Jump to content

Moto Zajednica

nova kaciga x lite 1002

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Bg

kako smo bili u Engleskoj na putovanju poruchio sam kacigu preko neta Nolan 103 l velichinu...bukvalno dva dana pred nash polazak stigla je kaciga ali x lite 1002 u L velichini..nije bilo vremena za reklamaciju a ja sam bio josh zadovoljniji jer sam dobio trokompozitnu kacigu za iste pare..kako sam ranije nosio nolan 102 nisam imao primedbe...MEDJUTIM X lite ima manji kalup od nolana i totalno mi je nejasno kako jer smo medjusobno probali i menjali se kacigama...to je izmedju nolanove M i L velichine... mene zzulja posle sat vremena i hoce ussi da mi otpadnu...na turi smo se rotirali doktor i ja sa kacigama pa sam nekaka izdrzzao...tako da ako nekom odgovara ova velichina mozze je uzeti za 160e

http://www.nolanhelmets.com/x1002.htm :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5517 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Ja nosim Nolan L velicinu, bas model 103. Ova kaciga ima za nijansu manji kalup, ali meni je odgovarao. U sustini, vidi se da je kaciga za klasu bolja od Nolana, kvalitetnija postava, bolja zavrsna obrada, manje je bucna...

Ko zeli trokompozitnu flip-up kacigu po odlicnoj ceni, ovo je prava prilika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

ajd da obnovim post...kaciga vishe nije nova i prodaje sa za 100 evra..bez spushtanja cene

 

 

Da li je flip-up , kao sto je napisao doktor ili je full face modular, kao na slici u tvom prvom postu ?

 

Ako je flup-up, zainteresovan sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova
  • Lokacija: Bg

flip up..trenutno je kaciga u kv sutra stizze u bgd. tako da cu ti poslati slike...u jako dobrom stanju je vozzena u engleskoj 10 dana i po srbiji josh 10-15 dana..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

OK, sutra sam u BG-u celo popodne, ako stigne kaciga ranije mozemo odmah i da se vidimo, ako ne posilji slike , pa da se dogovaramo... Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Jos jedan zainteresovan. Ako kolega odustane, cujemo se. Doduse ja nosim M ali ako kazete da je X Lite manja...mogao bih da probam.

Pozdrav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja