Jump to content

Moto Zajednica

Saputnik za more (CG)

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova

Poz!

 

Gde: Novi Sad - Budva

Ruta: Preko Bosne

Kada: polazak 15. ili 16. augusta, povratak u nedelju 19. augusta

 

Zelim da nadjem pojedinca ili ekipu s kojom bih putovao. Vozim SV-a.

 

Radujem se Vasim odgovorima.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

steta sto kreces sledeci vikend, ekipa od nas 6-toro krece sad za vikend, idemo put zlatibora na skup kod nasih starih prijatelja i odatle nastavljamo put crne gore do sutomora gde imamo smestaj, a ostale destinacije na crnogorskom primorju nas cekaju

 

Bas niste u redu. Ali dobro :D Nadam se da ce nekome moj datum biti zanimljiv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 640 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

steta sto kreces sledeci vikend, ekipa od nas 6-toro krece sad za vikend, idemo put zlatibora na skup kod nasih starih prijatelja i odatle nastavljamo put crne gore do sutomora gde imamo smestaj, a ostale destinacije na crnogorskom primorju nas cekaju

 

Sad za vikend krecem do Podgorice. Polazim iz NS. Ako ce voznja biti opustena, bez peglanja krivina, isao bih sa vama ako moze 1zdravo.gif Samo sve zavisi, kad za vikend planirate da krenete?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

ovo lici na lutriju, koga li ceš izvuci? davitelja, kocnicara, brzog, sporog.... a možda i srodnu dušu.

 

Pa pade me to na pamet... Ali za ovakve "oglasi" nisu svi lutrija?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BIG ENDURO FREAK, 640 postova
  • Lokacija: Novi Sad; Zrenjanin;
  • Motocikl: Honda TRANSALP XL600V 1987

Poprilicno cu biti natovaren + svakih 1000 obrtaja vishe znaci i potrosnju za litru vishe + gume jesu michelin anakee... ali su proizvodnje 2005.. tako da mi i grip na putu nije neki kako bih mogao opusteno da se oslonim na krivinu pri jacoj brzini... Neko sam ko postuje propisanu brzinu i prilagodjava se uslovima saobracaja. Ne vozim kao baba.. i ne radim nebezbedna preticanja.. ali ono.. nisam za voznju vecu od 90km/h vecim delom puta gde je ogranicenje 80... Naravno.. kad se pretice.. to je druga stvar..

 

Javite mi pa da znam odmah da li idem solo, ili mogu da vam se pridruzim. Uzdravlje u svakom sluchaju 1moto3.gif

 

Secam se kada je bio BJBikers gulas ovde nadomak NS, voznja u grupi je bila izuzetno prijatna, i redari su bili izuzetni. Stvarno sve pohvale. Voznja nije bila ni brza ni spora i svi smo bili na okupu.2BJBHvala.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Posto sam i ja bio u slicnoj situaciji pre 15 dana, red je da ti dam savet. Zajebi ovu zajebanciju i kreni sam vec ako nemas neko svoje drustvo sa kojim bi putovao. Meni je u pocetku bila frka da idem sam u CG jer mi je to prvi duzi put, nisam hteo da otvaram temu bas zbog ovakve opstenarodne sprdacine ali sam pitao par kolega sa foruma za koje sam video da idu da li bi mogao da im se prikljucim do dole. Svi su bili u fazonu moze, moze, sve ce biti javljeno ali naravno nikom ni traga ni glasa. Svi te izbegavaju kao da namenski planiras da krenes sa njima da bi ih sabotirao.. Sto je najgore, veci deo njih sam sreo u putu dok sam isao dole... <_<

Naravno, bilo je previse bola u gacama da bi cekao "kolege" sa foruma da se jave, nego sam krenuo sam svojim putem i to se ispostavilo kao odlicno resenje, vodis sam svoju politku, ne moras ni zbog koga da jurcas ili da se vuces, vozis kako ti je volja. A i da ti se desi nesto usput, to je prometna relacija, uvek ce se naci neko da pomogne.. Stigao sam dole za 8h, bez i jednog problema.

A i od sada, ne pada mi na pamet da smaram bilo koga da ide sa mnom, pogotovo ne ljude sa foruma jer ovo nije prvi put da neko ispali. Tacnije do sada mi se nije desilo da neko nije ispalio. Neki ljudi ovde ocigledno ocekuju da im stigne pismena molba na kucnu adresu da bi se javili. :lud:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

ovo lici na lutriju, koga li ceš izvuci? davitelja, kocnicara, brzog, sporog.... a možda i srodnu dušu.

??? ae pojasni

šta je nejasno? npr: ti voziš gsxr 750, meni to odmah znaci da voziš brzo i da voliš krivine i lokalne puteve. pogotovo 750. ako to ne voliš i ne radiš kada god si u prilici prodaj odmah motor. e sada prikrpati ceš se nekome ili ce ti se neko javiti sa nekim traktorom od kastuma tipa HD ili nešto slicno od 350 kg i šta? sjebao ti je užitak jurcanja so cilja ili obratno. ja na putovanjima vozim ili neprekidno ili min 2-3 rezervoara bez pišanja, sranja, kafenisanja, usputnog slikanja, pušenja i sl a dođe ti kompa sa svim tim navikama i šta sada? onda on nebi u hotel nego u šatpor ili kontra od tebe. sada ti iz pristojnosti to trpiš i jedeš si muda ili iz zdravog razuma ga odjebeš i šstaviš ali onda ispadaš seronja. cemu sve to. ideš sa iskušanim ljudima kojima znaš šta ce napraviti u određenoj sitiaciji i sve što je preko tri je previše a dva je idealno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Batocina
  • Motocikl: CZ 350

Posto sam i ja bio u slicnoj situaciji pre 15 dana, red je da ti dam savet. Zajebi ovu zajebanciju i kreni sam vec ako nemas neko svoje drustvo sa kojim bi putovao. Meni je u pocetku bila frka da idem sam u CG jer mi je to prvi duzi put, nisam hteo da otvaram temu bas zbog ovakve opstenarodne sprdacine ali sam pitao par kolega sa foruma za koje sam video da idu da li bi mogao da im se prikljucim do dole. Svi su bili u fazonu moze, moze, sve ce biti javljeno ali naravno nikom ni traga ni glasa. Svi te izbegavaju kao da namenski planiras da krenes sa njima da bi ih sabotirao.. Sto je najgore, veci deo njih sam sreo u putu dok sam isao dole... <_<

Naravno, bilo je previse bola u gacama da bi cekao "kolege" sa foruma da se jave, nego sam krenuo sam svojim putem i to se ispostavilo kao odlicno resenje, vodis sam svoju politku, ne moras ni zbog koga da jurcas ili da se vuces, vozis kako ti je volja. A i da ti se desi nesto usput, to je prometna relacija, uvek ce se naci neko da pomogne.. Stigao sam dole za 8h, bez i jednog problema.

A i od sada, ne pada mi na pamet da smaram bilo koga da ide sa mnom, pogotovo ne ljude sa foruma jer ovo nije prvi put da neko ispali. Tacnije do sada mi se nije desilo da neko nije ispalio. Neki ljudi ovde ocigledno ocekuju da im stigne pismena molba na kucnu adresu da bi se javili. :lud:

Verovatno si u postu mislio na nas. Ne zelim da se prepirem,delovao si mi kao ok mladic,jednostavno kolega je bio protiv toga a na meni je bio teret. Mada,sam podatak da si stigao za 8h a mi putovali 12 govori sve. Bio sam pretovaren i moja Jawa ne moze se meriti sa tvojih 750. Previse smo stajali ,za razliku od tebe i to je poenta.

Ako ti znaci javno izvinjenje,imas ga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

E sada, dragi moji forumasi,

 

Naslov, a pogotovo opis teme jasno govori da trazim saputnika.

 

Ako mislite da odgovarate irelevantnim odgovorima - tipa "ovo je lutrija", "gde ima smestaj u budvi" ili objasnjenje kako se vozi odredjen motor, trebali bi znati da otvorite novu temu i diskutujete o njoj tamo. Chovek se obraduje kad na svojoj temi vidi 15 odgovora, a ni jedan u tematici.

 

Iako je peconi isto postavio off-topic odgovor, to je bio najkorisniji od svih vasih odgovora.

 

Onima koji vec nisu: procitajte pravila foruma. Onima koji ne razumeju: nema vam pomoci.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2013 postova
  • Lokacija: Pula
  • Motocikl: KTM 1290 SD GT

Poz!

 

Gde: Novi Sad - Budva

Ruta: Preko Bosne

Kada: polazak 15. ili 16. augusta, povratak u nedelju 19. augusta

 

Zelim da nadjem pojedinca ili ekipu s kojom bih putovao. Vozim SV-a.

 

Radujem se Vasim odgovorima.

ponovo sam pogledao tvoj naslov teme i prvi post i neznam gdje sam pogrešio. ajde ti to malo zdravo seljacki prevedi meni da ja to shvatim. nadam se da ceš naci neku ekipu sa TOMOSIMA koji su naumili ici u Budvu i planirali dolazak 19. augusta ujutro ili pojedinca sa SV koji bi prespavao negdje na pola puta?????

jasno je da tražiš suputnika ili grupu pa je sve vezanao za suputnika ili grupu u odgovoru u okvirima teme. da pricamo o kobasicama na Bubanj potoku još bi shvatio da smo fulali.

 

Onima koji ne razumeju: nema vam pomoci.

što se ovoga tice mogu reci da kako si napisao temu i nas 15.tak se zajebelo, kako ti kažeš, prebolicemo jer kako je napisano nije ni cudo ali kako ceš ti do Budve ako ne nađeš grupu ili barem pojedinca da te dovedu do nje. sada je jasno zašto tražiš nekoga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Poz!

 

Gde: Novi Sad - Budva

Ruta: Preko Bosne

Kada: polazak 15. ili 16. augusta, povratak u nedelju 19. augusta

 

Zelim da nadjem pojedinca ili ekipu s kojom bih putovao. Vozim SV-a.

 

Radujem se Vasim odgovorima.

ponovo sam pogledao tvoj naslov teme i prvi post i neznam gdje sam pogrešio. ajde ti to malo zdravo seljacki prevedi meni da ja to shvatim. nadam se da ceš naci neku ekipu sa TOMOSIMA koji su naumili ici u Budvu i planirali dolazak 19. augusta ujutro ili pojedinca sa SV koji bi prespavao negdje na pola puta?????

jasno je da tražiš suputnika ili grupu pa je sve vezanao za suputnika ili grupu u odgovoru u okvirima teme. da pricamo o kobasicama na Bubanj potoku još bi shvatio da smo fulali.

 

Onima koji ne razumeju: nema vam pomoci.

što se ovoga tice mogu reci da kako si napisao temu i nas 15.tak se zajebelo, kako ti kažeš, prebolicemo jer kako je napisano nije ni cudo ali kako ceš ti do Budve ako ne nađeš grupu ili barem pojedinca da te dovedu do nje. sada je jasno zašto tražiš nekoga.

 

Nisam mislio da diskutujemo o ovome i nije mi namera, jer nije na mom nivou. I dalje stoji da postuju samo oni koji su zainteresovani za putovanje.

 

Hvala

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja