Jump to content

Moto Zajednica

Honda hornet VIZIR

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: Honda hornet, Fz6,f800gs

Koliko zaista pomazu puig viziri koji su predvidjeni za naked horneta? Da li je u pitanju estetika ili imaju stvarno smisao

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 247 postova
  • Lokacija: У души - Дорћол! (Београд)
  • Motocikl: Fosti F51 (Peda X-road 2)

Koliko znam Puig ima bar dva oblika za Horneta. Pitanje je šta želiš od vizira: estetiku ili nešto drugo. Činjenica je da svaki vizir ''preusmerava'' jedan deo vazduha.... e, sad da li ćeš ga osećati na kacigi, ramenima ili nešto niže... Zavisiće i od tvoje visine, načina sedenja vožnje itd. Na tebi je odluka.:stabre:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Uzmi ga slobodno nije skup i neces se pokajati.

Imam ga kod mene na Inazumi i stvarno se oseti razlika, ne ocekuj previse ali ipak pomaze

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Lanac, kaiš, kardan

Treba napomenuti da Boki ima dva metra i veliku glavudzu,tako da nema pomoci :P

Neznam Bokija ali tebi verujem, mozda mu ipak nema pomoci.

Evo resenja-ustupam moj vizir na test voznju ceo jedan vikend, verovatno ce pomoci u odluci.

065/525-3162 Milan

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: Honda hornet, Fz6,f800gs

Rec "velika" je relativan pojam u tvom slucaju urose :zdravo: Malitomic cujemo se ovih dana kad budes bio slobodan pa da ga testiramo. hvalaaa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Beograd-Dorćol
  • Motocikl: Honda hornet, Fz6,f800gs

Pazario sam ga, ugradjen je uz pomoc Uroša (šatro dečka sa malom glavom) ;) Zaista pomaže vizir, pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 297 postova
  • Lokacija: Miljakovac
  • Motocikl: Bio nekad Yamaha FZ6 Fazer S2

Pomaze do odredjene granice, posle toga ne pomaze nista, ni da legnem na rezervoar... :D

 

Salu na stranu, iako je naizgled mali dosta skida pritisak vetra sa tela vozaca!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 112 postova
  • Lokacija: NIš
  • Motocikl: BMW R1200GS

trebao si da pogledas u kapinom katalogu imaju dosta varijanti za tvoj motor a jeftinijim su od luisa, jbg kasno sam video temu :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 83 postova
  • Lokacija: Bela Crkva
  • Motocikl: Honda CB500 / MZ ETZ 150

Za put bih pre svega uzeo, recimo ovako nesto http://www.louis.eu/_3051b1cb5667b82a06752b3a6a56062b0e/shop/shop_article_big.php?IMG=10006508_810_ANW_FR_05&TITLE=10006508 Da li ima svrhu ovo??? Sve vece od ovog bi ubilo izgled motora.

Ja imam takav na mojoj CB500.Radi posao ali zbog vibracija twin motora na malim obrtajima vizir vibrira iritirajuce.Za hornetica je ok:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova

Pozdrav saborci, imam jedno pitanje koje ima veze sa ovom temom, potreban mi je zatamnjeni vizir za Horneta 600, 2007. godiste, onaj noviji model. Znate li gde se moze naci, koja mu cena moze biti i da li ima polovnih negde na prodaju. Takodje bi mi znacilo misljenje koliko on vrsi funkciju zastite od vetra jer planiram ako bog da neke EX YU ture ove godine ... Hvalaa

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

MRA viziri u 3T-Racing-u po istoj ceni kao na MRA sajtu. Biras boju, oblik (turing, obican, sport..) i stize za 5-7 dana. Skoro sam uzimao za CBR-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: Gde jutra pocinju...
  • Motocikl: Honda Hornet 900

Ja sam na eBay-u kupio polovni (Hondin fabrickii) vizir za svog strsljena i vise sam nego zadovoljan. Iako je originalni deo na kojem pise Honda - mislim da je u pitanju prozivodjac Givi. Pri voznji autoputem presumerava udar sa prsa i razlika je osetna tako da je funkcija opravdana. Sto se tice estetike - ovaj model je delimicno zatamljen i dalje milslim da je bolje bez vizira ali sa obzirom gde sam, duge voznje autoputem su neizbezne pa sam zadovoljan sa kompromisnim resenjem.

 

Ostali prozivodjaci prave vizire slicnog oblika tako da je razlika u odnosu na original jako mala. Kolike me pamcenje sluzi, najbitnija razlika je u metalnom nosacu koji se kaci na far. Hondini modeli ne tresu jer su solidne konstrukcije ali za skoro dzabe se moze u garazi napraviti slicna stvar za ostale modele.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja