Jump to content

Moto Zajednica

suzuki gsx,r 1100

Recommended Posts

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

kao sto naslov kaze,prodajem ga, motoru je odradjena generalna,nove karike,gumice ventila,lezajevi,glava komplet sredjena, novi dihtunzi, nov centralni klizac lanca. nove gume, conti race atack, i conti road attack,presle 3km...promenjen rezervoar,stavljen cist bez rdje, dajem i stari koji nije bas u najboljem stanju,servisiran alternator,imam i dva u rezervi idu uz motor,

sportski cdi,ide isto uz motor,sa njim ide jos malo bolje,ali ..nekak ga ovaj pitomi na njemu..ko voli neka menja...

nov filter za vazduh,novo bardahl ulje,filter ulja,kociona tecnost, preradjen je u kompletu,zadnji rep od cagive mito,

motr ide kao nevreme na njemu je trenutno 17 zuba napred lancanik,dajem i 15zuba nov lancanik ako neko voli tockarenje itd, zadnji lancanik odlican kao i lanac koji je odlican.

butalno ubrzava i ide,na kraj krajeva 146ks govori sve ...

karburatori sredjeni, nove iglice plovka,membrane,dve dizne,uz motor ide i nov akumulator,posedujem i oklope bocne zadnje, itd, nov je i lezaj u vratu viljuske,novi semerinzi u prednjoj viljusci,ulje, lager u zadnjem tocku isto menjan,

elektrika je komplet odradjena,uz motor ide ova maska i cekam da stignu dva okrugla fara koja isto dajem uz motor, od sklapanja je presaop jedva 20tak km,jos je u fazi razrade,

koga zanima..cena je 1600e..moze i zamena za neki jeftiniji neispravan uz doplatu,moze i neki enduro ili scut,zanima me i neki jeftin auto...

meni sa malo bolesnom kicmom neodgovara polozaj sedenja,i resih da se vratim na putne motore...

treba promeniti kocione plocice,mozda cu i to stici da odradim za dan dva,namerno ostavljene stare da skinu prljavstinu sa diskova,imam nove idu uz motor,ali napominjem da cu to mozda i stici da zamenim..

uz motor dajem i rep za jednoseda,u fazi prerade je,ali ima i to...auspluh je fbricki skracen,ima odlican zvuk,nije neko jakoprdalo,

fale migavci da se postave,naruceni novi,,verovatno cu ih montirati za koji dan,

motor treba da se odjavi tablica i prenese bice i to reseno za koji dan nije registrovan,mogu ga i registrovati cena ce naravno biti veca..

 

s288bshl4bbuphmb5pi_thumb.jpg

eeoitvfz0hjbv710ip5h_thumb.jpg

m7gl745tq9earj05n_thumb.jpg

mtr7bg5ayo6a912oriz_thumb.jpg

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Prelep motor...mislim da je uzivo duplo lepsi,inace uljara mi je omiljeni motor :takoje:

 

Cena je i vise nego ok,sa obzirom koliko je ulozeno,i kako je motor utegnut...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 869 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: ...

kakva je ovo masincina ljudi moji, da ste vi videli sa koliko je ljubavi i paznje Boki to sredjivao...

uostalom kao i svaki motor koji udje u njegovu garazu! ko voli ovako nesto, prilika je prava!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Juce servisirana slavina za gorivo,rucice su inace porucene zimus ,iz amerike,mnogo ljudi je pitalo za njih,gde sam ih nasao.prvo ulje menjam i filter za dan dva,odma na 100km,posle tek na 5000km,za svaki slucaj,da bude to sve cisto,naravno ja se vozim sa njim dok ga ne prodam,

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

7n5yog2bri7bwevm8k_thumb.jpg kgk8exgkdvgy554cbk_thumb.jpg lniviwalt26dzvxnnes_thumb.jpg c66ob2vijeiv3a59ymd8_thumb.jpg mc90tdfur9rdvnp2mzzi_thumb.jpg iqrgpgrfmif4ndabuxk_thumb.jpg 6jmq2bk7b8u4czp47ob_thumb.jpg bum7kmxwsdo7ks8ym9w_thumb.jpg gx73ki64nh087jovzle_thumb.jpg l7lzbu7k1zb6u9qdkt5j_thumb.jpg

prednja guma tek jutros montirana..nova, a zadnja,pre 3km..mozda 5,nemam pojma...i cekam majstora da zavrsim prednje sediste isto u crnoj boji,

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

sada sam se vratio od bokilica,motor izgleda super,a tek sto ima lep zvuk mmmm... :care::takoje: :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Aktuelno,,moze zamena za neki jeftiniji jugo,

Motori kojima je dusa pred smrt sa celavim gumama itd,,u ceni od 1500 me ne zanimaju,

To vazi za xx meilova koje sam dobio sa raznim ponudama, ,

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Aktuelno,,moze zamena za neki jeftiniji jugo,

Motori kojima je dusa pred smrt sa celavim gumama itd,,u ceni od 1500 me ne zanimaju,

To vazi za xx meilova koje sam dobio sa raznim ponudama, ,

brate i ja imam takve a jos gore poceli su neke abrihtere da nude,sejalice,automatike od 450e :)))) i tako da ti ne nabrajam ;)

e a da ti dam ja pi kap za suzuki kljuc za kljuc :care: :care: salim se :zdravo::nanana:

dobra suzana dobra :Mina:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

danas namontirane nove zadnje plocice,repic to jest nosac tablice,

moze zamena i za jeftiniji auto i doplatu,moze i super tenera,moze i boldorka,,jedno od ta dva me zanima ili manji jeftiniji skuter..

pvb0lwhz5x9ezmmgrui3_thumb.jpg jtptx7jyeocku6eov48o_thumb.jpg rjd77yt6dnfz6qbgunui_thumb.jpg c9x7fheon9iwkt9n8ni_thumb.jpg 8uqk7rwo3t81a8bhs1r2_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

aktuelna zamena,drugi motor kupljen danas,o tome kasnije,moze zamena i za putnicki auto uz doplatu..nesto do 600e..ili scut,enduro..sve opcije su manje vise aktuelne..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

video sam motor juče, izgleda kao bomba :takoje:

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Cujem da je prodat?-menjao si za drugu zverku?ae dolazim za pola h da vidim kakva je znas da je ja obozavam ;)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

Bokilic se ponovio, pa jos najbolji japanski proizvodjac, a danas nije ni castio... cak nije hteo ni u bazen da nas pusti :D :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Bokilic se ponovio, pa jos najbolji japanski proizvodjac, a danas nije ni castio... cak nije hteo ni u bazen da nas pusti :D :D :D :D

 

Menjao uljaru za V2 agregat...ccc doktor opet počeo da se drogira ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja