Jump to content

Moto Zajednica

Prodajem Zmaja

Recommended Posts

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

MZ je 175 ccm, imam jednu ponudu koju je gre'ota da propustim pa bi prodao Zmaja...

 

Prethodni vlasnik tvrdi da posle generalne nije presao ni 500 km, ja to ne znam ali vidim da ima dobru kompresiju pa verovatno covek govori istinu.

Prednji lancanik je nov, nova svecica, novo ulje u menjacu (SAE 80) i u kocnici (nije SAE 80 :moto3: ), nova akumul. baterija od 6V 4,5 Ah, nove rucice, ociscen karb, pali kao mina i to nista nije stelovano samo sam sastavio karb. mozda treba malo da se dosteluje mada pali i ide dobro.

 

Registrovan pre dva dana, prednji far ima ali cekam drzac pa da ga montiram... Slike friske, tj. od pre dva dana...

 

Cena 400 evra, tel 065 89 28 652

post-2147-0-06997500-1335085089_thumb.jpg

post-2147-0-99121800-1335085156_thumb.jpg

post-2147-0-59228900-1335085196_thumb.jpg

post-2147-0-99943000-1335085241_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Moze i za 380 evra (registracija je iznela oko 9000 din, znaci motor prakticno dodje 300e, mislim da to nije puno za ovaj motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

lepa ponuda. :takoje:

 

Hvala Saler, bar neko da da neki komentar. Ulozeno je mnogo rada i truda i to je odradjeno bas kako treba, nije neki priuceni majstor radio, vidi se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Namesten prednji far, slike uskoro... Moze eventualno zamena za neki auto sto bi vozila zena (recimo Yugo)...

 

Moze i skuter da vozi, toplo je )))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Namesten prednji far, slike uskoro... Moze eventualno zamena za neki auto sto bi vozila zena (recimo Yugo)...

 

Moze i skuter da vozi, toplo je )))

 

Ako niste razumeli moze zamena za skuter... :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Clanovi BJB mogu da dobiju motor na 2-3 dana da isprobaju pa da plate ili vrate, naravno mora da postoji neki dogovor, nece da moz' da opljackaju banku pa da vrate itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Posto sam nalateo na komplet masinu sa ugradjenim magnetnim paljenjem (koja je generalno sredjena) od ETZ-a 250, zanima me koliko se razlikuju nosaci i sta bi sve trebalo da se menja ako se odlicim da je uzmem? Inace moja je dobra, da ne bude zabune posto je ovo oglas, ali cisto za rezarvu ili da bi dobio malo jaci motor...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1648 postova
  • Lokacija: Paracin

Zmaj malo testiran, do Smed. Palanke i nazad (oko 160km) samo sajla gasa izdala. Kupio sam neku sajlu samo jos da proverim da li odgovara...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja