Jump to content

Moto Zajednica

Pozdrav svim ljubiteljima dvotočkaša!!!

Recommended Posts

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Honda CBR

Pozdrav svima!

 

 

Zovem se Suzana, imam 24. godine, iz Šapca sam. Vozim Hondu CBR 500 F i uživam u vožnji, a ako Bog da, uskoro možda promenimo brojku na 600ccm, koji su inače moji favoriti! 0namigivanje.gif Volim motore od malih nogu, jer mi je deda vozio motore, otac i brat mi voze motore, pa i ja već od svoje 16.godine. Naravno, prve vožnjice su bile bez dozvole ali od pre neku godinu je i taj problem rešen! 0namigivanje.gif

 

Za koji dan nam kreću moto skupovi...i uživanje...

 

Vidimo se...veliki poZz! 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Dobro došla!Volim što je ovde sve više Šapčana!Ko su ti deda ,otac i brat?Možda ih znam.Svrati sa njima do Čivije ponekad! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Honda CBR

Hvala svima na dobrodošlici! 0namigivanje.gif

 

@ saler: Dedu ne verujem da znaš, a tatu mi zovu Perjar. Brata mi možda znaš, iako je mlađi, inače smo Savković. Burazer vozi Yamahu XJ 600 tako da si ga verovatno viđao po gradu...mada mi je i jedan član MKČivija deda...ali sad neću reći ko! 0namigivanje.gif

 

@ the_phenom: Daće Bog da uzmem nešto u skladu sa imenom...trenutno je za tako nešto plitak džep! Ali polako..ima vremena! 1moto3.gif p.s. Svraćam ja i ovako do Bogatića, imam i tamo familije.. 1zdravo.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bayerische Motoren Werke, 624 postova
  • Lokacija: M.K."Čivija" Šabac
  • Motocikl: BMW R 1250 RT

Hvala svima na dobrodošlici! 0namigivanje.gif

 

@ saler: Dedu ne verujem da znaš, a tatu mi zovu Perjar. Brata mi možda znaš, iako je mlađi, inače smo Savković. Burazer vozi Yamahu XJ 600 tako da si ga verovatno viđao po gradu...mada mi je i jedan član MKČivija deda...ali sad neću reći ko! 0namigivanje.gif

 

@ the_phenom: Daće Bog da uzmem nešto u skladu sa imenom...trenutno je za tako nešto plitak džep! Ali polako..ima vremena! 1moto3.gif p.s. Svraćam ja i ovako do Bogatića, imam i tamo familije.. 1zdravo.gif

Ništa ako ti nećeš da kažeš mi ćemo se raspitati.A ti kreni stopama tog misterioznog dede pa kasnije postani naš član.Nećeš biti jedina dama.Pozdrav i želim ti sigurnu vožnju! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja