Jump to content

Moto Zajednica

Hoce li nesto da se desava :)

Recommended Posts

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Iz procitanog vidim da samo mi penzioneri nemamo problema sa terminima za voznju (zelju i volju imaju svi) pa predlazem da napravimo stranku : penzionerska voznja u pokusaju (ali obavezno da svaki ima suvozacicu) godine i tezina nisu bitne. Imam zelju da se nadjem na nekom druzenju sa Vladanom (poznajem coveka} gde se nesto kuva u kotlicu (citaj velikom) pa gledajuci njega mozda jos malo porastem.  :jee1:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Doživotno lud i zbunjen !, 241 postova
  • Lokacija: NBgd Vamos - U Romingu Tamos
  • Motocikl: 1250 Triple Black...Vel.ki baš !!!

Da li smo i mi iz provincuje BG pozvani na tu penzionersku voznju :motopad:  u pokusaju (ali obavezno da svaki ima suvozacicu) godine i tezina nisu bitne '' i di se nesto kuva u kotlicu :kotlic:  (citaj velikom)''? Znamo i mi iz ovih PASIVNIH krajeva i  NEKOG Dedu i Vladana i Brkicm itd,itd... :jee1::BMW2:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Posto sam ja od vas najnizi (samo 178cm) a i nalaksi (75kg) pa i najmladji, ostaje mi samo da vam se sto cesce prikljucim. Sto se tice voznje, uskoro pocinje. :gurman:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

I oce li biti neke voznje skorije? jes da ne znam nikoga od vas,ali primite me ko svojtu dobar sam momak  :aha:   idem sutra da protegnem tockove Bg-Ar-To-Bg  obidjem prijatelje malo i uvece kuci,ali jahacu sam...   Voleo bih da se vozim u grupi,nisam nikada do sada ali deluje mi... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Astro Puki krsi sva pravila!, 853 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200 RS , Kymco Agility 50

Prava stvar.  :takoje:​ Hvala,nisam video ovu temu . nov sam na forumu, jos uvek se snalazim na sajtu. Imam svadbu 25 aprila kod kolege,ali cu je dovesti u pitanje zbog ove primamljive voznje. do 15 aprila cu se izjasniti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • moto-raven.com, 100 postova
  • Lokacija: Palić
  • Motocikl: Kawasaki VN 1700 Voyager, Kawasaki GPZ 900 R, Yamaha XS Eleven 1100, Suzuki GSXR 1000 L7, NSU OSL 251, BMW R 1150 R Rockster 80 Edition, NSU Prima III, Piaggio Vespa T5, Piaggio Vespa NV 150, Honda CBR 900 RR SC 28, Kawasaki W800 Street, Honda XL 125

.......takodje.......potvrdjujem uskoro.......pokušavam da nagovorim lepšu polovinu da mi se pridruži..... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Ima li možda opet interesovanja za jednodnevnu kombinovanu turu Homolje-Dunavska magistrala, pošto su mnogi već bili krajem aprila u ovim krajevima?

 

Možda bude interesantno onima koji ne mogu na Kop.

Tura je jednodnevna, od ujutru do uveče bez noćenja. Ja bih ponovo bio vodič (po 4.put) pošto sam iz ovih krajeva.

 

Tura je malo izmenjenog itinerera od ovog skorašnjeg. Ova tura koju bih ja vodio je oko 300km, za beograđane to bi bilo ukupno oko 500Km sa dolaskom i odlaskom, a za ostale neka se preračunaju prema svom mestu polaska. Mesto okupljanja i finalnog polaska je Petrovac na Mlavi (Mlavska ulica - restoran Košuta).

Tura još nema datum, ali bi bila krajem juna ili početkom jula, videli bi još za tačan datum. Nisam još na forumu nigde pustio zvaničan poziv i detalje, za sada mogu da okačim samo kartu planirane rute. Ovo pitam čisto da vidim da li ima ovde interesovanja, mada dosadašnje ture koje sam ja organizovao su bile jako dobro posećene i uspešne, pa se nadam da će takva biti i ova. Ludi koji su bili na ovim turama to dobro znaju, ali mnogi i nisu ovde na forumu. Sve u svemu, biće ljudi dovoljno.

 

Evo malo slika sa predhodne ture:

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/11356-kawasaki-kle-500/page-107#entry1349506

post-1110-0-54997900-1433013706.png

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Dve teme iznad je "Predlozi za teme i putovanja"..... ubaci tamo, mozda ce imati vise odjeka.... ovaj deo , je za organizovane voznje od strane BJB-a 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Za one koji su pitali .... 20 i 21 Jun, BJB vikend voznja do Kopaonika i nazad  ;) ... uskoro tema , sa detaljima.  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Ne ne, tura je samo asfalt, ali negde lošiji a negde bolji, kao i svuda po Srbiji. Ovu se neopterećeni putevi (osim dunavske magistrale), pa samim tim i nisu baš nešto održavani, ali turing može bez problema. Već su ljudi bili sa turing motorima, čak je bio jedan kolega i sa čoperom, ali to već i nije baš udobnost.

Drugo, ja na svom motoru imam gume za asfalt jer se 99% vozim po asfaltu, tako da ne bih ni mogao da vodim ljude negde po blatu i šumi, možda samo neki blaži makadam.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Odlično, imaću te u vidu i obavestiti oko detalja i daljih planova.

A koji motor voziš?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 453 postova
  • Lokacija: Petrovac na Mlavi
  • Motocikl: imao Kawasaki KLE 500

Idealan motor za ovakve ture :takoje: (bilo ih je već na ovim "mojim" predhodnim turama)

Čujemo se, pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja