Jump to content

Moto Zajednica

Dilema oko kupovine novog motora

Recommended Posts

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Pošto nije bilo nikakvih ponuda za vfr, a niti na oglasima nema odgovarajući, verovatno ću uzeti nov motor. Služio bi za sve potrebe, grad i duža putovanja:

 

moji favoriti su sledeći:

 

1. Honda cbr 600 F, model 2011

2. Kawasaki er-6f

3. FZ8-SA

4. XJ6F

 

svi su uzmeđu 7 - 9k

 

 

mišljenje i predlozi su dobrodošli :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Zvao sam platner, stojanova, mimoto i culeta, za CBRa sam bio u delti da ga lično vidim i zvanično se cene kreću (sve su cene bez ABSa):

 

1. 8200 - 9000

2. 6900

3. 8200

4. 6900

 

ABS je kod cbr-a +600eur, kod jamahe +450eur, kod kawe +380eur

 

Telefonskim putem sam krenuo da se raspitam, ovo su cene sa "maksimalnim" popustom, nekih 500 evra od zvanične, osim kawe, tu ni cule ni mimoto ne popuštaju :D

 

Iskustva, predlozi?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 330 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Black Adder F4isport

Bas me zanima sta ces presuditi, moj glas ide Hondi pa se nadam da cu dogodine kad krenem u lov imati info iz prve ruke. Inace na mobile.de se krecu od 6500+ e i to oko 4-5k km sto i nije toliko losa ponuda. Naravno gledao sam sa ABSom. Srecno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 12 postova
  • Lokacija: budva
  • Motocikl: KTM 990 SMT

ja isto glasam za hondu :zvizduk: :zvizduk:

mada bih preporucio da pogledas triumph tiger 800...koliko sam cuo ima jedan u bgd u salonu jos je na akciju...a strasan motor... :neznam: :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

tigar mu dodje kao kopija GSa :P

 

jedino mi zapao za oko sprint st od trijumfa, kopija VFRa :D i cena za istog je skoro indentična :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5511 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Drugar ima VFR-a 800 u besprekornom stanju. Nesto se mislio oko prodaje, razmislja da uzme stroma 650, motor nije bio u oglasima. Ima gomilu opreme..original bocne kofere, bagster navlaku i torbu, scotoiler, MRA vizir...

Ako ti je uopste zanimljivo, mogu da ga pitam da li je i dalje za prodaju. Nisam video bolji primerak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

bandit 1250?

 

neću ništa iznad 1000ccm...............bandit i gsxf dolaze u obzir samo sa nekom akcijskom cenom od strane dilera..............tipa izloženi model..................kao što si ti uzeo tvoj.....................zvao sam euro sumar, imaju samo crni gsxr 750 L1, prošle godine bio na akciji za 11.250 ispred delta sitija kada je bio neki manji "sajam", sada je 12.500 :D

 

K9 gsxf650 sam mogao prošle godine za 6.200 da pazarim, ali nisam bio u prilici, zatim je JEN poludeo :staa2:

 

Sad, šta je tu je, do kraja meseca gledam i donosim odluku. Ali, bandit i gsxf samo ako cena bude odgovarala.

 

 

@doktore:

Mene je zanimao model od 05 god., pitaj, pa mi pošalji njegov kontakt na pp ukoliko je na prodaju, poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

kakav crni euro shumar, ne daj ti boze. kupi kod atile motor, evo ti sajt. http://suzukimotor.rs/ gsxr 600 k9 na akciji 8490eura :D a ako neces R-a imas gsr 600 za 6900 eura sto je smesna cena. novi gsf650 ti je 6590. nije daleko od 6200 sto si ti gledao.

ja sam uzeo jednog gsxr-a 600 k9 na akciji, i ne mogu biti zadovoljniji. sledeci motor opet kupujem kod atile, toliko od mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

koliko ja znam nema C, već nc700x i nc700s

 

S je za 5500 eur dobar, za onog koji nije toliko težak :D

 

Motor Tip Vodom hlađeni 2 cilindra 4-taktni linijski SOHC sa 8 ventila Zapremina 670 cm3 Maks. snaga 35 kW / 6,250 min-1 (95/1/EC) Maks. moment 60 Nm / 4,750 min-1 (95/1/EC)

 

 

X sam video na nbgd, lepo izgleda, ali opet, dosta slab, košta 500 eur više od S

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5511 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: XT1200Z Super Tenere

Drugar ima VFR-a 800 u besprekornom stanju. Nesto se mislio oko prodaje, razmislja da uzme stroma 650, motor nije bio u oglasima. Ima gomilu opreme..original bocne kofere, bagster navlaku i torbu, scotoiler, MRA vizir...

Ako ti je uopste zanimljivo, mogu da ga pitam da li je i dalje za prodaju. Nisam video bolji primerak.

 

Cuo sam se sa drugarom, voljan je da proda motor. Evo ti njegov broj pa najbolje da se cujete direktno. 0643969009 Mikica

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Drugar ima VFR-a 800 u besprekornom stanju. Nesto se mislio oko prodaje, razmislja da uzme stroma 650, motor nije bio u oglasima. Ima gomilu opreme..original bocne kofere, bagster navlaku i torbu, scotoiler, MRA vizir...

Ako ti je uopste zanimljivo, mogu da ga pitam da li je i dalje za prodaju. Nisam video bolji primerak.

 

Cuo sam se sa drugarom, voljan je da proda motor. Evo ti njegov broj pa najbolje da se cujete direktno. 0643969009 Mikica

 

čuo sam se sa tvojim prijateljem, čekam da mi pošalje slike :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 857 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: KTM 1190 ADV R ROTTWEILER

bandit 1250?

 

neću ništa iznad 1000ccm...............bandit i gsxf dolaze u obzir samo sa nekom akcijskom cenom od strane dilera..............tipa izloženi model..................kao što si ti uzeo tvoj.....................zvao sam euro sumar, imaju samo crni gsxr 750 L1, prošle godine bio na akciji za 11.250 ispred delta sitija kada je bio neki manji "sajam", sada je 12.500 :D

 

K9 gsxf650 sam mogao prošle godine za 6.200 da pazarim, ali nisam bio u prilici, zatim je JEN poludeo :staa2:

 

Sad, šta je tu je, do kraja meseca gledam i donosim odluku. Ali, bandit i gsxf samo ako cena bude odgovarala.

 

 

@doktore:

Mene je zanimao model od 05 god., pitaj, pa mi pošalji njegov kontakt na pp ukoliko je na prodaju, poz

 

 

Mnogo su nagruvali cene. Neće ni da mrdnu a?

Što ne baneš do ušća jedan dan, nema te nigde.

Video sam ti autić juče u omladinskih brigada, bio si ispred mene u traci za pravo.

5 EX :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

bandit 1250?

 

neću ništa iznad 1000ccm...............bandit i gsxf dolaze u obzir samo sa nekom akcijskom cenom od strane dilera..............tipa izloženi model..................kao što si ti uzeo tvoj.....................zvao sam euro sumar, imaju samo crni gsxr 750 L1, prošle godine bio na akciji za 11.250 ispred delta sitija kada je bio neki manji "sajam", sada je 12.500 :D

 

K9 gsxf650 sam mogao prošle godine za 6.200 da pazarim, ali nisam bio u prilici, zatim je JEN poludeo :staa2:

 

Sad, šta je tu je, do kraja meseca gledam i donosim odluku. Ali, bandit i gsxf samo ako cena bude odgovarala.

 

 

@doktore:

Mene je zanimao model od 05 god., pitaj, pa mi pošalji njegov kontakt na pp ukoliko je na prodaju, poz

 

 

Mnogo su nagruvali cene. Neće ni da mrdnu a?

Što ne baneš do ušća jedan dan, nema te nigde.

Video sam ti autić juče u omladinskih brigada, bio si ispred mene u traci za pravo.

5 EX :jee:

 

preko dana? pre nedelju, išao sam po diplomu na poslovnoj..........možda tada...........

 

nemam vremena, radim, možda banem za neki vikend, tad jedino imam timing za vreme da vozim motor :D

 

 

Inače neko je spomenuo yamahu rodić, odobravaju popust od 10% na regularnu cenu........

 

ostali su u trci FZ8 sa 7850eur (bez ABS-a), mada razmišljam možda da uložim 500 evra u tu korisnu spravu :D

 

i

 

cbr600f sa cifrom od 7.900 eur isto bez ABS-a

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Do sada nisam vozio motor sa ABS-om,ali kada sam seo na motor koji ga ima uviđam sve prednosti sistema.Moja preporuka za ABS. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja