Jump to content

Moto Zajednica

Outdoor navigacija ( kupujem )

Recommended Posts

  • Drug član, 1028 postova
  • Lokacija: Soko Banja
  • Motocikl: APRILIA Caponord & Transalp 1999

Ajde da pomognemo prijatelju .

 

Covek hoce da kupi outdoor navigaciju jer mu se dosadilo da se gubimo stalono po sumi a i izplanirao bi rutu pa hoce da se vozi ko covek bez stalnog cimanja .

Najvise dolaze u obzir Garmin navigacije .

 

Npr.

stari Garmin Quest

Garmin etrex vista,legend........ ( po meni najbolji )

Garmin Dakota

ili sta imate da ponudite .

Broj da ne stavljam . Okacite sta imate ili gde ima nesto slicno da se kupi po nekoj razumnoj ceni i prosledicu na razmatranje .

 

Hvala najlepse !!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 690 postova
  • Lokacija: Gornji Milanovac
  • Motocikl: Kawasaki Versys 650 '10; Kawasaki KZ 440 LTD '82 & '83

Ja mogu da mu ponudim moj Garmin eTrex Vista, kupljen pre tri godine preko bare, maksimalno ocuvan, bez ikakvih vidljivih tragova koriscenja, nosen samo par puta na planinarenje, inace stoji u fioci... To je najjaci uredjaj iz serije eTrex, ima milion opcija, kao npr. altimer, kompas, moze da izracuna povrsinu odredjene regije, racuna gde padas pri skoku sa padobranom, prognoza rada ribe i slicno. Moze i da ucitava mape terena (jedini iz te serije). Verovatno sam nesto preskocio, mozete i na netu da se informisete o njemu.

E, sad, jedini razlog prodaje je sto sam vec drugu sezonu bez motora i uhvatio me je neki neizdrz, pa sam snimio jedan vrlo povoljan, a i za njega mi fali love... :neznam: Tako da, dok se on ne proda gps je na prodaju. Cena je prilicno fiksna i iznosi 120 eura. AKo je drugar raspolozen, neka se javi da trgujemo.

Zaboravih da kazem, uz njega se dobija sve sto i uz nov, osim originalne kutije (ostala u Amerikama zbog izbegavanja carine).

 

064 14 80 322 Mihailo - Gile

 

http://www.amazon.com/Garmin-eTrex-Vista-Handheld-Navigator/dp/B000058BCR

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja