Jump to content

Moto Zajednica

Fairing Lowers za V-Strom

Recommended Posts

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Ej Yo super su ti tasnice mogo bi i ti da ugradis takve mada  sam siguran da bi mu bolje stajale one kozne od jamahe dragstar pa da ima bar nesto kvalitetno na sebi da ne kazem original.

 

A ti si onaj iz Nishhhh...shto se razume! Samo stavljaj na svoj motor shta ti volja..i pusti nas da se muchimo u ne kvalitetu i ne originalu!

[/quote  Bate be mnogo tti plitka materrrica pa se odma ljutis pa stvarno mu stoje torbice ko piletu sise. A drugo ti si malo izgleda previse zaljubljen u stromu i svakog  ko ti nesto kaze protiv odma ti nije dobro.U startu si prizivao zajedljive komentare sa onim stromomrzsci.Strom motor ko i svaki drugi ni bolji ni gori al kad ti resse moramo i mi da ti pravimo drustvo jebiga pada kisa .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Ma strom je k**** p**** g**** s*** to i deca znaju i samo jazavci i bezmudići voze takve lomine.

Jel tako YO brate.

Ali ne sekiraj se daću ti ja R-a da i ti jednom u životu budeš faca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Ma strom je k**** p**** g**** s*** to i deca znaju i samo jazavci i bezmudići voze takve lomine.

Jel tako YO brate.

Ali ne sekiraj se daću ti ja R-a da i ti jednom u životu budeš faca.

 

E,zajebi....nemo ti da se pravish k'o da si Nishhh. Tebi nema "U pravu si"!  ;D

 

Da potsetim..dugujesh mi K&N i kolenice u Kordunu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R

  Izgled je kategorija oko koje ćemo se teško složiti, tu nema sumnje, ali hteo bih da istaknem (makar mali) značaj tih plastika kad je zaštita od vetra u pitanju.

Vozio sam Suzuki TL, on je isto fazon "poluoklop", i prelazak na putni motor, sa komplet oklopom je milina za kolena. :) To nikome ne znači za vožnju do posla i nazad, ali za svaki put duži ok 50km je ...pesma.

  Ja bih ipak razmislio o plastikama. Korisno, a ko baš hoće da "bude viđen" može da skine plastike kad krene u Str.Bana ili već odgovarajuću ulicu u svom selu, gradu...  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

  Izgled je kategorija oko koje ćemo se teško složiti, tu nema sumnje, ali hteo bih da istaknem (makar mali) značaj tih plastika kad je zaštita od vetra u pitanju.

Vozio sam Suzuki TL, on je isto fazon "poluoklop", i prelazak na putni motor, sa komplet oklopom je milina za kolena. :) To nikome ne znači za vožnju do posla i nazad, ali za svaki put duži ok 50km je ...pesma.

  Ja bih ipak razmislio o plastikama. Korisno, a ko baš hoće da "bude viđen" može da skine plastike kad krene u Str.Bana ili već odgovarajuću ulicu u svom selu, gradu...  ;)

 

Slazzem se sa svim shto si rekao...pogotovu ono o selu.. ;D

 

Ali ja imam utisak da ovo ipak nisu takve vrste plastika koje shtite kolena od vetra, u koje se noge uklope sa oklopom...nekako mi je vishe shminkeraj! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Neznam, ali meni neizgleda loše...

Pa naravno...ali ima horska sekcija na forumu...pa dok zavrshe sa "probom"...sve ce biti OK! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ma strom je k**** p**** g**** s*** to i deca znaju i samo jazavci i bezmudići voze takve lomine.

Jel tako YO brate.

Ali ne sekiraj se daću ti ja R-a da i ti jednom u životu budeš faca.

 

YO nemoj da ga slušaš,Urke nije objektivan  ;D ali daću ti ja pravu mašinu,pa kada je poteraš,onako muški,zaoravićeš na te trotinete. :D :D :D

Nemoj više da nas plašite ( kao što reče Dex ) Trom je ionako ružan,grozan... sam od sebe,još kada mu nakače i ove spojlerčiće ni baba Vanga ne može da nam povrati san  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Ma strom je k**** p**** g**** s*** to i deca znaju i samo jazavci i bezmudići voze takve lomine.

Jel tako YO brate.

Ali ne sekiraj se daću ti ja R-a da i ti jednom u životu budeš faca.

 

YO nemoj da ga slušaš,Urke nije objektivan  ;D ali daću ti ja pravu mašinu,pa kada je poteraš,onako muški,zaoravićeš na te trotinete. :D :D :D

Nemoj više da nas plašite ( kao što reče Dex ) Trom je ionako ružan,grozan... sam od sebe,još kada mu nakače i ove spojlerčiće ni baba Vanga ne može da nam povrati san  ;D ;D ;D

 

 

 

Biće mu super na 12-ki ,ali samo do prve pumpe,a onda će da ustanovi da je jeftinije imati sina narkomana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ma strom je k**** p**** g**** s*** to i deca znaju i samo jazavci i bezmudići voze takve lomine.

Jel tako YO brate.

Ali ne sekiraj se daću ti ja R-a da i ti jednom u životu budeš faca.

 

YO nemoj da ga slušaš,Urke nije objektivan  ;D ali daću ti ja pravu mašinu,pa kada je poteraš,onako muški,zaoravićeš na te trotinete. :D :D :D

Nemoj više da nas plašite ( kao što reče Dex ) Trom je ionako ružan,grozan... sam od sebe,još kada mu nakače i ove spojlerčiće ni baba Vanga ne može da nam povrati san  ;D ;D ;D

 

 

Biće mu super na 12-ki ,ali samo do prve pumpe,a onda će da ustanovi da je jeftinije imati sina narkomana.

 

 

Što jeste,jeste...ne velim. Nije meni žao što troši toliko,nego ne volim  da stajem često  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: South Banat,Pančevo

Ma nek troši bitno da ide,a da ti kažem Žare ovi što im motori troše 5-6 litara video sam ja kako voze,te ne vidiš ni u retrovizoru.

Meni 1000-ka kad vozim kako treba 9.5 litara,a VFR 10 litara,naravno retko se vozi ispod 200.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ma nek troši bitno da ide,a da ti kažem Žare ovi što im motori troše 5-6 litara video sam ja kako voze,te ne vidiš ni u retrovizoru.

Meni 1000-ka kad vozim kako treba 9.5 litara,a VFR 10 litara,naravno retko se vozi ispod 200.

 

Ne bih da idem u off,all...na auto putu guta preko 18 litara  ??? a nikada ne ide ispod 12. Jedino ka da se vozim uredno u nekoj grupi samiri se na ispod 8.... kvaka u tome što ja najčeće  vozim sam  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja