Prolazim sada Brdom, i na početku ulice Nikolaja Gogolja (preko puta okretnice tramvaja) vidim BMW GS oboren sa ćopave, na travi. Ne poznajem vlasnika, ali ako ga neko poznaje, neka mu javi. Ja sam tu u kraju, pa ako treba neka pomoć javite mi, dolazim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

A jel tako biva i kad padne čovek?

 

neko mož da pomisli da si ga namerno oborio..

pa bolje da zapališ dok on leži u jarku..

možda je i umro pa da te ne optuže za ubistvo.. <_<:P

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

ne diras nista sto nije tvoje.isti slucaj,htedoh da pomognem,i pala tuca.Posle je hteo i da me tuzi,A ja i zena setali kuce,i videli oboren bajk.Nije ni cudo sto su mu oborili,kakva je budala.Zato,zajebi...

  • Podržavam 14

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

kuda ide ovaj svet..<_<

 

još malo pa ko u americi.. tamo mož da padneš na sred ulice i niko da te ne digne satima..

bole ih qrac..možda ih tuže :ups:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 728 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara

A jel tako biva i kad padne čovek?

 

neko mož da pomisli da si ga namerno oborio..

pa bolje da zapališ dok on leži u jarku..

možda je i umro pa da te ne optuže za ubistvo.. <_<:P

 

Baš ti je dobra analogija :zbunjen:

A evo i sashac potvrđuje što napisah.

 

kuda ide ovaj svet..<_<

 

još malo pa ko u americi.. tamo mož da padneš na sred ulice i niko da te ne digne satima..

bole ih qrac..možda ih tuže :ups:

 

Ide u qrac, eto gde ide

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Друг члан, 636 postova
  • Lokacija: Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Honda Transalp

Provlacim se za nekim skuterom izmedju kola na semaforu. Kinez 50cc, vozac stariji, kaciga nosa na glavi nezakopcana.

 

Lik je bio toliko uvidjajan da je stao na crveno izmedju kola kako mu odgovara, tek toliko da ne bih i ja mogao da se provucem. Ablendujem, iskuliram posle.

 

Sve vreme mu je upaljen migavac, a vozi pravo. Na sledecem semaforu svirnem mu da mu kazem da mu migavac radi, a on smeker nesto se mrsti. "radi ti migavac sve vreme". Ugasi migavac, okrene glavu i krene svojim (bitnim) poslom.

 

Raznih ima u ovom gradu :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bu!, 609 postova
  • Lokacija: Pa
  • Motocikl: Honda Deauville 650

mnogo puta sam hteo da pomognem ljudima i ispao magarac...bio ispljuvan i ostalo,tako da od onda,gledam svoja posla i plivam dalje...pomogao bih u slucaju da je lik duzao motor,ali ovako,verujem da bi i ja postupio kao Niksloter...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: XT600

Raznog naroda ima na ovom svetu... Ako podignes sto si dirao,ako ne podignes sto nisi... E sad budi pametan pa uradi sta je najpametije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1604 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: SUZUKATI SV650N

ni lift više ne otvaram! jednom da budem kulturan, lift staje, ja da otvorim a unutra žena počne da vrišti k`o da je deru! samo što u zemlju nisam prop`o! od tad` ne diram lift dok putnici sami ne izađu. a ipak u komšiluku, (na poslu), pre mesec dana, nisam izdržao da ne podignem onaj skuter, što je tužno ležao i polako ispuštao gorivo, kao da ispušta dušu. sva sreća niko me nije video. :lol:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Ima nas raznih..

samo nemaju svi elementarno kućno vaspitanje! :jee:

 

Raznog naroda ima na ovom svetu... Ako podignes sto si dirao,ako ne podignes sto nisi... E sad budi pametan pa uradi sta je najpametije...

 

nemoj samo da radiš ono što ne bi voleo tebi da rade..

 

ostalo nalaže vaspitanje i neki kodeks ponašanja.. pogotovu među bajkerima ili ti braći po točkovima..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 278 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp XL 650

ni lift više ne otvaram! jednom da budem kulturan, lift staje, ja da otvorim a unutra žena počne da vrišti k`o da je deru! samo što u zemlju nisam prop`o! od tad` ne diram lift dok putnici sami ne izađu. a ipak u komšiluku, (na poslu), pre mesec dana, nisam izdržao da ne podignem onaj skuter, što je tužno ležao i polako ispuštao gorivo, kao da ispušta dušu. sva sreća niko me nije video. :lol:

 

Ja sam u MAXI-ju pre neki dan video čoveka koji hoće da propada korz zemlju (mada mislim da je propadao dublje od tebe) :lol::lol::lol:

 

 

Elem,nedelja prepodne ... kolona ljudi ... stojimo na kasi ... čekamo red ... kasirka radi natenane ... ja gledam neke baterije ... čovek ispred mene gleda one jednokratne brijače ... U tom se jedan par sa onim velikim kolicima zaglavi (obzirom da je red bio malo duži) i da bi se progurao da prođe na drugu stranu, malo su nas "sabili" i svako je ćušnuo onoga ispred sebe ...

 

Baba koja stoji ispred čoveka koji je ispred mene se okreće i kreće njemu : "Šta se guraš !!?, Oćeš ovako matoru da me vataš !!!? Sram te bilo !!! Ja matora žena !!! Prošlo vreme kada sam se vatala !!!" itd itd :lud::staa:

 

Čovek se zgranuo, Pocrveneo ko paprika.

 

Cela kolona ljudi ga gleda, ali samo nas dvoje - troje iza njega znamo da nije napao babu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Beograd

Nadam se da nije neka šteta napravljena, osim migavca!

 

Migavac i stitnik ruke koji sam ionako planirao da zamenim... tako da sve u svemu dobro prosao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 725 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Strom 650

Nadam se da nije neka šteta napravljena, osim migavca!

 

Migavac i stitnik ruke koji sam ionako planirao da zamenim... tako da sve u svemu dobro prosao :)

 

Sreća da se na onoj nizbrdici nije isprevrtao do dole!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

Ide riba ispred mene i ispadne joj telefon dok je nesto vadila iz torbice, ja se sagnem, podizem ga i na pola pruzanja ka njoj ova kaze, DAJ, kao da sam hteo da ga ukradem. Zatecen, ne stigoh ni da je oteram u PM.

Prelazi baba ulicu na pesackom, vozim normalno, zakocim normalno i pokazem joj rukom da prodje. Baba me pogleda, pa poce da psuje, pa me pogleda, pa nastavi i tako dok nije presla ulicu. Identicna situacija mi se desila vise puta.

Ovo su samo neki od razloga zasto u Srbiji ne treba dizati motor koji lezi, osim ako znas ciji je. Bio sam u situaciji da vidim oboren skuter, htedoh da ga podignem, ali sam se predomislio.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja