Jump to content

Moto Zajednica

Ksenon 2 kompleta razlicita

Recommended Posts

  • U prolazu, 48 postova

Ksenon dva razlicita kompleta znaci balast i sijalica..... skinuti sa sa dva motora koji su dosli iz svice,,,,,znaci provereno su radili pre skidanja sa motora .Razlicitih su prozivodjaca.nisu bili komplet za automobil pa raspareni vec su namenski za motorcikle......NISU KINEZI !

Cena za 1 komplet sijalica + balast je 15e

 

Kontakt Telefon: 0638129618

post-1085-0-08151100-1345076446_thumb.jpg

post-1085-0-45386700-1345076464_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Koja od te dve beše sija belje/belije/više belo?

 

Ako si u BG ili bliža okolina, dojašem u nedelju da vidimo dal' može da se spakuje u far ?

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Koja od te dve beše sija belje/belije/više belo?

 

Ako si u BG ili bliža okolina, dojašem u nedelju da vidimo dal' može da se spakuje u far ?

Mislim da je covek iz Kragujevca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 548 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: gilera runner 50/piaggio x9 500

koliko sam mogao da uocim sa slika u pitanju je h4 bi xenon...sto znaci da je jedna sijalica i za kratko i za dugo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

jel ovo biksneon ili je samo za kratko svetlo?

Iz Kragujevca sam.........bixenon je ...ima i dugo i kratko ......a Kragujevac je da ga lakse nadjete ovako........uzmete kartu nase prelepe Srbije i ubodete skolski sestar u sred karte i gde god da se okrenete Kragujevac je uvek u SRCU Srbije ili narodno receno :zdravo: :zdravo: u SREDINI

i da ne zaboravim ........napomena !!! NE DAJEM GARANCIJU NI MINUTU jer me neki to pitaju .....kao da probaju na dan dva il tri......jer kurirske sluzbe su uzas blagi svi to znamo .Mada cu se potruditi da ih upakujem maximalno pouzdano zbog transporta naravno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 405 postova
  • Lokacija: Beograd - Vozdovac
  • Motocikl: Africa Twin rd04

Koliko vidim, posto je bixenon, fale i releji za prebacivanje kratko/dugo.. Nema ih na slikama :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

Koliko vidim, posto je bixenon, fale i releji za prebacivanje kratko/dugo.. Nema ih na slikama :zdravo:

Onda druze moj nisi dobro gledao slike ! na prvoj slici se vidi HELA nemacki relej originalni! nebo plave boje.....na;azi se izmedju dva kabla na balastu obrati malo bolje paznju :zvizduk: dok na drugom kompletu i nema releja jer nije ni skinut sa motora a kupujem releje cesto i nov je kod nas u svakoj auto prodavnici od 80 do 120 dinara tako da....... :Mina:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja