Jump to content

Moto Zajednica

Kalendar, napravio Karlos ;)

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Odluka upravnog odbora je bila za avgust.

Skup ce od ove godine biti na novoj lokaciji

u motelu Kosuta na auto putu kod iskljucenja za Batocinu, Kragujevac...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Znam prosle godine nismo mogli da zivimo od kise tako da je blata tako da smo na ulazu uz kartu delili i parce daske za pod copavu! Cak nam se i kamion MB-a zaglavio u petak....

Nova lokacija bi trebalo da bude bolja a na nju smo primoreni zbog ne nalazenja zajednickog jezika sa vlasnikom starog mesta.

Motel Kosuta je na samo izlazu sa auto-puta. Skrenes za Kg i posle 100m od auto-puta sa leve strane!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Ja dolazim preko Topole ali snaci cu se vec.

Uvek mogu da stanem i da pitam nekoga ili da se prikacim za neku grupicu bajkera.

To bar nije nikakav problem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Pa dobro drugari a gde smo mi:

 

18' date='19,20 avgust MK ARHANGEL sukp u Kragujevcu[/quote']

 

E izvini, bice... Decko je to napravio pre 10tak dana, pa rekoh da ga malo pohvalim.

 

Otvaram nov topik o kalendaru skupova za ovu godinu, gde ce svako da prijavi ono sto on zna, pa cemo mi napraviti neki sveobuhvatni kalendar, a ne samo ono sto MAS odobrava...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Mi nismo u MAS-u i oni nikada nece objaviti nas skup.Ali nema veze mi idemo na reli kroz Srbiju koji MAS organizuje.Tako se moze videti velicina vodecih ljudi iz MAS-a

E sad ne razumem forumase sto oni ne objave datum naseg skupa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Mi nismo u MAS-u i oni nikada nece objaviti nas skup.Ali nema veze mi idemo na reli kroz Srbiju koji MAS organizuje.Tako se moze videti velicina vodecih ljudi iz MAS-a

E sad ne razumem forumase sto oni ne objave datum naseg skupa

 

Miko, pogledaj ovu temu:

 

http://www.bjbikers.com/forum/viewtopic.php?t=935

 

Tu okaci datum skupa kog pominjes...

 

Lepo sam gore napisao da je Karlos to napravio na osnovu prvog kalendara i da to nikako nije konacni kalendar, pogledaj to gore. Sto se bre odma ljutis, kad je to gore vec napisano i objasnjeno.... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Nego ljudi jel' neko primetio kakav talenat za dizajn ima Karlos... :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Beograd, Vracar

8) Hvala guru Pablu i ostalima na pohvalama! 8)

 

Kao sto znate, ovaj kalendar je prva verzija sa onim skupovima koji su prijavljeni na forumu.

To je samo nesto lepo za gledanje, umesto obicnog topic-a.

Kad se skupi jos informacija, napravicemo i lepshi i veci i to pre roka!

 

P.S. ako imate neke slicice za kalendar, posaljite :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Samo jedna stavka, posto vidim da su neki pogresno shvatili ulogu MAS-a. Naime MAS ne odobrava susrete, nego se clanovi moto klubova koji su osnovali MAS sastaju tamo negde u februaru i dogovaraju oko datuma susreta, da bi doticni bio sto prihvatljiviji i da se ne preklapa mnogo susreta. MAS ne predstavlja nista drugo, no organizacije klubova srbije, koji se kao takav zalaze za zblizavanje svih klubova i bajkera u opste. Smatram da je MAS organizacija koja funkcionise na vrlo dobroj ideji, koju smatram da ne treba vredjati. Klubovi koji nisu deo mas-a, iz nekog razloga smatraju da su iznad ostalih motorista i daju sebi za pravo da ugase druge susrete zbog nesaglasnosti sa kalendarom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5342 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Samo jedna stavka' date=' posto vidim da su neki pogresno shvatili ulogu MAS-a. Naime MAS ne odobrava susrete, nego se clanovi moto klubova koji su osnovali MAS sastaju tamo negde u februaru i dogovaraju oko datuma susreta, da bi doticni bio sto prihvatljiviji i da se ne preklapa mnogo susreta. MAS ne predstavlja nista drugo, no organizacije klubova srbije, koji se kao takav zalaze za zblizavanje svih klubova i bajkera u opste. Smatram da je MAS organizacija koja funkcionise na vrlo dobroj ideji, koju smatram da ne treba vredjati. Klubovi koji nisu deo mas-a, iz nekog razloga smatraju da su iznad ostalih motorista i daju sebi za pravo da ugase druge susrete zbog nesaglasnosti sa kalendarom.[/quote']

 

To sve jeste lepo, al je jedna stvar ideja, a druga implementacija te ideje. Ako vec pricamo o njima, ajde reci mi sta oni rade osim sto se bave kalendarom skupova? Ja nisam cuo ni za jednu akciju poput 'davanje krvi' ili tome slicno da su oni zapoceli... Mislim, to je ono sto me ljuti kad mi neko pomene Moto Asocijaciju Srbije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Klubovi koji nisu deo mas-a' date=' iz nekog razloga smatraju da su iznad ostalih motorista i daju sebi za pravo da ugase druge susrete zbog nesaglasnosti sa kalendarom.[/quote']

 

Po ovoj tvojoj konstataciji i proizlazi da i jesu iznam MAS-a doke uspevaju da uguse njihove skupove!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Definitivno smatram da uprava masa nije adekvatna i preterano ambiciozna, ali smatram da bi trebalo pokusati uraditi nesto povodom toga, ne pljuvati po doticnoj organizaciji. Sto se tice akcija, one ostaju na samim klubovima (sto nije opravdanje za to da nije trebalo organizovati masovnije akcije) koji takodje usled neadekvatnog rukovodstva ne ulaze u dobrotvorne akcije.

 

Ernesto, zeleo sam da kazem da apsolutno nije u redu sto su Arhangeli zatvorili Rendy-ju skup prosle godine, bez ikakve konsultacije, ne sa MAS-om, nego sa Rendy-jem. Ja ne kazem da su Arhangeli losi, naime verujem da su najbolje organizovan klub u Srbiji, ali smatram da nisu ni bolji od drugih klubova, koji su isto tako truli, propali i neambiciozni.

 

-moje misljenje, naravno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd
Definitivno smatram da uprava masa nije adekvatna i preterano ambiciozna' date=' ali smatram da bi trebalo pokusati uraditi nesto povodom toga, ne pljuvati po doticnoj organizaciji. Sto se tice akcija, one ostaju na samim klubovima (sto nije opravdanje za to da nije trebalo organizovati masovnije akcije) koji takodje usled neadekvatnog rukovodstva ne ulaze u dobrotvorne akcije.

 

Ernesto, zeleo sam da kazem da apsolutno nije u redu sto su Arhangeli zatvorili Rendy-ju skup prosle godine, bez ikakve konsultacije, ne sa MAS-om, nego sa Rendy-jem. Ja ne kazem da su Arhangeli losi, naime verujem da su najbolje organizovan klub u Srbiji, ali smatram da nisu ni bolji od drugih klubova, koji su isto tako truli, propali i neambiciozni.

 

-moje misljenje, naravno.[/quote']

 

Ako nisi upoznat Rendiju je prosle godine Nisava poplavila lokaciju za skup pa isti nije ni odrzan!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 837 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Dobro, istina je da je poplavljen ali sta da nije bilo tako?

Ja sam upoznao tog coveka na skupu u SD-u prosle godine i covek je stvarno bio ok, cak me je i pozvao da dodjem na skup i da izlazem svoje proizvode tako da mislim da to nije bilo fer iako taj skup nije odrzan tada.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 118 postova
  • Lokacija: Zirovnica, Kragujevac

Uostalom neka pravi moto skup kad ko hoce.Mi pravimo kada resi nas klub,uostalom zasto bismo mi uvek konsultovali neke druge klubove a nas niko a kako neko rece mi ugrozavamo neki od klubova, onda bi bilo razumno da i nas neko konsultuje ili neki od ugrozenih, miislim ispravite me ako gresim.

I jos nesto da dodam sto se tice Boze Rendija- on bi trebao malo da razmislja kada daje izjave javno na susretima o MK ARHANGEL a nije ni clan ni bilo kakve veze ima sa klubom pomenutim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650
Definitivno smatram da uprava masa nije adekvatna i preterano ambiciozna' date=' ali smatram da bi trebalo pokusati uraditi nesto povodom toga, ne pljuvati po doticnoj organizaciji. Sto se tice akcija, one ostaju na samim klubovima (sto nije opravdanje za to da nije trebalo organizovati masovnije akcije) koji takodje usled neadekvatnog rukovodstva ne ulaze u dobrotvorne akcije.

 

Ernesto, zeleo sam da kazem da apsolutno nije u redu sto su Arhangeli zatvorili Rendy-ju skup prosle godine, bez ikakve konsultacije, ne sa MAS-om, nego sa Rendy-jem. Ja ne kazem da su Arhangeli losi, naime verujem da su najbolje organizovan klub u Srbiji, ali smatram da nisu ni bolji od drugih klubova, koji su isto tako truli, propali i neambiciozni.

 

-moje misljenje, naravno.[/quote']

 

Ako nisi upoznat Rendiju je prosle godine Nisava poplavila lokaciju za skup pa isti nije ni odrzan!

A o kom skupu se govori? U Nisu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja