Jump to content

Moto Zajednica

Predložite smještaj u Beču

Recommended Posts

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Šamac, Republika Srpska, BiH
  • Motocikl: Yamaha XJR 1200

Drugari (i drugarice naravno),

 

Ako znate za neki povoljan smještaj u Beču (dva noćenja 18. i 19. maj, 4 osobe) recite. Ne tražimo ništa spektakularno, samo pristojno prenoćište i tuš.

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2329 postova
  • Lokacija: Wien/Požarevac
  • Motocikl: MZ ETZ 250, Suzuki GS 450L

Четири особе?

Две собе по два кревета или може и четири кревета у једној соби? Чисто питам да знам шта да ти тражим. Повољан смештај - колико је то у еврима по особи? или од - до ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Evo i ja da se prijavim. Meni treba isto za dve osobe sa kupatilom. Moze i ona varijanta hostela dve sobe na jedno kupatilo. Ne mora biti u centru, posto idem motorom, pa je pozeljno da ima mesta da se parkira oko hostela. Najjeftinije sto sam nasao je 26 jura po osobi, a u Pragu na primer ima za 14 sasvim pristojan hostel

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw F650gs twin

http://www.hihostels.com/dba/hostels-Vienna---Brigittenau-004003.en.htm (ili sa drugog sajta http://www.hostelworld.com/hosteldetails.php/Hostel-Wien-Brigittenau-HI/Vienna/52038)

 

Ja sam bio ovde, moja preporuka. Dorucak je ukljucen u cenu(svedski sto sa svim i svacim). Mi smo placali 21 e po danu dvokrevetnu sobu sa zasebnim lezajem. Shared varijante su verovatno nesto malo jeftinije. Takodje sa recepcije su mi dali kljuc za pristup dvoristu (nisam morao da placam 12e za garazu), tako da mi je motor bio na sigurnom. Check in mislim da im je malo kasnije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Šamac, Republika Srpska, BiH
  • Motocikl: Yamaha XJR 1200
Четири особе?

Две собе по два кревета или може и четири кревета у једној соби? Чисто питам да знам шта да ти тражим. Повољан смештај - колико је то у еврима по особи? или од - до ...

 

Poželjne bi bile dvije dvokrevetne sobe ali nije problem ni jedna četverokrevetna. Šta je povoljno, pa recimo noćenje po osobi cirka 20-ak evropskih zavisno od lokacije i onog što je uključeno u smještaj.

 

Napominjem da smo motorima (2 komada) pa bi bilo dobro da imamo gdje sklonit strojeve sa ulice.

 

http://www.hihostels...u-004003.en.htm (ili sa drugog sajta http://www.hostelwor...HI/Vienna/52038)

 

Ja sam bio ovde, moja preporuka. Dorucak je ukljucen u cenu(svedski sto sa svim i svacim). Mi smo placali 21 e po danu dvokrevetnu sobu sa zasebnim lezajem. Shared varijante su verovatno nesto malo jeftinije. Takodje sa recepcije su mi dali kljuc za pristup dvoristu (nisam morao da placam 12e za garazu), tako da mi je motor bio na sigurnom. Check in mislim da im je malo kasnije.

 

Dobro izgleda ovaj hostel, povoljna cijena, pogotovo mi je povoljna dvokrevetna soba sa doručkom za 42 EUR (21 EUR po krevetu). U zajedničkim spavaonicama ležaj dođe 18 EUR. Kažeš preporuka za njega? Ušao je u uži izbor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Šamac, Republika Srpska, BiH
  • Motocikl: Yamaha XJR 1200
Kažeš preporuka za njega?
Meni je odgovarao..( vratio sam se pre dva dana.. a dobijes i dorucak bonus ;) ), eventualno ne znam da li ti odgovara lokacija.

 

Sudeći prema Google Earth-u ne izgleda mi "daleko", mada još uvijek ni sam ne znam šta mi je orjentir. Prvi put idemo u Beč, prije par dana smo odlučili gdje ćemo i kada tako da mi sama lokacija u ovom trenutku i ne znači mnogo.

Da li je po tebi ta lokacija OK za dvodnevni obilazak znamenitosti grada i da li predlažeš zujanje motorima ili korištenje javnog prevoza? Budi slobodan da navedeš destinacije koje su "must see". I da, hvala ti na informacijama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 177 postova
  • Lokacija: Beograd - Jug
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s

Mi smo bili pre oko mesec dana, kolima. bili smo ovde http://www.booking.com/hotel/at/hotelgeblergassevienna.sr.html?aid=333373;label=hotelgeblergassevienna-DarjoTD8DNvQiGWf5wZJlwS4793029912;ws=

 

hotel je cist, menjaju peskire dnevno, imaju wireless u hoplu hotela, u hotelu , kao i svuda, pricaju yu jezikom.

u-ban-om se stize do centra za oko 15 min, menjaju se dve linije jer nema linije koja ide direktno do centra. Parking se u toj ulici ne placa, moze da se nadje mesto uz malo strpljenja. garazu naplacuju i nije jeftino, mislim da je dan 8e. mislim da smo placali oko 25e noc, doplata za dorucak je bila 5e, svetski sto. Tu je bila sansa da se nadoknadi jaca cena smestaja (salim se) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw F650gs twin
Kažeš preporuka za njega?
Meni je odgovarao..( vratio sam se pre dva dana.. a dobijes i dorucak bonus ;) ), eventualno ne znam da li ti odgovara lokacija.

 

Sudeći prema Google Earth-u ne izgleda mi "daleko", mada još uvijek ni sam ne znam šta mi je orjentir. Prvi put idemo u Beč, prije par dana smo odlučili gdje ćemo i kada tako da mi sama lokacija u ovom trenutku i ne znači mnogo.

Da li je po tebi ta lokacija OK za dvodnevni obilazak znamenitosti grada i da li predlažeš zujanje motorima ili korištenje javnog prevoza? Budi slobodan da navedeš destinacije koje su "must see". I da, hvala ti na informacijama.

Ja sam bio prvi put prosle nedelje. Hostel je oko 5km od centra, ali u Becu ima svasta da se vidi i izvan centra, tj ceo grad je jako lep i prostran. Svi koji tamo zive su mi uglavnom preporucivali javni prevoz (5.7e dnevna karta za sve), a i vreme je trebalo da bude kisovito pa nisam hteo da rizikujem (tj nisam hteo da obilazim pola grada sa svom opremom). Rekli su mi da je parking za motore besplatan i da imaju posebna mesta gde mozes da ih uguras. Trebalo bi posetiti Belvedere, Sembron i prosetati i videti gradjevine u centru, parlament, rathaus i druge prelepe parkove, ko voli muzeje...(kuca muzike, muzej tehnike ). Po meni nije daleko za motor, ali kazem ti zbog kise nisam hteo da rizikujem (sledeci put cu bajkom), a i javni prevoz je jako dobar (kazu jedan od najboljih u evropi).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 93 postova
  • Lokacija: Šamac, Republika Srpska, BiH
  • Motocikl: Yamaha XJR 1200

Proces potrage smještaja je okončan, odlučili smo se za ovo:

 

http://www.govienna.net/apartment-detail.php?object=1334591622&aname=Sunny%20Apartment%20Vienna%202%20-%20Hasengasse%2057

 

Hvala svima na prijedlozima, posebna zahvalnost za detektiv kokni kol

 

Po povratku javljam utiske.

 

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja