Jump to content

Moto Zajednica

LEO PARD - moto oprema - kako vam se ovo svidja ?

Recommended Posts

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Voleo bih da pogledate WWW.LEO-PARD.EU sajt, ima dosta opreme, jakne, pantolone,rukavice itd.cene su vise nego lepe(citaj JEFTINO BRE !!!)

Ja cu uskoro otici do njih da to sve dobro pogledam i prepipam, a i isprobam pa i da vam prenesem moja saznanja.

Ako se to pokaze bolje nego sto kosta ubacicu pored IXS-a i ovog proizvodjaca, ali voleo bih da mi i vi kazete da li da to radim, da li ce biti zainteresovanih i za nepoznat brend, ili svi hocemo samo zvucno ime na nasoj opremi, kao garanciju kvaliteta.

Ova prica vazi samo ako se pokaze iz mog i vaseg iskustva da se i za malo novca moze dobiti oprema zadovoljavajuceg kvaliteta.

Pozdrav !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Bio sam danas, pregledao robu, cak sam i uzeo nestoza primer pa mozete pogledati za koji dan kod mene.

Uzeo sam par jakni i par pantolona, zatim imaju solidne stitnike svih vrsta, za kolena ramena laktove, pa onda ona jaknica od stitnika, ne znam kako se to zove.

Ma nisam ja trazio nekakav ekstra kvalitet, nego samo nesto sto moze da vrsi posao i da vredi vise nego sto kosta.

Uostalom, rekoh da sam uzeo nesto malo za probu, pa sto rekose SLEPCI :  V I D E C E M O  !!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 73 postova
  • Lokacija: POZAREVAC

Bio sam danas, pregledao robu, cak sam i uzeo nestoza primer pa mozete pogledati za koji dan kod mene.

Uzeo sam par jakni i par pantolona, zatim imaju solidne stitnike svih vrsta, za kolena ramena laktove, pa onda ona jaknica od stitnika, ne znam kako se to zove.

Ma nisam ja trazio nekakav ekstra kvalitet, nego samo nesto sto moze da vrsi posao i da vredi vise nego sto kosta.

Uostalom, rekoh da sam uzeo nesto malo za probu, pa sto rekose SLEPCI :  V I D E C E M O  !!!

kakav si utisak stekao za ovo vreme u vezi robe od leoparda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 14 postova
  • Lokacija: Novi Sad

KOMBINEZON 790 eura ?  Pa za tu cifru ima da kupis kombinezon da ti slinci ispadnu...biras izmedju nekoliko vodecih i proverenih firmi... a sto se tice kaciga, ne bih komentarisao... deluju mi da su jedino dobre za " ne platiti kaznu kad te zaustave"... ne bih voleo da bureknem sa takvim slemom na glavi... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1184 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Pa ja u IXS-u imam kombinezon od 715 eura, sa svim slejderima, ma boli glava,ako mozete videti na njihovom sajtu kako izgleda, a probao sam ga,mnogo je dobar. A mogao bi i BJB popust , doduse od 5% !!!

Ali stitnici i rukavice mogu da prodju, mozda i one jeftinije kacige za neke manje skutere i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • www.markone-pegaz.rs, 2411 postova
  • Lokacija: Novi Sad, N45 15.579 E19 48.722
  • Motocikl: Napokon... BMW R1150GS!

Ako smem iz mog ugla...

Ja se i dalje opirem da ne prodajem neke jeftine stvari od PC opreme. Nekako sam pre na strani kvaliteta... ali!

Ono ALI je ovde za uspeh u poslu veoma bitno - nema se para!

Džaba ja tamo pričam kako je to kvalitetno ako to košta 20-100% više od kineskog brenda koji "radi posao". Postavlja se moralna dilema: Stići ili uteći?! Stići u smislu kud svi turci tu i ja... ili uteći u smislu... nema od toga više leba jer nema ko da kupi kvalitetno. Da se razumemo: čast izuzecima, ali oni ne rane gladna usta.

 

Lično, potpuno razumem prodavce koji u nastojanju da prežive ili (daj bože) zarade više pa prodaju što mogu. Ja nekako to ne mogu...

 

Ako ta roba Jasminko ima sertifikate, neko je to znači probao i rekao da je dobro. Što je jeftino...? Pa jbga... šta mu ti tu možeš?

Sećam se kada je krenulo sa tom jeftinom robom iz Kine... Da bi moglo uopšte da se proda (da ne bude sumnjivo), prodavci su MORALI da podignu prodajne cene na 80-85% (i imali maržu i po 300%) od cena brendiranih proizvoda! Ljudi nisu hteli da kupuju jeftino jer su znali da je jeftino = loše. Sada su ih navikli i nikoga više nije ni sramota da fura kinesku robu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Bio sam danas, pregledao robu, cak sam i uzeo nestoza primer pa mozete pogledati za koji dan kod mene.

Uzeo sam par jakni i par pantolona, zatim imaju solidne stitnike svih vrsta, za kolena ramena laktove, pa onda ona jaknica od stitnika, ne znam kako se to zove.

Ma nisam ja trazio nekakav ekstra kvalitet, nego samo nesto sto moze da vrsi posao i da vredi vise nego sto kosta.

Uostalom, rekoh da sam uzeo nesto malo za probu, pa sto rekose SLEPCI :  V I D E C E M O  !!!

 

Jasminko, tek sad videh post...Uzeo si nesto (konkretno me interesuju ti zastitni prsluci)?

Ako ima nekoga u radnji ovih dana, mogao sam navratiti...Koje je radno vreme? I koja je cena za prsluke? (glupo da kacis sliku..valjda ima na sajtu, sad cu da pogledam)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja