Jump to content

Moto Zajednica

Nasi ljubimci (slike motora)

Recommended Posts

  • U prolazu, 13 postova

pozdrav svima ! evo i ja da se predstavim...ja sam stefan iz beograda ,sin duleta katane ...vozim motor od svoje sedme godine ,prvi motor mi je bila honda manki ....sad posedujem agustu f4 1000 sennu,f4 1000 obicnu ,hodnu seven fifty i cb 1300....voleo bih ako neko ima neku informaciju o nekoj hondi cbx 1000 koja je na prodaju da mi pomogne,trazim motor vec duze vreme da kupim ...sad ce jos malo slicke mojih motora.pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 450 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: otisao...

Nisu rodjena braca, ali sluze lepo 1moto3.gif

 

Kakav ti je Virago posle Rebela? Moj zadnji cruiser je bio Rebel i sada planiram neki veci (napravio sam pauzu od dobre 2 godine) pa se razmisljam izmedju Viraga i Shadowke. Posebno me zanima da li si vozio natovaren sa suvozacem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Mionica
  • Motocikl: Yamaha Virago 535, Vespa T5

Iskreno, udobniji mi je Rebel (nize sediste, polozaj nogu, visi korman i njegov polozaj) cak i ako je 125-ica. Virago mi je nekako kruci i polako spremam produzene komande i korman ravni, blago povijen u nazad u nadi da cu uklopiti nekako komande i poboljsati udobnost, jer je motor bas kratak. Mom calu odgovara jer je nizo za oko 10 cm i ima krace noge od mene.

 

 

Visok sam 180 i tezak oko 90kg, tako da bih iz tog razloga izabrao Shadow koji je glomazniji, duzi, ali po mom utisku dosta tezi za upravljanje (kao da mu je teziste vise). Imao sam utisak kao da me izbacuje iz krivine (tad sam poredio sa Rebelom, pri istoj brzini u istoj krivini).

 

Mom Viragu kao da "fali snage" u odnosu na Shadow (a imas i ovu temu sto sam postavio, mozda ce ti pomoci pri odluci tema). E sad, odlucujuca stvar meni za Virago, a ne Shadow je bila cena i kardan i naleteo dobar primerak 1hej.gif

Rebel u odnosu na ova dva je kao bicikla: nema snage, ali je zato i upravljiv kao bicikla 1moto3.gif

 

Sa drugom sam se vozio u par navrata po par kilometara, skoro da ne oseca razliku (ja 90kg + on 75kg). Da je danas bilo lepo vreme, probao bih do Sapca kako vuce dvojicu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja