Jump to content

Moto Zajednica

bezanje od pandura????

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

da li ste ikada bezali od pandura i kako je proslo??? recimo da vozim neku trkalicu sestotku, nebitno koja,ili krosacu isto sestotka, i da mi je tablica zasrafljena ispod repa, i recimo na primer da me panduri na radaru zaustavljaju i ja propicim, ili napravim nekli prekrsaj i oni me zaustavljaju, a ja po gasu!!!! sta raditi ako se vec odlucim za bezaniju, sta je najbolje, da udjem u neku ulicicu i parkiram se negde ili da peglam po gasu da me nestigu???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

da li ste ikada bezali od pandura i kako je proslo??? recimo da vozim neku trkalicu sestotku, nebitno koja,ili krosacu isto sestotka, i da mi je tablica zasrafljena ispod repa, i recimo na primer da me panduri na radaru zaustavljaju i ja propicim, ili napravim nekli prekrsaj i oni me zaustavljaju, a ja po gasu!!!! sta raditi ako se vec odlucim za bezaniju, sta je najbolje, da udjem u neku ulicicu i parkiram se negde ili da peglam po gasu da me nestigu???

Da se ne odlucujes na bezaniju , definitivno najbolje resenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 528 postova
  • Lokacija: Novi Sad

da li ste ikada bezali od pandura i kako je proslo??? recimo da vozim neku trkalicu sestotku, nebitno koja,ili krosacu isto sestotka, i da mi je tablica zasrafljena ispod repa, i recimo na primer da me panduri na radaru zaustavljaju i ja propicim, ili napravim nekli prekrsaj i oni me zaustavljaju, a ja po gasu!!!! sta raditi ako se vec odlucim za bezaniju, sta je najbolje, da udjem u neku ulicicu i parkiram se negde ili da peglam po gasu da me nestigu???

Pogresan forun za ovakvu vrstu pitanje  >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ¡Siempre adelante!, 2188 postova
  • Lokacija: Kalifornija
  • Motocikl: BMW F650GS... Harley-Davidson Nightster

Najbolje je da peglas po gasu sto vise ne bi li poginuo, a jos bolje ako pri tome ubijes i jos nekog, na primer neko dete koje prelazi ulicu.  I bezati od pandura treba raditi sto cesce - oni to vole.  Svaki put kad im pobegne neki motociklista, oni nas kao grupu jos vise zavole, i sve su korektniji prema nama.  Kad tom panduru onda stane neki moto-bezmudic koji ne bezi, onda ce pandur bas biti fin prema njemu.  A inace sto se manje obaziremo na zakon to nas i ostatak sveta vise voli i ima vise razumevanja za nas.

 

::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

e pa jebiga sad! niko kao nije bezao od pandura?

Jeste, ne bezao nego principijelno nije stajao, ali imas li ti prestavu kakve savete trazis, aj razmisli malo

Ukljuci mozak pre pustanja jezika u pogon ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

ja sam cuo razne price od mnogih ljudi koji su bezali od pandura, zbog sitnica i cak iz dosade, a najvise zbog radara. e a ja pitam da li je iko sa foruma bezao, ili koa sto diRRty kaze nije hteo iz principa da stane, i sta se desilo posle ja pitam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

Odgovoricu ti na pp.  ;D  da ljudi ovde ne bi pogresno shvatili.

 

 

aj odgovori mi, jer ocito da svi ovde pogresno shvataju moje pitanje!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 375 postova
  • Lokacija: Mačvanska Mitrovica

da li ste ikada bezali od pandura i kako je proslo??? recimo da vozim neku trkalicu sestotku, nebitno koja,ili krosacu isto sestotka, i da mi je tablica zasrafljena ispod repa, i recimo na primer da me panduri na radaru zaustavljaju i ja propicim, ili napravim nekli prekrsaj i oni me zaustavljaju, a ja po gasu!!!! sta raditi ako se vec odlucim za bezaniju, sta je najbolje, da udjem u neku ulicicu i parkiram se negde ili da peglam po gasu da me nestigu???

Pogresan forun za ovakvu vrstu pitanje  >:( >:(>:(

nije pogresno mesto za pitanje...takva mesta su nekad postojala u SSSR i slicnim tekovinama...znaci momak je samo pitao...savet uvek moze da dobije..moj je nemoj nikada bezati od policije ni u srbiji ni bilo gde na svetu..nemas razlog za tako nesto..veruj mi nebi volkeo da dozivis epizodu posle toga...kada te uhvate naravno..a i te fore 600-ka,tablice ispod repa itd...zaboravi na to,i nemoj da te neko przi sa takvim pricama..zapamti to su uvek samo price..ja za puno godina nisam video nista slicno..samo  slusao o tome...dakle batali i razmisljanje o takvim fazonima iz holivudskih filmova...stvarnost je nesto sasvim drugo,sto ces verujem sa godinama videti...pozdrav...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest diRRty

to bratac gas i samo gas posle toga sledi PLJAS ;)

Mlad je , kad ostavi mnogo svoje koze na asfaltu i nauci anatomiju ljudskog tela sto se kostiju tice shvatice, ali na zalost jaka cena

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Nisam bio u prilici da bjezim ali mislim i da nema potrebe jer ove nase zemlje su jos HVALA BOGU u vrhu liste po korumpiranosti drzavnih sluzbenika tako da se sve (uglavnom) da ispeglati za male pare! Svaki eventualni pad prilikom bezanije bi te skuplje kostao!

Lijepa rijec gvozdena vrata otvara! Jos nisam cuo za slucaj da se neko nije uspio "dogovoriti" s'momcima u plavom!

Kada sam u drugoj republici uvijek i putarinu placam jer ne bih poslije na granici da se pravdam"za sitne pare"!(Kod nas i nema auto puteva koji se placaju)(odnosno nema  auto puteva :) :) :))!

Mene su zustavili jednom po pljusku. Cak ni pandura nije mrzilo da izlazi iz kola posto sam ja vrlo lagano silazio s'motora zbog kisnog odijela ali sve je izgleda bilo "samo da vidi koja to b..... vozi motor po kisi" :)....malo poslije toga(20tak kilometara) sam imao udes iako nisam bjezao! Sta bi tek bilo da jesam ??? ::) :-\

Dakle ,stani ,porazgovaraj i sve ce se dobro zavrsiti..... ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

zeljko koliko vidim,maloletan si....a maloletni ne placaju kazne,nego samo sudske troskove oko 400 din !!tako da mislim da je bolje da se stane kad si vec nesto zajebao  ;) a ne da rizikujes svoj zivot,ne daj boze neciji drugi...a ako te uhvate...bolje da ne pricam...ja priznajem jednom sam im pobegao...a eto probao sam,video...i nije mi vise zanimljivo.stanem ko covek,pa kako mi bog da!!!  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Primer drugara koji je ove godine kupio motor, snadbeo se opremom ali nije polaga za A kategoriju, tacnije dvojica njih. Prosli MNOGO kilometara ove sezone, mahom po skupovima u fazonu niko nece da zaustavlja grupu motorista. Krenuli su sa Bike Rock mirovnom misijom u Mitrovicu. E, sad postoje razne verzije sta se tacno dogodilo (nisam se nesto trudio da saznam tacnu) ali otprilike da kada su culi da su na granici trazili dokumenta (dozvolu izmedju ostalog) okrenuli se i bezali. Prvi je odustao posle 10 minuta potere kada je video da oni nece odustati. Inace ih nikada nisu ni jurili ili su policajci ubrzo odustajali. Drugog su jurili do Kopaonika kada je udario u autobus. Prosao je bez nekih povreda ali ga je policija uhapsila.

E, sad, onog sto je stao su pustili bez ikakve prijave (policajac koji ga je zaustavio ima rodjaka u selu odakle je on) a ovom drugom su nakalemili ne znam ti ni ja sta sad. Ali verujem da je popio krivicnu prijavu.

E, sad, da je bio malo veci mudic i sprzio CBR-RR kako je bog rekao verovatno ga ne bi onaj autobis zaustavio, vec bi prosao kroz njega pobivsi verovatno pola ekskurzije ako ne i celu. A koliko se secam autobus se registruje na 52-56 mesta...

Ne znam sta sam hteo da kazem al valjda me neko razumeo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 845 postova
  • Lokacija: Srbija/Novi Sad

imam A kategoriju, polozio sam letos. a napunio sam 17 u julu. to pitam prvenstveno zbog radara, i zato sto sam pogledao jedno milion puta onaj snimak GHOST RIDER, kako pegla po gradu i bezi pandurima, to mi je najjace, zato pitam. a kad sam uzeo cetaru u maju nisam imao polozeno i odjavio sam motor, znaci nije bio reg. i nisam imao kacigu,....nebitno, crveno na semaforu u put razdvaja samo dupla puna linija i ja gascina i u suprotnu traku skrenem i preko pune i preko crvenog, nikog nije bilo u susretu i ja sam furo,....a nisam video pandura sa strane, poceo je da mase lizalicom i dero se STANI, STANI,....a ja se skenjo i na brzinu razmislim ako stanem najebo sam i ja reko sebi ma ko ga jebe daj gas! i na sledecem semaforu kroz crveno i u neku ulicu sa strane sam stao i parkiro izmedju kola na parkingu malo sam odseo sa strane i posle otisao, nista nije bilo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja