Jump to content

Moto Zajednica

Honda Nsr 50

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova

Zdravo momci novi sam na ovom forumu i imam neka pitanja :D

Zimus sam gledao sportske motore do 50 kubika ali vidim svi su preko 800 e ja neam bas para za to a hocu ovo leto da imam motor gledao sam neke skutere ali nije to to vozio sam sve moitore od cetvorotockasa do do tomosa ali manuelni motor nisam nikad i nezz da saltam pre neki dan pricam jednom majstoru da hocu da uzmem skuter on mi govori sta ce mi to da je bolje da kupim motor 50 kubika i on mi kaze ima jedan decko ide na fakultet ima hondu nsr 50 kubika 1992 ja rekoh nezz da vidim kakav je motor radi se ovakvom motoru http://www.youtube.com/watch?v=Se28fVRx77E drugi dan taj decko dolazi motor ima sjajan zvuk sto me je najvise privuklo sad mi pravimo krug sa njim on vozi ja pozadi motor 80 a moze jos ali nemamo gde da ga nateramo sad posle daje on meni ali ja nezz da saltam ja iz 2 pokusaja naucim i da saltam ono malo ne bas pravo ali znam da vozim do 3 brzine sam isao motor za njegove godine ide kao lud izgraviran je 120 preo oko 40 000 zadnja guma promenjana samo sto mi se ne svidja jeste maska zadnja je uredu nego prednja vareno je ali ne primecuje se da li ja mogu da mu stavim masku od nove honde nsr 125 ona sa lepim svetlima i koliko se krecu maske decko mi kaze da za sledece 3 godine ne moram nista da menjam i da on u ovih 6 godina koliko ga ima samo je zadnju gumu promenio ja bih voleo da uzmem taj motor i da idem u skolu sa njim ali nezz da li mogu da polazem psp i od koliko se polaze imam 15 god mene je starh da ga ne uzmem pa negde da u voznji mi se ugasi i ne upali pa vas pitam kakvi su ti motori zna li neko motor moze 100 kmh da razvije ima sjajan zvuk samo maska sto je malo nesredjena a i 500 e nije skupo sad da cujem vas moja pitanja :D

Koliko kosta maska ?

Da li mogu da polazem psp imam 15 god?

I da li mogu da stavim masku od honde nsr 125 kubika ona sa lepim svetilima i koliko kosta?

Da li motor moze da zariba?

i da li se isplati uzimati?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

uzeo sam nsr-ku 75 ccm i spao mi je lanac.bio je labav al dog sam ga doterao do kuce pred samu kucu je ispao.ovo mi je prvi motor posle skutera pa se ne razumem.Dali je to lanac samo od menjaca ili i od motora,da se slucajno nije nesto zeznulo u motoru ili da ne brinem?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ludi kompjuteraš, 729 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Honda CBR250R 2011

Moras da olabavis osovinu tocka, nabacis lanac na lancanik i onda pomeris tocak nazad toliko da imas luft gore dole na lancu u sredini oko 2 cm. Na kraju zategnes osovinu. Ako nisi siguran sta i kako odnesi kod nekoga da ti pokaze da znas sledeci put. Ocisti i podmazi lanac. Trebace ti garazni stender i sprej za ciscenje i sprej za podmazivanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Misko, lepo sam ti reko da je previse labav lanac i da mora da se zategne, ali neces moci lako posto ti fali sraf-distancer za zatezanje. Zvrcni me pa cemo nesto da smislimo. I nemoj da me zbunjujes, gledam i tripujem, kad sam bre pisao da sam kupio nsr :)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Beograd - Borca
  • Motocikl: Liberty 125 ; Honda VFR 800 fi

Двојна личност?

Tako nekako, ostao mu moj nalog na kompu pa se raskucao :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja