Jump to content

Moto Zajednica

Kotlina 2012 (31.Maj-3.Jun)

Recommended Posts

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Hm,napisao sam pola strane i iz'ebo me chrome... ajmo i ovo nanovo:

 

Znaci dok dodje do voznje, moze ispasti da ce nas po 40 voziti zajedno, ali svejedno, bitno je

da se organizujemo u manje jedinice, gde ce svaka desetorka imati svog komandanta sa kojim ce

se cuti pre voznje, da se u grupi zna ko sta zeli da vidi i kako da vozi, kome treba goriva na

kolko km itd. Grupe postoje da o svemu tome ne bi mislio samo jedan covek. I naravno, mnogo je

lakse izbrojati 10 motora nego 30...A sad, ko ce doci prvi do odredista, to nije bitno, svejedno

znamo da ce to biti moj odred pa je polemisati zalud posao :nanana:

 

P.S. Kepu za generala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Balkan Hard Enduro, 600 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Sherco SER 300 Factory, Beta 300RR, Husqvarna Te300i

Ja bih tvom odredu podelio par signalnih raketa,da mozemo da vas nadjemo kad se izgubite u planini :nanana:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

ja cem se utefterim kod jimmy-a u grupu! On je glavni krivac sto cu da teram jedan cilindar, tako da ce morati da me trpi! :moto3:

 

LM, mene zanima ima li ko zainteresovan da do kosjere pici preko ravne gore i divcibara kako bi sto manje gazili asfalt, ili da ja enduro tockove saljem postom ili po nekome kolima??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

A sad, ko ce doci prvi do odredista, to nije bitno, svejedno

znamo da ce to biti moj odred pa je polemisati zalud posao :nanana:

 

Polako bre Kvarni, sta si se primio k`o mlad majmun :D:P

Nije bitno ko prvi stigne, bitno je da se stigne, da se uziva 0takoje.gif

 

P.S. e, da, savetujem tvom odredu da stavi kamenje u dzepove kad budete prelazili Uvac, pitaj Acu zashto 0takoje.gif:D :D :P :P

 

mene zanima ima li ko zainteresovan da do kosjere pici preko ravne gore i divcibara kako bi sto manje gazili asfalt, ili da ja enduro tockove saljem postom ili po nekome kolima??

 

Naravno Pero da ima 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

 

Polako bre Kvarni, sta si se primio k`o mlad majmun :D:P

Nije bitno ko prvi stigne, bitno je da se stigne, da se uziva

 

To i vazno je ucestvovati obično oni sa začelja vicu! :) šalim se naravno, moram

malo da potpalim masu, ja idem u foto-turizam, vi se trkajte a ja cu da cooliram

usput i da vas slikam :nanana: . Ja vodim u svojoj grupi dva pačeta tako da nema

penjanja po drveću :zvizduk:

 

 

A evo i probni track od prosle nedelje,Pero ovo je put od ravne do kosjerica, a ostali,

probajte na svoj GPS da znamo dal radi :)

rajac-kosjeric.gpx

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 380 postova
  • Lokacija: Zvezdara
  • Motocikl: KTM 1090 Adv R

hvala kvarni, samo objasni tantuzu(meni) koji program otvara gpx fajl? :zbunjen:

 

 

GPX je univerzalni GPS exchange format, tj samo ime kaze... svi programi :D

 

Imam rešenje, ne mora ništa da ti objašnjava, a ja ti (vam) se pridružujem na putu do tamo. :zdravo:

 

Učitao sam .gpx, lepo izgleda.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 795 postova
  • Lokacija: Beograd

vidim da se zaostrava situacija, svi kao ne zure a bice posle pun gas i pristizanje u kamp ko na Dakaru celu noc :-)

moj predlog je da se obezbede gps trekovi i okace na net! To nije tesko uraditi. I grupe od 10 su velike ako se ljudi ne poznaju. Skoro svako ima neki GPS i mislim da je najbolje da se grupe prave na drugarskoj bazi. Ako nekoga znas iz grupe pa iako kilavi neces da budes nervozan, ako neko davi ceo put a jos ga i ne znas onda ne valja. Ako bude suvo bice prasine da ce ovi od treceg nadalje da obole od plucnih bolesti. kada imas rutu ne zanimaju te grupe, uzmes dva ortaka i ides kad ti je volja, stanes gde hoces i koliko hoces i uvece svi na okupu veseli i zadovoljni.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Ako bude suvo bice prasine da ce ovi od treceg nadalje da obole od plucnih bolesti.

Istina ziva i najjaci race faktor u igri :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

GPS podrska ce biti dostupna uskoro, sve na gotovs. Sustina price i jeste da zajedno idu ljudi koji se poznaju

i koji se inace voze zajedno. To sto postoje neke vodje puta, ne znaci da svi ne treba da spreme i prouce karte,

niti da ce neko nekog da dadilja! Svako je tu zbog sebe i sopstvenog uzivanja, nemojte dozvoliti da nekom budete

opterecenje. Ko bude kocio grupu, bice mu pokazan najblizi put do asvalta i koordinata kampa. Nije sramota da i

sami kazete dosta je, ja se iskljucujem. U pitanju je dosta kilometara voznje, bolje se drugi dan odmoriti pa

treci normalno voziti, nego pasti od umora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1366 postova
  • Lokacija: Kraljevo
  • Motocikl: Orion craus 49

Ovo je ozbiljno - sklekovi, trbušnjaci, čučnjevi i džoging. :aha:

 

PS. Nemoj da mi zaostaješ, jajca i krompira; jajca i krompira! :jee:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 199 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Africa RD04

ja cem se utefterim kod jimmy-a u grupu! On je glavni krivac sto cu da teram jedan cilindar, tako da ce morati da me trpi! :moto3:

 

LM, mene zanima ima li ko zainteresovan da do kosjere pici preko ravne gore i divcibara kako bi sto manje gazili asfalt, ili da ja enduro tockove saljem postom ili po nekome kolima??

EVO ja !!!@

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 306 postova
  • Lokacija: Bgd N44 44 14 E20 27 10
  • Motocikl: KTM 525exc

vidim da se zaostrava situacija, svi kao ne zure a bice posle pun gas i pristizanje u kamp ko na Dakaru celu noc :-)

moj predlog je da se obezbede gps trekovi i okace na net! To nije tesko uraditi. I grupe od 10 su velike ako se ljudi ne poznaju. Skoro svako ima neki GPS i mislim da je najbolje da se grupe prave na drugarskoj bazi. Ako nekoga znas iz grupe pa iako kilavi neces da budes nervozan, ako neko davi ceo put a jos ga i ne znas onda ne valja. Ako bude suvo bice prasine da ce ovi od treceg nadalje da obole od plucnih bolesti. kada imas rutu ne zanimaju te grupe, uzmes dva ortaka i ides kad ti je volja, stanes gde hoces i koliko hoces i uvece svi na okupu veseli i zadovoljni.

Racionalno i prakticno. Podrzavam. :aha:
  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1422 postova
  • Lokacija: Bliski Istok-Pančevo
  • Motocikl: Honda CRF300L

 

Polako bre Kvarni, sta si se primio k`o mlad majmun :D:P

Nije bitno ko prvi stigne, bitno je da se stigne, da se uziva

 

To i vazno je ucestvovati obično oni sa začelja vicu! :) šalim se naravno, moram

malo da potpalim masu, ja idem u foto-turizam, vi se trkajte a ja cu da cooliram

usput i da vas slikam :nanana: . Ja vodim u svojoj grupi dva pačeta tako da nema

penjanja po drveću :zvizduk:

 

 

A evo i probni track od prosle nedelje,Pero ovo je put od ravne do kosjerica, a ostali,

probajte na svoj GPS da znamo dal radi :)

 

A jel mora da se vozi u krug tamo oko Dobrih voda ili si nesto izgubio? ;-)

p.s. Ako ne prodam sutra motor jel mogu u tvoju grupu g.dine Ing?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 163 postova
  • Lokacija: Beograd Karaburma
  • Motocikl: Dominator 500 & Transalp 700

Evo i ja bih da se utefterisem a sad u koju grupu bem li ga,gde god me stavite bicu zadovoljan.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

ja cem se utefterim kod jimmy-a u grupu! On je glavni krivac sto cu da teram jedan cilindar, tako da ce morati da me trpi! :moto3:

 

LM, mene zanima ima li ko zainteresovan da do kosjere pici preko ravne gore i divcibara kako bi sto manje gazili asfalt, ili da ja enduro tockove saljem postom ili po nekome kolima??

EVO ja !!!@

 

tebe moramo da vodimo na brzinske pripreme :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja