Jump to content

Moto Zajednica

Kalendar, napravio Karlos ;)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650

Ja sam bas tog dana kad je trebao da se odrzi skup kupio motor... Tad je bila prica da nas gradonacelnik Smiljko Kostic nije dozvolio skup... A ovo da je Nisava poplavila mesto za skup ne verujem da je tacno.

Ali zasto su istog vikenda trebali da se odrze skupovi i u Nisu i u Kragujevcu nije mi jasno?( u Nisu je bio pre zakazan) MK Arhangel ne zanimaju drugi skupovi ili sta?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

No poenta je: trebaju nam promene. Treba izbeci konflikte medju motoristima, uticati na medije i organizovati sto vise dobrotvornih akcija. Struktura moto-klubova i nije bas zlatna u datom trenutku.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: VFR 800

Ne razumijem jednu stvar; "klub je orgaizovao... nije klub organizovao... preklopili se termini... zatvorili mu skup... jeste ili nije odobren od MAS-a... " :?:

Pera, Zzika, Mika organizuju skup tu i tu, tad i tad, odem, vidim jel to za mene ili ne, ako mi se svidi idem opet kad oni budu organizovali, ako mi se ne svidi 'Adio mare!!!' Nemam ssta visse da idem tamo ili na bilo koji skup koji oni organizuju, dok me neko ne ubjedi u suprotno. Ja se vozim, odlazim pozivam, druzim iz zadovoljstva...... :!:

Niko nikog nije ni nassta natjerao ili se mozzda varam?!?! :?

Kakvi konflikti, pa valjda ti motor daje slobodu da se odvezess bilo gdje i kad i odes odakle god hoccess i kad hocces!!! :P

Alo ljudi jel vam klub, MAS, ili neko drugi dotira gume, ploccice, ulje, opremu ili motore pa da vam odredjuju kad i gdje ccete se voziti?!?!?! :?:

Ili sam ja kao mali nessto propustio? :?:

Izvinjavam se ako sam otissao off-topic, ali nisam mogao drugaccije. Kalendar je super, ali imam predlog; za svaki mjesec da napraviss poseban list :wink: mnogoje preglednije :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: BMW 1200GS
Dobro' date=' istina je da je poplavljen ali sta da nije bilo tako?

Ja sam upoznao tog coveka na skupu u SD-u prosle godine i covek je stvarno bio ok, cak me je i pozvao da dodjem na skup i da izlazem svoje proizvode tako da mislim da to nije bilo fer iako taj skup nije odrzan tada.[/quote']

 

Sa zakasnjenjem...da ja tebi objasnim.

 

2004. godine na moto skupu u Nisu, koji je organizovao dugo godina poznavan Boza Rendi, moto klub Arhangel mu je bio najbrojniji klub na susretu.A on je za uzvrat priredio mlako pivo iz kombija, nepostojece majice sa susreta, neobezbedjen kamp gde su lokalni narkomani iz nasih satora ukrali pantalone, jaknu i mobilni.Izvini ali takve (ne)uslove i takav totalni haos u organizaciji skupa nisam doziveo ni na jednom do sada.

 

Mislim da treba nekog malo duze poznavati da bi javno o njemu komentarisao, a tezgu na skupu do koje ti je stalo mozes dobiti verovatno u svakom kampu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 36 postova
  • Lokacija: bgd
  • Motocikl: BMW 1200GS
Definitivno smatram da uprava masa nije adekvatna i preterano ambiciozna' date=' ali smatram da bi trebalo pokusati uraditi nesto povodom toga, ne pljuvati po doticnoj organizaciji. Sto se tice akcija, one ostaju na samim klubovima (sto nije opravdanje za to da nije trebalo organizovati masovnije akcije) koji takodje usled neadekvatnog rukovodstva ne ulaze u dobrotvorne akcije.

 

Ernesto, zeleo sam da kazem da apsolutno nije u redu sto su Arhangeli zatvorili Rendy-ju skup prosle godine, bez ikakve konsultacije, ne sa MAS-om, nego sa Rendy-jem. Ja ne kazem da su Arhangeli losi, naime verujem da su najbolje organizovan klub u Srbiji, ali smatram da nisu ni bolji od drugih klubova, koji su isto tako truli, propali i neambiciozni.

 

-moje misljenje, naravno.[/quote']

 

Ako nisi upoznat Rendiju je prosle godine Nisava poplavila lokaciju za skup pa isti nije ni odrzan!

 

A ti sto zivis u zabludi da se Nisava izlila, to nije tacno.Nego je Boza Rendi dobio direktivu ili da pravi susret kako se pravi, ili da ga ne pravi.Pa se potom naprasno izlila Nisava, izlila se u njegovim mislim.Eto.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4274 postova
  • Lokacija: Ванкувер, Британска Колумбија
  • Motocikl: Дукати '97 748, '08 848, '09 1198S, '12 1199С, 2020 РСВ4 1100 Фактори, 2021 РСВ4 1100 Фактори

Samo vas gledam 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja