Jump to content

Moto Zajednica

Moto Skupovi!! Zasto?

Recommended Posts

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Interesuje me da li i koliko skupova posecujete u toku "moto" godine?

Zasto odlazite?

Sa kim idete? I koga vodite sa sobom?

Koliko se zadrzavate?

 

POZDRAV SA ZVEZDARE

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 95 postova
  • Lokacija: Mladenovac,Srbija

Relativno cesto idem po skupovima.Obicno je to ista ekipa iz grada od oko 5-6 motora.U poslednje vreme mi na skupu i nije toliko interesanto koliko je interesantno druzenje i voznja do tamo i nazad.

Prosle godine najvise mi se dopao skup u Kragujevcu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Skupovi me ne zanimaju, skoro pa, uopste. Ono sto moze da bude zanimljivo je voznja do tamo. Ako vec kojim cudom odem, zadrzim se toliko koliko mi treba da obidjem krug okolo i da se vratim na motor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Zašto - pravo pitanje! Mislim da æe za godinu-dve BJB biti toliko organizovan po pitanju vikend-izlet-vožnji da nam mnogima skupovi neæe ni trebati... :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Glavna stvar je put, druzenje i naravno kampovanje. Po meni je najbolje kada odes sa nekom bliskom ekipom i lepo kampujes tri dana u fantasticnoj atmosferi(mada ga nekada i preteraju sa atmosverom)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Ja idem svakog vikenda na moto sastanke a zasto i nisam se pitao.Ne vodim nikoga sa sobom,pa valjda sam sebi u toj sumi nasao neko drustvance koje mi odgovara.

Najinteresantnije mi je putovanje pogotovu odlazak,povratak je vec malo tezi

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Pripadam starijoj generaciji, na prvom moto susretu bio sam još davne 1981. godine na skijalištu Areh kod Maribora, a još uvijek me privlaèe zbog nekoliko stvari. Prvo na svakom skupu naðem stare prijatelje koje nisam vidio neko vrijeme, slušam dobru rock muziku, uopæe cijelo okruženje, motori i cijela atmosfera je ono što mi najviše odgovara. Èesto idem sam na susrete, ali èesto i s društvom. I jedno i drugo ima dobre i loše strane. A i sama vožnja u dolasku ili povratku užitak je za sebe, naroèito ako je cilj malo dalje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675
Pripadam starijoj generaciji' date=' na prvom moto susretu bio sam još davne 1981. godine na skijalištu Areh kod Maribora, a još uvijek me privlaèe zbog nekoliko stvari. Prvo na svakom skupu naðem stare prijatelje koje nisam vidio neko vrijeme, slušam dobru rock muziku, uopæe cijelo okruženje, motori i cijela atmosfera je ono što mi najviše odgovara. Èesto idem sam na susrete, ali èesto i s društvom. I jedno i drugo ima dobre i loše strane. A i sama vožnja u dolasku ili povratku užitak je za sebe, naroèito ako je cilj malo dalje.[/quote']

 

Sve si rekao! Svaka cast.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG

Ne volim skupove i ne idem na njih. Najvise volim da vozim i da se nadjem sa ekipom. Mnogo je bikera dolazilo u CG, a bio je i jedan iz Umaga, Sasa Vukadinovic, mada je on novi u moto svijetu, pa ga mozda i neznas. Muzika na skupovima je OK, ali mi smeta sto je glasna, a obicno su zvucnici pored sanka...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Kako nebi znao Sašu ! I on je èlan našeg moto kluba, a i bio je kod mene prije puta po karte i informacije o Albaniji i Makedoniji ! Gasho - veliki pozdrav iz Umaga !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ja godisnje posetim recimo 3-4 skupa i to ne zato sto me skupovi ne interesuju, vec obicno nesto drugo iskrsne... Nisu losi skupovi, al manje vise ako si video jedan, video si ih sve. Na zalost.

 

Retko kad prespavam, tako da obicno propustim najzanimljivije desavanje uvece.... :) :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Futog
Skupovi me ne zanimaju' date=' skoro pa, uopste. Ono sto moze da bude zanimljivo je voznja do tamo. Ako vec kojim cudom odem, zadrzim se toliko koliko mi treba da obidjem krug okolo i da se vratim na motor.[/quote']

I sa Pablom se slazem relativno je sve isto jedino je zanimljiva voznja do tamo jos ako ima koja lepa krivina :P:P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Evo da dam i svoj prilog na temu:

Na skupove sam poceo da idem cim sam kupio prvi bajk i tamo doziveo neverovatno iskustvo...gomilu ljudi koji su neverovatnih drustvenih profila a opet okupljeni oko iste stvari. Za mene je to doslo kao "socioloski fenomen" i dan danas ,bez obzira sto je neko rekao da kad vidis jedan skup-->video si sve..TACNO i sto se ekipa na kraju "rastavi" od alkohola , me to drzi sa nesmanjenim zarom sa kojim odlazim. A tu je naravno i put koji je definitivno jedna od najlepsih stvari. :)

Dopada mi se sto se desavaju vikendom pa mi to i dodje kao dobar ventil posle radne nedelje. Trudim se da posecujem svaki i da sa svakog skupa pokupim po jednopoznanstvo sto u pricipu nije tesko jer se ljudi lako identifikuju i zblize. Ali na zalost, nekad i ne uspem u nameri, sto zbog nekih obaveza, sto zbog vremenskih nepogoda(secate se prosle "moto"godine,pon-pet +35sunce a za vikend provala oblaka)

Uglavnom ne spavam na skupovima i nikad ne stignem na taj pasulj... :D:D:D

Eto!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 666 postova
  • Lokacija: CG
Kako nebi znao Sašu ! I on je èlan našeg moto kluba' date=' a i bio je kod mene prije puta po karte i informacije o Albaniji i Makedoniji ! Gasho - veliki pozdrav iz Umaga ![/quote']

 

Hvala...

Dobio sam i kapu vaseg kluba, sad se sjetih...

Pozdrav i vidimo se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

:lol::lol::lol:

NA SKUPOVE ..naravno da idem, al nazalost u zadnje vreme sve se svodi na isto,iste svirke isti ljudi itd,nasladje je ako odes na neku novu teritoriju :) elem , pocetak sezone nikako nikad nepropustim jer kao sto je vec stari pomenuo da vidim stare poznanike :))) blesave bosance :)) a jesu ludi svaki put od mene naprave pokretnu gajbu piva:))) i tako

najinteresantnije ...hmmm...moram priznati kampovanje i ono "VEEEEEEEELJOOOOOOOO" pred zoru i kad vidis prve zakrvavljene oke koje nisu mogle od toga veeelje da pavaju :) pa onda kafa i vriiistanje od smeha ;) ma dobar provod definitivno :) ljubi vas sve ja :)))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Zajeèar

Više mi skupovi nisu interesantni kao u poèetku. Svi su manje-više isti, i nešto spektakularno ne oèekujem ni na jednom. Više idem da se provozam, a u zadnje vreme volim da odem još u petak, tako da uhvatim dva dana. Jedino tako mogu da se odmorim od svega. Rasklopim šator napravim ležaljku i kulirka.

Mislim da oni ozbiljniji klubovi treba malo da porade na sadržaju programa moto-skupa ne bi li privukli ljude da doðu upravo zbog samog skupa, a ne da veæina ljudi verovatno dolazi ponajviše zbog vožnje.

Sad svako pronaðe sebe u svemu tome, dal u vožnji, dal u druženju na skupu.

 

Primeæujem (ili mi se èini) da na skupovima sve manje ljudi dolazi, a još je manje onih koji prespavaju subotu na nedelju. Upravo je to po meni problem propadanja nekog skupa, jer zamislite celu tu organizaciju, šta sve treba da se odradi i ko sve treba da se plati i dovede da nas zabavlja a ono glavno veèe jedva dvesta ljudi stoji ispred nekog kamiona i sluša neke rokere. Èemu sva ta organizacija onda.

 

Sve više vidim opravdanost moto-karavana kroz Srbiju, koji je meni veoma interesantan i na koji bih veoma voleo da uèestvujem, ali na žalost zbog moje putne brzine to ne mogu.

 

 

 

P.S. Ne slušam narodnjake.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Skupovi me, kao i Djuru, umereno do nimalo ne interesuju.

Kao sto par ljudi rece, vidis jedan i video si ih sve manje vise.

 

Ono sto mi je jedini motiv jeste sam put do tamo i nazad, povod da se negde vozi, eventualno da uzivo pogledam neke interesantne masine. Spavanje na skupu iskljucivo ako je negde jako daleko - npr pomenuti skup Staaarih Bikera.. inace ne. Sta cu, ne volim kamp (hotel je majka).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: Kikinda

Sve manje me interesuju! Slažem se sa mnogima, da nije druženja sa prijateljima, pogledati neki model bajka  koji te interesuje i popričati o njemu sa vlasnikom,te vožnje do tamo i nazad, ostalo je sve već . . . neznam, dosadno. Više mi se svidjaju putovanja, u sopstvenoj režiji ili ova koja organizuje BJ.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Vilim skupove i rado idem.

Razlozi su visestruki:

-Upoznajem nove ljude

-upznajem novo mesto

-put do tamo jednim pravcem, povratak drugim pravcem upoznajem krajeve i predele

-odslusam bendove sto mi je jeako intersantno

-putujem kako kada, krecem sam a vracam se u drustvu, OBAVEZNO nocim jerbo se uljeskam !!

 

Mada su svi skupovi isti, ali ljudi nisu isti, VOLIM SKUPOVE, do sada sam izvozio nekih 17 skupa!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja